وکیل بین سامانه معرفی بهترین وکیل

Search

10 تا از بهترین وکیل حقوقی اصفهان (درسال 1403) ⚖️

10 تا از بهترین وکیل حقوقی اصفهان (درسال 1402) ⚖️

فهرست اسم 10 تا از بهترین وکیل حقوقی اصفهان (درسال 1403) ⚖️

انتخاب بهترین وکیل حقوقی در اصفهان، از مهم‌ترین دغدغه‌های افرادی است که دارای مشکلات حقوقی میباشند. انتخاب یک وکیل خوب و خبره و آگاه با وجود وکلای زیاد در اصفهان، کار بسیار مشکلی است، بنابراین وکیل بین یک لیست از بهترین وکلا حقوقی اصفهان از نگاه خود را آماده کرده تا بتواند به شما در انتخاب کمک کند. نکته مهم در انتخاب وکیل خوب این است که می‌تواند به طور کلی مسیر پرونده را به نفع شما تغییر دهد. وکالت یکی از ابزارهای اساسی در زمینه آگاهی از حقوق و اجرای عدالت و احقاق حق مردم جامعه است.

مطلب مرتبط: 10 تا از بهترین وکیل کیفری اصفهان

ویژگی های بهترین وکیل حقوقی اصفهان

بهترین وکیل اصفهان باید از ارائه مشاوره حقوقی دقیق و کامل نسبت به پرونده، به موکل کوتاهی نکند. براساس اینکه ممکن است موکل در رابطه با خصوصی‌ترین مسائل زندگی خود با وکیل صحبت داشته باشد، بنابراین داشتن صداقت و امانتداری باید از دیگر صفات مهم یک وکیل خوب میباشد. تسلط کامل داشتن به قوانین و همچنین داشتن تجربه کافی در مورد پرونده های موکوله به وکیل از دیگر ویژگی ‌های یک وکیل خوب در اصفهان محسوب میشود.

مطلب مرتبط: 10 تا از بهترین وکیل خانواده اصفهان

معرفی 10 نفر از بهترین وکیل اصفهان

1) حمید بابایی

حمید بابایی، وکیل پایه یک دادگستری اصفهان، دارای 19سال سابقه فعالیت در حوزه وکالت، عضو کانون وکلای استان اصفهان، دارای پرونده‌های موفق بسیاری در تمام دعاوی حقوقی می‌باشد. وکیل حمید بابایی به عنوان یک وکیل خبره اصفهان در زمینه وکالت، قبل از قبول یک پرونده، جلسه مشاوره‌ای با موکل تشکیل داده و اسناد و مدارک ارائه شده را به خوبی بررسی و نتایج احتمالی از نتیجه پرونده و تصمیم قاضی دادگاه را با موکل در میان می‌گذارد تا مراجعه کننده بتواند تصمیم درست راجب طرح دعوا یا عدم طرح دعوا بگیرد.

مطلب مرتبط: 10 تا از بهترین وکیل ملکی اصفهان

از سوابق درخشان بابایی می توان به وکالت قرارگاه خاتم الانبیا به مدت 2 سال، داوری اتاق بازرگانی، مشاوره حقوقی گمرک، مدیر بازرگانی شرکت اسپادانا ایرانیان و … اشاره کرد. حوزه فعالیت وکیل بابایی در دعاوی حقوقی، کیفری، ملکی و خانواده عبارتست از:

 1. پرونده‌های حقوقی من الجمله: (چک، سفته، اجرت‌المثل ایام تصرف، تخلیه و اجور معوقه، سرقفلی، الزام به تنظیم سند رسمی، ابطال و یا فسخ قراردادها و یا اسناد رسمی، دعاوی بانکی، قرارداد مشارکت در ساخت، پیش فروش آپارتمان، ابطال رای داوری و دعاوی مرتبط به ارث و …)
 2. پرونده‌های کیفری با موضوعات (کلاهبرداری، جعل و استفاده از سند مجعول، خیانت در امانت، سرقت، شرب خمر، مواد مخدر، رابطه نامشروع و زنا، فروش مال غیر و..)
 3. پرونده‌های ملکی مانند: (الزام به تنظیم سند رسمی، الزام به تحویل ملک، الزام به اخذ صورت مجلس تفکیکی، ابطال قرارداد، خلع ید، رفع تصرف عدوانی، فروش ملک مشاع، تخلیه ملک تجاری، دعوای تعدیل اجاره بها و …)
 4. پرونده‌های خانواده از جمله: (ترک انفاق، مهریه، تمکین، نفقه زوجه و فرزند، اجرت المثل ایام زوجیت، طلاق توافقی، طلاق از سوی زوج یا زوجه، استرداد جهیزیه، ملاقات فرزند، الزام به ثبت ازدواج و …)

برای اعطای وکالت به حمید بابایی یکی از  وکلای خوب اصفهان می‌توانید با شماره زیر هماهنگ و تعیین وقت نمایید:

 • آدرس: اصفهان، چهار راه حکیم نظامی، جنب بانک پارسیان و بانک پاسارگاد
 • تلفن تماس وکیل: 09131170470
 • حضور در دفتر با هماهنگی و وقت قبلی

مطلب مرتبط: 10 تا از بهترین وکیل مهاجرت اصفهان⚖️

2) مهدی کشوری

مهدی کشوری، وکیل پایه یک دادگستری اصفهان و مشاور حقوقی،  با بیش از 19 سال سابقه وکالت، دارای لیسانس حقوق از دانشگاه دولتی اصفهان و کارشناسی ارشد حقوق خصوصی از دانشگاه دولتی تهران، یکی از وکلای خبره در اصفهان می‌باشد. از سوابق فعالیت وکیل مهدی کشوری می‌توان به فعالیت در امور حقوقی شرکت پتروشیمی، شرکت ایرانسل، شرکت چند منظوره دانشگاه اصفهان اشاره کرد. در کنار این سوابق پرتجربه، امانت‌داری نسبت به پرونده موکلین، بیان رسا و گویا، مشاوره مراجعین به دفتر وی برای طرح دعوا یا عدم طرح دعوا، وکیل مهدی کشوری را در زمره بهترین وکلای اصفهان قرار می‌دهد.

وکیل مهدی کشوری، به عنوان یک وکیل متبحر اصفهان، آماده ارائه خدمات وکالتی در انواع دعاوی حقوقی همانند (متخصص در امور قراردادها و نحوه تنظیم آن، ابطال و فسخ قراردادها،، الزام به انجام تعهدات قراردادی، اثبات مالکیت، الزام به تنظیم سند رسمی، خلع ید، تصرف عدوانی، اعتراض شخص ثالث، حق کسب و پیشه، مطالبه وجه چک و سفته و …)؛ دعاوی ملکی مانند: (الزام به تنظیم سند رسمی، الزام به تحویل ملک، الزام به اخذ صورت مجلس تفکیکی، ابطال قرارداد، خلع ید، رفع تصرف عدوانی، فروش ملک مشاع، تخلیه ملک تجاری، دعوای تعدیل اجاره بها و …)؛ اسناد تجاری، امور مرتبط با شرکت‌های تجاری و اختراعات؛ حقوقی مالکیت فکری و معنوی از جمله (علائم و برند تجاری و اختراعات و …) و سایر دعاوی  مثل خانواده و کیفری عزیزان اصفهانی و شهرهای حومه می‌باشد.

برای اعطای وکالت به مهدی کشوری، وکیل اصفهان باتجربه، می‌توانید با شماره‌ زیر با ایشان در ارتباط باشید:

 • آدرس: اصفهان، خیابان نیکبخت، مقابل دادگستری نیکبخت، مجتمع ماکان5، طبقه5، واحد53،
 • شماره وکیل اصفهان: 09133195335
 • انجام مشاوره با گرفتن وقت قبلی

3) محمدامین شاهنگیان

محمدامین شاهنگیان، وکیل پایه یک دادگستری اصفهان و مشاور حقوقی، با 14 سال سابقه درخشان و موفق در زمینه وکالت، به دلیل آگاهی و تخصص بالا نسبت به امور قضایی، فن بیان و برخورد عالی و همچنین با خلق و خوی پسندیده و مردم پسند توانسته است به عنوان یک وکیل نمونه و خبره در بین مردم اصفهان شناخته شود. از سوابق شاهنگیان می‌توان به وکیل دفتر حمایت ایثارگران، جانبازان و ضابطین بسیج، عضو سابق شورای حل اختلاف، کارآموز قضایی از طرف دانشگاه به مدت یکسال و… اشاره کرد. با وکیل شاهنگیان شما می‌توانید درست‌ترین راهکار قانونی را برای پرونده‌های حقوقی خود یافته و بدون اتلاف وقت به نتیجه مطلوب خود برسید.

مطلب مرتبط: 10 تا از بهترین وکیل طلاق اصفهان⚖️

درصد بالای پیروزی در دعاوی حقوقی، دعاوی کیفری، دعاوی ملکی، خانواده و به سرانجام رساندن پرونده‌های محوله و رضایت حداکثری موکلین ایشان؛ نشانگر تبحر و تعهد بالای ایشان در امر وکالت بوده و وی را در زمره وکلای برتر اصفهان قرار می‌دهد. شهروندان اصفهان می‌توانند از دیگر فعالیت‌های وکیل شاهنگیان، می‌توان به قبول دعاوی جنایی، دعاوی مربوط به امور شهرداری، موجر مستاجر، مطالبه خسارت، اسناد رسمی و تجاری، تملک آپارتمان‌ها، عقود و معاملات، مطالبه وجه و … می‌باشد، که شهروندان اصفهان می‌توانند با اطمینان خاطر به ایشان اعطای وکالت نمایند.

برای اعطای وکالت به محمدامین شاهنگیان یکی از وکلای زبده، می‌توانید با شماره‌ زیر با ایشان در ارتباط باشید:

 • آدرس دفتر وکالت: اصفهان، دروازه شیراز، نرسیده به ۳راه حکیم نظامی، بلوار کارگر، مجتمع شوکا، طبقه۳، واحد ۳
 • شماره وکیل: 09131666781
 • حضور در دفتر با هماهنگی و وقت قبلی

5) شهره رضایی

شهره رضایی، وکیل پایه یک دادگستری اصفهان و مشاور حقوقی، با 14 سال سابقه درخشان وکالت، جز یکی از بهترین وکلای اصفهان می‌باشد. ایشان با استفاده از دانش و تجربه، در مدت وکالتش توانسته نتیجه مطلوبی برای پرونده‌های موکلین را کسب کند. شهروندان اصفهان می‌توانند با اطمینان خاطر به وکیل رضایی در امور حقوقی زیر اعطای وکالت نمایند:

 1. پرونده‌های حقوقی مانند (چک، سفته، اجرت‌المثل ایام تصرف، تخلیه و اجور معوقه، سرقفلی، الزام به تنظیم سند رسمی، ابطال و یا فسخ قراردادها و یا اسناد رسمی، دعاوی بانکی، قرارداد مشارکت در ساخت، پیش فروش آپارتمان، ابطال رای داوری و دعاوی مرتبط به ارث و …)
 2. پرونده‌های کیفری با موضوعات (کلاهبرداری، جعل و استفاده از سند مجعول، خیانت در امانت، سرقت، شرب خمر، مواد مخدر، رابطه نامشروع و زنا، فروش مال غیر و..)
 3. پرونده های ملکی من الجمله: ( شهرداری، موجر و مستاجر، سرقفلی، اثبات مالکیت، تسلیط یا وضع ید، الزام به تنظیم سند رسمی، مطالبه ثمن مبیع یا استرداد ثمن و…)
 4. پرونده‌های خانواده از جمله: (ارث و میراث، طلاق، طلاق توافقی، طلاق از سوی زوج یا زوجه، مهریه، نفقه، استرداد جهیزیه، ملاقات فرزند، الزام به ثبت ازدواج، حضانت، اجرت المثل، نحله ایام زوجیت و … )

برای اعطای وکالت به شهره رضایی یکی از وکلای خوب اصفهان، می‌توانید با شماره‌ زیر با ایشان در ارتباط باشید:

 • آدرس دفتر:اصفهان،خیابان بزرگمهر،ابتدای خیابان8بهشت شرقی، روبروی داروخانه دکتر عبداللهی، بن‌بست جاوری، ساختمان نیکان، طبقه 2
 • شماره تماس: 09137885466
 • حضور در دفتر با هماهنگی و وقت قبلی

6) ثمین سالم

ثمین سالم، وکیل پایه یک دادگستری و مشاور حقوقی اصفهان، امور ثبتی، تملک اپارتمان ها، خانواده، شهرداری، عقود و معاملات، مطالبه خسارت، ملکی، موجر و مستاجر، قصاص، جرایم علیه اخلاق و عفت عمومی، تعزیرات و مجازات های بازدارنده، اسناد رسمی و تجاری و ملکی از جمله دعاوی است که این وکیل کارکشته در آن تخصص داشته و پرونده‌های بسیاری در این زمینه‌ها به وی واگذار شده که به نحواحسن به پایان رسانده و توانسته رضایت موکل را جلب نماید. خانم سالم دارای مشاوره حضوری و غیر حضوری می‌باشد که با تعیین وقت قبلی و همراه با هزینه است. کارشناس حقوق قضایی، دارای 13 سال سابقه درخشان وکالت که به مدت 3 سال وکیل و مشاور حقوقی شرکت بیمه رازی استان اصفهان بوده است. دارای پروانه وکالت به شماره 1457 از کانون وکلای دادگستری که در سال 1387 صادر شده است.

 • آدرس دفتر: اصفهان، سه راه سیمین، جنب پمپ بنزین، ساختمان آرش، طبقه4، واحد ۴۰۲
 • شماره تماس وکیل: 09133944972

مطلب مرتبط: 10 تا از بهترین وکیل طلاق اصفهان

7) مرتضی شبیه گردان

مرتضی شبیه گردان، وکیل پایه یک دادگستری و مشاور حقوقی اصفهان، امور ثبتی، تملک اپارتمان ها، خانواده، شهرداری، عقود و معاملات، مطالبه خسارت، ملکی، موجر و مستاجر، قصاص، جرایم علیه اخلاق و عفت عمومی، تعزیرات و مجازات های بازدارنده، اسناد رسمی و تجاری و ملکی از جمله دعاوی است که این وکیل در آن تخصص داشته و پرونده‌های بسیاری در زمینه حقوقی و کیفری به وی واگذار شده که به نحواحسن به پایان رسانده و توانسته رضایت موکل را جلب نماید. آقای شبیه گردان دارای مشاوره حضوری و غیر حضوری می‌باشد که با تعیین وقت قبلی و همراه با هزینه است. کارشناس حقوق قضایی، دارای 10 سال سابقه درخشان وکالت است. دارای پروانه وکالت به شماره 35095 از کانون وکلای قوه قضایی که در سال 1391صادر شده است.

 • آدرس دفتر: اصفهان، خیابان شهید نیکبخت، ساختمان دیبا، طبقه سوم، واحد ۵
 • شماره تماس وکیل: 09134091244

8) مهدی باباشاهی

مهدی باباشاهی، وکیل پایه یک دادگستری و مشاور حقوقی اصفهان، کارشناس حقوق و کارشناس ارشد حقوق خانواده، با 15 سال سابقه درخشان وکالت در امور ثبتی، تملک اپارتمان ها، خانواده، شهرداری، عقود و معاملات، مطالبه خسارت، ملکی، موجر و مستاجر، قصاص، جرایم علیه اخلاق و عفت عمومی، تعزیرات و مجازات های بازدارنده، اسناد رسمی و تجاری و ملکی داشته و پرونده‌های بسیاری در زمینه حقوقی و کیفری به وی واگذار شده که به نحواحسن به پایان رسانده و توانسته رضایت موکل را جلب نماید. آقای بابا شاهی دارای خدمات وکالتی مانند قرارداد، اخذ پرونده و مشاوره حضوری می‌باشد که مشاوره با تعیین وقت قبلی و همراه با هزینه است. دارای پروانه وکالت به شماره 922از کانون وکلای دادگستری که در سال 1386صادر شده است.

 • آدرس دفتر: اصفهان، خیابان مقداد ( آتش سابق)، نهر فرشادی، ساختمان زیتون، طبقه اول
 • شماره تماس وکیل: 09133105270

9) فرناز جوادی نژاد

فرناز جوادی نژاد، وکیل پایه یک دادگستری و مشاور حقوقی اصفهان، کارشناس حقوق و کارشناس ارشد حقوق خصوصی ، دارای 8 سال سابقه درخشان وکالت در زمینه دعاوی مربوط به تملک اپارتمان ها، خانواده، شهرداری، عقود و معاملات، مطالبه خسارت، ملکی، موجر و مستاجر، قصاص، جرایم علیه اخلاق و عفت عمومی، اسناد رسمی و تجاری و ملکی بوده و پرونده‌های بسیاری در زمینه حقوقی و کیفری به خانم جوادی نژاد واگذار شده که با موفقیت به پایان رسانده و توانسته رضایت موکلین را جلب نموده و خود را در بین بهترین وکلای اصفهان جای دهد. خانم جوادی نژاد دارای خدمات وکالتی مانند قرارداد، اخذ پرونده و مشاوره حضوری و غیرحضوری است  که مشاوره ایشان با تعیین وقت قبلی و همراه با هزینه است. دارای پروانه وکالت به شماره 2298از کانون وکلای دادگستری که در سال 1392صادر شده است. از خصوصیات اخلاقی این وکیل نمونه می‌توان به رازدار بودن، پایبندی به زمان در به پایان رساندن پرونده، صادق بودن، دارای قدرت تجزیه و تحلیل نسبت به پرونده است، اشاره کرد.

 • آدرس دفتر: اصفهان، میدان آزادی، ابتدای خیابان هزارجریب، جنب بن بست پویان، مجتمع فراز، طبقه اول، واحد ۴
 • شماره تماس وکیل: 09133056578

10) میثم ولی‌زاده

میثم ولی زاده، وکیل دادگستری اصفهان، دارای مدرک فوق لیسانس حقوق خصوصی بوده و به صورت تخصصی دعاوی کیفری، حقوقی، خانواده، مالی و داوری را به بهترین شکل در مورد موکلین خود به پایان رسانده و جز بهترین وکلای اصفهان می باشد. با میثم ولی زاده، وارد دعاوی دادگاه، خریدهای سنگین و قرادادهای مهم شوید تا ضریب خطای خود را صفر کنید. شهروندان اصفهانی برای دعاوی امور حقوقی، کیفری، ملکی، دعاوی ارث و میراث، مشاوره و تنظیم لوایح دفاعیه، دادخواست و شکواییه، اظهارنامه و کلیه امور اسناد تجاری و بازرگانی، اقرارنامه و وکالتنامه بخشش مهر و دین، تنظیم قراردادهای مالی و … به وکیل ولی زاده اعطای وکالت نمایند.

برای اعطای وکالت به میثم ولی زاده یکی از وکلای خبره، می‌توانید با شماره‌ زیر با ایشان در ارتباط باشید:

 • آدرس دفتر: اصفهان،هشت بهشت غربی، نبش کوچه27،روبروی دندانپزشکی هشت پزشک،ساختمان عتیق، طبقه 3
 • شماره وکیل: 09135089519
 • حضور در دفتر با هماهنگی و وقت قبلی

از اینکه تا انتهای مقاله با ما همراه بودید نهایت تشکر را داریم. بهترین وکیل حقوقی اصفهان عنوان مقاله ای است که به آن پرداختیم و 10 تا از بهترین وکیل های متخصص برای امور حقوقی را از نگاه وکیل بین به شما معرفی کردیم. وکلای حقوقی به پرونده های حساسی رسیدگی می کنند و بسیار مهم است که تخصص و دانش کافی را در این زمینه داشته باشند. امیدوارم در این مقاله توانسته باشم به شما در انتخاب وکیل کمک کنم.

امتیاز دهی post

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

10 تا از بهترین وکیل حقوقی اصفهان (درسال 1402) ⚖️
دسته بندی وکلا :
مطالب حقوقی: