وکیل بین سامانه معرفی بهترین وکیل

Search

10 تا از بهترین وکیل خانواده اراک (درسال 1403)⚖️

10 تا از بهترین وکیل خانواده اراک (درسال 1402)⚖️

فهرست اسم 10 تا از بهترین وکیل خانواده اراک (درسال 1403)⚖️

پرونده های دعاوی خانواده یکی از حساس ترین و پرتکرار ترین پرونده های دادگاه در اراک است. برای این نوع پرونده ها پس از گذشت چند مرحله، افراد، به این قضیه میرسند که وجود مشاوری متخصص و آگاه برای پیش بردن پرونده نیاز دارند، چرا که رو به رو شدن با چالش های پرونده زمانی که هیچ گونه تجربه ای در آن ندارند، باعث به وجود اوردن ضرر و زیان مالی و زمانی میشود. ما در این مقاله سعی کرده ایم 10 تا از بهترین وکیل خانواده در اراک را از دید وکیل بین به شما معرفی کنیم. با ما در سایت وکیل بین همراه باشید.

مطلب مرتبط: 10 تا از بهترین وکیل ملکی اراک⚖️

بهترین وکیل خانواده در اراک کیست؟

بهترین وکیل خانواده در حیطه پرونده های مربوط به خانواده مانند: مهریه، نفقه، ازدواج مجدد، استرداد جهیزیه، تمکین و …فعالیت دارد. باید توجه داشت که پرونده خانواده را به دلیل حساسیت بالا نباید به هر وکیلی بدون شناخت از سابقه متخخص بودن ایشان سپرد چراکه کوچیک ترین اشتباه در طی این مسیر در سرنوشت و زندگی افراد نقش موثری دارد. برای انتخاب بهترین وکیل برخی ویژگی ها را باید در نظر گرفت که در ادامه به شرح آن ها میپردازیم.

مطلب مرتبط: 10 تا از بهترین وکیل حقوقی اراک⚖️

ویژگی بهترین وکیل:

🥇 سطح وکیلوکیل پایه یک دادگستری
⚖️ مهارت و تخصصملکی، کیفری، خانواده، ثبتی، حقوقی
📝 ارائه خدمات حقوقیوکالت و مشاوره حقوقی
💰 هزینه وکیلطبق وسعت کار تعیین می‌شود
✅ درصد موفقیت%90 موفقیت پرونده ها

معرفی 10 تا از بهترین وکیل خانواده در اراک

وحید صدیقی

وحید صدیقی بهترین وکیل خانواده در اراک

جناب آقای وحید صدیقی وکیل پایه یک دادگستری در اراک و رتبه یک آزمون کانون وکلای دادگستری استان مرکزی در سال ۱۳۹۳ هستند. ایشان با مدرک کارشناسی ارشد حقوق خصوصی و همراه بیش از 9 سال تجربه در زمینه های مختلف حقوقی از جمله پرونده های خانواده دارای حضور مستمر در عرصه وکالت می باشند.

مطلب مرتبط: 10 تا از بهترین وکیل مهاجرت اراک⚖️

آقای صدیقی با تسلط بر قوانین، نکته سنجی، پیگیری دلسوزانه و متکی به آزموده های کسب شده همواره سعی بر این داشته اند تا موکلین خود را به نتیجه مطلوبی برسانند. با توجه به نظر موکلین ایشان، آقای وحید صدیقی در زمینه وکالت های مختلف، از جمله مسائل مربوط به خانواده، مهریه، طلاق، نفقه و … جزو وکیل خانواده شایسته در اراک محسوب می شوند.

آدرس دفتر: اراک، بلوار جهان پناه، مجتمع آسا، طبقه ۱۱، دفتر وکالت وحید صدیقی

شماره تماس: 09120660402

سعید خانی

جناب آقای سعید خانی

آقای سعید خانی وکیل پایه یک دادگستری در اراک است. ایشان با اخذ کارشناسی ارشد حقوق جزا و جرم شناسی، دبیری کمیسیون پارلمانی و بین الملل دوره پنجم کانون وکلای مرکزی، ریاست شعبه دوم کمیسیون صلح و سازش کانون وکلای مرکز همراه بیش از 7 سال فعالیت مستمر در حوزه وکالت پرونده های مختلف از جمله مسائل خانواده، دارای سوابق و تجربیات ارزنده ای هستند.

مطلب مرتبط: 10 تا از بهترین وکیل کیفری اراک⚖️

آقای خانی دارای دانش به روزی می باشند، از این رو می توانند موکلین خود را در مسیر ناهموار پرونده های خانواده، یاری کنند. از ویژگی های دیگر وکیل خانی، می توان به صدق در کلام، پیگیری دلسوزانه، مهارت در بیان و صبر نیز اشاره کرد. لذا جناب آقای سعید خانی را می توان به عنوان وکیل خانواده ماهر در اراک معرفی کرد.

آدرس دفتر: اراک، شازند، خیابان تامین اجتماعی، نبش کوچه شهید جوکار

شماره تماس: 09185800020

سعید میرمحمدی

جناب آقای سعید میرمحمدی

جناب آقای سعید میرمحمدی وکیل پایه یک دادگستری در شهر اراک هستند. ایشان با مدرک دکترای حقوق عمومی همراه 15 سال تدریس در دانشگاه، 11 سال فعالیت در حوزه وکالت، تسلط کامل بر زبان انگلیسی و تخصص در حقوق خانواده دارای سوابق ارزشمندی می باشند. آقای سعید میرمحمدی با تسلط بر قوانین، بیان شیوا، برخورد مناسب و علم به روزی که دارند، توانسته اند رضایت موکلین خود را جلب کنند.

وکیل میرمحمدی همواره با دلسوزی، پیگیر امور افراد می شوند و سعی دارند با استفاده از تجربیات حاصل شده از پرونده هایشان در زمینه های مختلف من جمله خانواده، راه حل های موثری را ارائه دهند. از این رو جناب میرمحمدی را می توان جزو وکیل خانواده حاذق در اراک به شمار آورد.

مطلب مرتبط: 10 تا از بهترین وکیل طلاق اراک⚖️

آدرس دفتر: اراک، باغ ملی، جنب سینما عصر جدید، مجتمع احسان، طبقه 3، واحد 7

شماره تماس: 09188611184

امیر هویدی

امیر هویدی وکیل خانواده در اراک

جناب آقای امیر هویدی وکیل و مشاور حقوقی پایه یک دادگستری با ۱۰ سال سابقه‌ هستند. ایشان علاوه بر تبحر خاص در دعاوی خانواده، در دعاوی دیگر همچون ملکی، حقوقی و کیفری نیز تجربه دارند. شما می توانید از مشاوره های آقای هویدی برای روند بهتر پرونده های خود استفاده کنید.

آدرس دفتر: اراک، خیابان دکتر حسابی، مجتمع اداری دکتر حسابی، طبقه ۳، واحد ۴

تلفن تماس:09183626487

فاطمه جلالوند

فاطمه جلالوند وکیل خانواده در اراک

سرکار خانم فاطمه جلالوند یکی دیگر از وکلای با تجربه ی پایه یک دادگستری در شهر اراک هستند. خانم جلالوند در زمینه دعاوی خانواده از جمله طلاق، طلاق از ناحیه زوجه، طلاق توافقی، مطالبه مهریه، مطالبه نفقه زوجه، مطالبه نفقه فرزند، حضانت، ملاقات، ارث و وصیت و فرزندخواندگی و سرپرستی، انحصار وراثت و… تخصص دارند.

آدرس دفتر: اراک، خیابان قائم مقام، نبش مولوی غربی

تلفن تماس: 09188481712

امیر حسنی

امیر حسنی وکیل خانواده در اراک

آقای امیر حسنی وکیل پایه یک دادگستری و مشاور حقوقی هستند. جناب حسنی در دعاوی خانواده، حقوقی، ملکی و کیفری فعالیت می کنند. همچنین به موکلین خود مشاوره های حضوری و غیر حضوری ارائه می دهند. شما می توانید از تجربه ی آقای حسنی برای پیروزی در دادگاه استفاده کنید.

آدرس دفتر: اراک، خیابان هپکو، ساختمان مهدی، طبقه ۲، واحد ۲

تلفن تماس: 09188637959


کلام آخر

از همراهی شما تا پایان این مقاله سپاس گزاریم. برای افزودن آگاهی خود درباره مسائل حقوقی می توانید مطالب مرتبط را از سایت وکیل بین دنبال کنید. انتقادات و پیشنهادات خود را با ما درمیان بگذارید.

امتیاز دهی post

یک پاسخ

  1. واقعا از نظر تجربه و تخصص در بین وکیل های اراک حرف اول را وکیل آقای سعید خانی میزند،
    آقای سعید خانی در همه موارد بسیار کاربلد و کارکشته هستند .

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

10 تا از بهترین وکیل خانواده اراک (درسال 1402)⚖️
دسته بندی وکلا :
مطالب حقوقی: