وکیل بین سامانه معرفی بهترین وکیل

Search

10 تا از بهترین وکیل خانواده اهواز (درسال 1403)⚖️

10 تا از بهترین وکیل خانواده اهواز (درسال 1402)⚖️

فهرست اسم 10 تا از بهترین وکیل خانواده اهواز (درسال 1403)⚖️

خانواده از ارکان مهم جامعه میباشد و حفظ و نگهداری از این رکن مهم وظیفه اصلی اعضای آن است. گاهی اوقات اختلافات و مشکلاتی در میان اعضای خانواده پیش میاید که طرفین مجبور میشوند حل آن را به مراجع قانونی واگذار کنند. در این بحران نیاز به یک وکیل دلسوز و کاربلد به شدن حس میشود به پرونده و دفاع از حقوق موکل رسیدگی کند. در این مقاله ما برای افراد ساکن شهر اهواز 10 تا از بهترین وکیل خانواده در اهواز را از نگاه وکیل بین معرفی خواهیم کرد تا رسیدگی به امور دعاوی خانوادگی برایشان آسان تر باشد.

مطلب مرتبط: 10 تا از بهترین وکیل مهاجرت اهواز

بهترین وکیل خانواده در اهواز کیست؟

بهترین وکیل خانواده در اهواز شخصی است که این توانایی را دارد مسئولیت پرونده های حساس خانواده را پذیرد. بهترین وکیل خانواده به خوبی بر امور تسلط دارد و میداند که پرونده را از چه مسیری پیش ببرد و چه راهکار هایی را انتخاب کند تا پرونده را به موفقیت برساند. به طور بهترین وکیل در اهواز، تحصیلات آکادمیک و دانشگاهی در رشته حقوق و یا فقه و حقوق اسلامی دارد و توانسته در آزمون وکالت پذیرفته شود. لازم به ذکر است که درصد موفقیت پرونده های یک وکیل خوب باید حداقل 90 درصد باشد که نشان دهنده این است که توانسته بیش تر پروند های خود را با موفقیت به پایان برساند.

مطلب مرتبط: 10 تا از بهترین وکیل ملکی اهواز⚖️

برخی از مهم ترین ویژگی های یک وکیل خوب در پایین ذکر شده اند:

⭐ سطح وکیل:وکیل پایه یک دادگستری
⚖️ تخصص:ملکی، کیفری، خانواده، ثبتی، حقوقی
📝 خدمات:مشاوره رایگان + پیگیری پرونده
✔️ میزان موفقیت:%90 موفقیت پرونده ها
💰 هزینه وکیل:بر اساس سختی پرونده

10 تا از بهترین وکیل خانواده در اهواز را بشناسید

علی تقی‌زاده

علی تقی‌زاده، وکیل پایه یک دادگستری و مشاور حقوقی اهواز، دارای مدرک کارشناسی ارشد حقوق خصوصی است. آقای تقی‌زاده، به عنوان یک وکیل کاربلد در اهواز ، آماده ارائه خدمات وکالتی در انواع دعاوی خانواده از جمله: طلاق، مهریه، نفقه، استرداد جهیزیه، اجرت المثل ایام زوجیت، ملاقات و حضانت فرزند می‌باشد.

شماره تماس: ۰۹۱۶۱۱۸۰۰۷۳

آدرس: اهواز، کیانپارس، نبش خیابان ١٩غربی، ساختمان رامین، طبقه دوم، واحد ٨

جهت حضور در دفتر، هماهنگی و رزرو وقت الزامیست.

مطلب مرتبط: 10 تا از بهترین وکیل حقوقی اهواز⚖️

زهرا عسگری

خانم زهرا عسگری، وکیل پایه یک دادگستری اهواز و عضو کانون وکلای دادگستری خوزستان میباشند. ایشان دارای مدرک لیسانس رشته حقوق از دانشگاه شهیدچمران اهواز هستند و در حال حاضر مقطع کارشناسی رشته حقوق ارشد را میگذرانند. وی پس از اتمام دوره کارشناسی و قبولی در آزمون وکالت و اختبار موفق به کسب پروانه وکالت به شماره ۲۴۸۰ از سوی کانون وکلای دادگستری شده اند.

وکیل عسگری با تلاش مستمر و پشتکار توانسته‌اند پرونده‌های موکلین خویش را که در زمینه دعاوی خانواده (طلاق، طلاق توافقی، مطالبه اجرت المثل ایام زوجیت، جهیزیه، نفقه، ازدواج مجدد، درخواست طلاق از سوی زوج، حضانت و ملاقات فرزندان مشترک،…)می‌باشد به نتیجه مثبت و ارزنده‌ای به پایان برساند و با قاطعیت می توان گفت وکیل زهرا عسگری یکی از برترین وکلای خانواده اهواز می باشد.

شماره وکیل: ۰۹۱۶۶۳۶۸۷۰۹

آدرس: اهواز، امانیه، نبش خیابان منصفی، جنب بانک مسکن، جنب پمپ بنزین، طبقه اول

حضور در دفتر با هماهنگی و تعیین وقت قبلی

محمد عنایتی

محمد عنایتی، از وکیل های پایه یک دادگستری و مشاور حقوقی اهواز هستند و دارای شماره پروانه ۱۴۲۸ صادره از کانون وکلای دادگستری اهواز می‌باشد. ایشان را می‌توان به عنوان بهترین وکیل متخصص: خانواده و وکیل ملکی و ثبتی اهواز شناخت.

شماره تماس وکیل: ۰۹۱۶۱۱۳۶۱۶۶

آدرس: اهواز، کیانپارس، خیابان ۵ شرقی، روبروی اداره کل شیلات، پلاک ۶۸، طبقه اول، واحد ۲

مژگان خدری

مژگان خدری، وکیل پایه یک مرکز وکلای قوه ‌قضاییه و مشاور حقوقی، کارشناس ارشد حقوق خصوصی هستند. ایشان از وکلای پایه یک دادگستری با سابقه وکالت از سال ۱۳۸۸ میباشند. خانم خدری در زمینه های: پرونده طلاق و خانواده، ملکی، نوشتن اوراق قضایی، مشاوره حضوری، مشاوره غیر حضوری تخصص دارند.

  • آدرس: اهواز، کیانپارس، خیابان پهلوان شرقی (توحید)، بین اردیبهشت و جاده ساحلی، ساختمان پزشکی پهلوان، طبقه۳

 بهاره رستم‌زاده

خانم بهاره رستم‌زاده، وکیل پایه یک دادگستری و مشاور حقوقی اهواز میباشند که دکتری حقوق خصوصی دارند و تخصص ایشان در زمینه دعاوی خانواده، انحصار وراثت، اسناد رسمی، ملکی، قراردادها، کیفری و وصول مطالبات است.

شماره وکیل خانواده اهواز: ۰۹۱۶۱۱۳۱۶۳۶

آدرس: اهواز، خیابان شریعتی، بین امام و کاوه، طبقه فوقانی

معیارهای انتخاب بهترین وکیل خانواده در اهواز

بهترین وکیل خانواده در اهواز باید ویژگی‌های منحصر به فردی داشته باشد تا بتواند از سوی مراجعین برای پذیرفتن وکالت انتخاب شود. این ویژگی ها عبارتند از:

  • رازداری و حفظ اسرار موکل
  • تلاش به نفع مصلحت موکل
  • داشتن علم و دانش کافی در خصوص دعاوی خانواده، طلاق و مهریه
  • داشتن اخلاق مناسب و حرفه‌ای و صبوری در رسیدگی به پرونده و القای حس همدردی به موکل
  • شرکت در تمام جلسات دادگاه و دفاع تمام قد از موکل
  • پیگیر بودن و داشتن پشتکار کافی
  • ارائه راهکارهای کوتاه و پرکاربرد برای به نتیجه رساندن پرونده

کلام آخر

در این مقاله از وکیل بین در رابطه با بهترین وکیل خانواده در اهواز صحبت شد. این مقاله مختص کمک به ساکنین استان خوزستان است، تا برای دعاوی خانوادگی به بهترین و معتبر ترین وکیل اهواز مراجعه کنند. وکیل خانواده در دعاوی مربوط به طلاق، حضانت زن و فرزندان، ملاقات فرزندان، مهریه، ارث و میراث و وصیت نامه فعالیت مینماید.

از این که تا پایان مقاله همراه ما بودید نهایت تشکر را داریم. نظرات و پیشنهادات خود را در سایت وکیل بین باما درمیان بگزارید.

 تفاوت مهریه عندالمطالبه با عنداستطاعه؟

مهریه عندالمطالبه به مهریه ای گفته می شود که خانم هر وقت بخواهد از آقا بتواند دریافت کند اما مهریه عنداستطاعه زمانی که مرد از نظر مالی قادر به پرداخت آن باشد، آن را پرداخت می کند.

آیا امکان تغییر شروط ضمن عقد وجود دارد؟

بله. زوجین می توانند با مراجعه به دفترخانه، شروط مورد توافق خود را به ثبت برسانند.

حضانت فرزند تا چند سالگی با پدر است؟

حضانت فرزند تا سن 7 سالگی با مادر و پس از آن تا سن بلوغ با پدر است.

امتیاز دهی post

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

10 تا از بهترین وکیل خانواده اهواز (درسال 1402)⚖️
دسته بندی وکلا :
مطالب حقوقی: