وکیل بین سامانه معرفی بهترین وکیل

Search

10 تا از بهترین وکیل کیفری شیراز (درسال 1403)⚖️

10 تا از بهترین وکیل کیفری شیراز (درسال 1402)⚖️

فهرست اسم 10 تا از بهترین وکیل کیفری شیراز (درسال 1403)⚖️

پرونده های کیفری جزو حساس ترین پرونده ها میباشند که پیگیری و رسیدگی به آن ها در دادگاه نیازمند یک وکیل کیفری با تجربه است. موضوعات دعاوی کیفری نیازمند وکیلی است که به قوانین کیفری تسلط کامل داشته باشد. اگر وکیل انتخابی بی تجربه و خام باشد، می تواند موجب خسارت های غیر قابل جبرانی برای شخص شود. از این رو در قانون این ماده ذکر شده که متهم برای دفاع از حقوق خود حق داشتن وکیل کیفری را دارد و حتی اگر توانایی انتخاب وکیل را نداشته باشد دادگاه امکان تعیین وکیل کیفری را در اختیار ایشان قرار می دهد. در این مقاله قصد داریم ده تا از بهترین وکیل کیفری در شیراز را از نگاه وکیل بین به شما معرفی کنیم با ما همراه باشید.

مطلب مرتبط: 10 تا از بهترین وکیل خانواده شیراز

بهترین وکیل کیفری شیراز کیست؟

بهترین وکیل کیفری شخصی است که در زمینه پرونده های دعاوی کیفری فعالیت دارد. وکیل کیفری در شیراز در تمامی مراحل تحقیقات و کشف جرم به صورت مستقیم دخالت دارد. عملکرد وکلایی که در دعاوی کیفری فعالیت دارند بسیار مهم و حساساست چراکه هر گونه عدم دقت و سهل انگاری از جانب آن ها می تواند موجب خسارت جانی و مالی برای متهم گردد. از این رو بهترین وکیل پایه یک دادگستری در شیراز تخصص و مهارت بالایی در زمینه این دعاوی دارد و بر کلیه مفاد قوانین کیفری تسلط کامل دارد.

مطلب مرتبط: 10 تا از بهترین وکیل ملکی شیراز

تفاوت دعاوی حقوقی و کیفری

دعاوی حقوقی و کیفری از نظر ماهیت پرونده و طریقه رسیدگی با هم تفاوت دارند که به قرار ذیل است:

 • طرفین در پرونده های حقوقی با نام های خوانده و خواهان معرفی می شوند و در پرونده های کیفری با نام شاکی و متشاکی معرفی می شوند.
 • در دعاوی حقوقی فرم دادخواست مخصوصی باید استفاده شود در غیر این صورت دادگاه به طرح دعوا رسیدگی نمی کند. در دعاوی کیفری شاکی می تواند دادخواست شکایت خود را در هر نوع برگه ای تنظیم و به دادگاه ارائه دهد.
 • در پرونده های حقوقی بعد از بررسی پرونده در صورتی که خوانده حقوق خواهان را ضایع کرده باشد او را وادار به جبران حقوق قانونی میکنند. ولی در دعاوی کیفری در صورت اثبات جرم برای متهم مجازات در نظر گرفته می شود و حتی در صورت اعلام رضایت شاکی پرونده همچنان پیگیری شده و مجرم باید دوره مجازات خود را طی کند.
 • در دعاوی حقوقی در صورت درخواست خواهان رسیدگی به پرونده پایان می یابد ولی در دعاوی کیفری حتی در صورت رضایت و درخواست شاکی پرونده مختومه نخواهد شد.

مطلب مرتبط: 10 تا از بهترین وکیل مهاجرت شیراز⚖️

برخی از مهم ترین ویژگی های یک وکیل خوب در جدول زیر لیست شده است:

⭐سطح وکیل:وکیل پایه یک دادگستری
⚖️تخصص:ملکی، کیفری، حقوقی، ثبتی، خانواده
📝خدمات:مشاوره رایگان+پیگیری پرونده
❤️میزان موفقیت:90% موفقیت پرونده ها
💰هزینه وکیل:بر اساس سختی پرونده

مطلب مرتبط: 10 تا از بهترین وکیل طلاق شیراز⚖️

10 تا از بهترین وکیل کیفری در شیراز را بشناسید!

مهدی شیروانی

جناب آقای مهدی شیروانی وکیل پایه یک دادگستری یکی از بهترین وکلای شیراز با ۲۰ سال سابقه وکالت می باشد.
برخی از سوابق ایشان
20 سال سابقه کار قضایی
خدمت در دادسرای نظام
مشاور حقوقی شهرداری شیراز
مشاور حقوقی دانشگاه it شیراز
مشاوره و وکالت در کلیه دعاوی حقوقی و کیفری از قبیل دعاوی خانوادگی، طلاق، مهریه، نفقه، دادگاه انقلاب، مواد مخدر، دعاوی ملکی، دعاوی کیفری و …

آدرس: شیراز، میدان شهرداری، خیابان پیروزی، پاساژ پیروزی، طبقه اول، واحد ۵۱

شماره همراه: 09173033449


حامد اسکندری وکیل پایه یک دادگستری در شیراز

حامد اسکندری

آقای حامد اسکندری وکیل پایه یک دادگستری و مشاور حقوقی کانون وکلای فارس ، کارشناس ارشد حقوق خصوصی ، دارای بیش از 10 سال سابقه وکالت و متخصص در کلیه دعاوی حقوقی ، کیفری ، ملکی و خانواده می باشند . قبول وکالت در پرونده های مختلف توسط ایشان پذیرفته می شود.

تخصص و مهارت :

 • وکالت در انواع دعاوی کیفری ، مواد مخدر، چک ، سرقت ، تصادف ، ارث ، قتل ، تجاوز، جعل اسناد ، کودک آزاری و …
 • وکالت در انواع دعاوی ملکی، مطالبه سرقفلی ، اجرت المثل ، الزام به تنظیم سند ، تصرف عدوانی ، خلع ید و …
 • وکالت در انواع دعاوی خانواده ، مهریه ، طلاق ، انحصار وراثت و …
 • وکالت در دعاوی بانکی ، اختلاس ، چک ، سفته و …
 • وکالت در دعاوی اداره کار، شهرداری

آدرس دفتر : شیراز، فلکه گاز، 100متر به سمت اطلسی ، طبقه فوقانی بانک رفاه کارگران

جهت اعطای وکالت و بهره مندی از خدمات مشاوره و وکالتی آقای حامد اسکندری ، با شماره زیر تماس حاصل فرمایید. (حضور در دفتر از ساعت 18 الی 22)

شماره تماس :

09171114836


راحله کیانی

راحله کیانی وکیل پایه یک دادگستری و متخصص در دعاوی حقوقی خانواده می باشند و پرونده های متعدد زیادی را در این زمینه به موفقیت رسانده اند و با توجه به تجربه و مهارت بالایی که در امر وکالت دارند به عنوان یکی از بهترین وکیل خانواده در شیراز شناخته می شوند. ایشان زوجین بسیاری را با مشاوره های خود به آشتی تشویق نموده اند و به همین دلیل مورد اعتماد مردم قرار دارند.

مطلب مرتبط: 10 تا از بهترین وکیل حقوقی شیراز⚖️

تخصص و مهارت:

 • 11 سال سابقه وکالت
 • مشاوره حضوری و غیر حضوری
 • نوشتن اوراق قضایی

اشرف پورعمران

اشرف پورعمران بهترین وکیل زن در شیراز

خانم اشرف پورعمران وکیل پایه یک دادگستری و مشاور حقوقی قوه قضاییه، دارای کارشناسی ارشد حقوق جزا و جرم شناسی، دارای سابقه 14 سال کار وکالت در شهر شیراز و استان فارس می باشند. ایشان مدیر موسسه حقوقی عدل افروز اعتماد شیراز هستند.

برخی از تخصص خانم اشرف پورعمران وکالت در دعاوی زیر می باشد:

 • انوع پرونده های کیفری: ازجمله، قتل، آدم ربایی، زنای محصنه، سرقت، اختلاس، ارتشا، کلاهبرداری، تحصیل مال از طریق نامشروع
 • انواع دعاوی خانواده: از جمله طلاق، مطالبه مهریه، حضانت فرزند، نفقه، اجرت المثل
 • انواع دعاوی حقوقی: ازجمله، چک وسفته، پرونده های اوقافی، اختلافات ملکی، سرقفلی و حق کسب و پیشه، اعتراض به آگهی منابع ملی، اثبات مالکیت، قراردادها، امورثبتی و …
 • انواع دعاوی امور حسبی: حصر وراثت، مهر و موم ترکه متوفی، تقسیم ترکه

جهت اعطای وکالت و بهره مندی از خدمات مشاوره خانم اشرف پورعمران از طریق شماره زیر با ایشان در ارتباط باشید:

آقای غلام حسین خلیفه

ایشان از وکلای پایه یک دادگستری شیراز و مشاور حقوقی هستند. ایشان تمامی پرونده ها در زمینه حقوقی، کیفری، خانواده، ثبتی، تصادفات، تنظیم دادخواست و لایحه دفاعیه تنظیم قرارداد حرفه ای و … را می پذیرند و مشاوره های لازم را به صورت حضوری و غیر حضوری در این خصوص ارائه می دهند. آقای خلیفه مدرس و مولف کتاب آیین دادرسی مدنی، مدیر عامل موسسه حقوقی عدل آفرینان یاس، داور رسمی کانون وکلای دادگستری استان فارس و در حوزه قرارداد نویسی متخصص هستند. آقای غلام حسین خلیفه، به عنوان یکی از بهترین وکلای استان فارس و شیراز در حال فعالیت می باشند.

آدرس دفتر: شیراز، بلوار پاسداران، نبش خیابان جهان آرا، ساختمان یلدا، طبقه چهارم  واحد سه

برای اعطای وکالت به آقای خلیفه، یکی از وکلای خوب شیراز، با اطلاعات زیر با مدیر دفتر ایشان در تماس باشید:

سرکار خانم سپیده غلامی

سرکار خانم سپیده غلامی وکیل پایه یک دادگستری، مشاور حقوقی و کارشناس ارشد حقوق خصوصی با بیش از ۹ سال سابقه وکالت، که تخصص ایشان دعاوی امور ملکی و شهرداری میباشد و همچنین آماده برای ارائه خدمات در:

پرونده های حقوقی: از جمله اثبات مالکیت، الزام به تنظیم سند رسمی، ابطال سند رسمی ملک،ابطال سند مالکیت معارض،مشارکت در ساخت،خلع ید، مطالبه وجه، اعتراض شخص ثالث، حق کسب و پیشه و سرقفلی، الزام به انجام تعهدات قراردادی و…

دعاوی مالیاتی: مالیات بر ارث ، هیئت حل اختلاف مالیاتی،هیئت حل اختلاف مالیاتی تجدیدنظر، شورای عالی مالیاتی،هیئت۲۵۱ مکرر

امور ثبتی: افراز ،اجرای اسناد رسمی لازم الاجرا ودعاوی ملکی ثبتی

شهرداری: دعاوی مربوط به کمیسیون های شهرداری و سایر

دعاوی قابل طرح در _ دیوان عدالت اداری

خانواده: از جمله طلاق به درخواست زوجه یا زوج، مهریه، اجرت المثل، نفقه، حضانت فرزند، ملاقات فرزند و….

کیفری: از جمله کلاهبرداری، خیانت در امانت،فروش مال غیر، تخریب، سرقت،مزاحمت و تهدید و توهین، تجاوز به عنف، ضرب و جرح،مشروبات الکلی و …

دیگر خدمات وکالتی ایشان: تنظیم دادخواست، شکوائیه، لوایح، قراردادهای خصوصی، قرارداد فرانچایز،صلح نامه و سایر قراردادها می باشد‌.

سرکار خانم غلامی با مشاوره تلفنی و حضوری و  ارائه راه حل به مراجعه کنندگان که با مطالعه پرونده مراجعین و دادن مشاوره و راهکار مناسب، آنها را در مسیر پرونده همراهی می کنند.

آدرس: شیراز، فرهنگ شهر، بعد از کوچه ۳۳، ساختمان ۳۸، طبقه دوم، واحد ۵
(مراجعه با هماهنگی قبلی)

افسانه راستی

وکیل پایه یک دادگستری شیراز، با شماره پروانه ۳۴۲۶۰، عضو کانون وکلای استان فارس، با سابقه وکالت 13 ساله، یکی از کارکشته ترین وکلا در زمینه طلاق توافقی می‌باشد. دعاوی امور خانواده، یکی از مهمترین امور مراجعه به محاکم قضایی است و این دعاوی بیشتر بین زوجین مطرح می شود. از جمله دعاوی خانواده می توان به انواع طلاق‌ها ( طلاق از طرف مرد، طلاق از طرف زوجه، طلاق توافقی)، مطالبه مهریه، مطالبه نفقه، اجرت المثل و … اشاره کرد.

خانم راستی با توجه به سابقه وکالتشان، همچنین موفقیت و تخصص ایشان در زمینه دعاوی خانواده به‌خصوص طلاق توافقی، یکی از بهترین وکلیل طلاق توافقی در شیراز می‌باشند. زوجینی که در صدد جدایی هستند برای جلوگیری از بروز اختلافات و مشکلات بیشتر، تسهیل در روند پرونده و رسیدن هر یک از طرفین به حق و حقوق قانونی خود، بهتر است از تجربه یک وکیل حرفه ای طلاق توافقی بهره ببرند. چه کسی بهتر از خانم وکیل افسانه راستی، که با بیش از 13 سال سابقه، بدون شک یکی از بهترین وکیل های شیراز می باشد.

برای اعطای وکالت به افسانه راستی وکیل زن متبحر شیراز، می‌توانید از طریق روش‌های زیر با ایشان در ارتباط باشید:

آدرس: شیراز، چهارراه ملاصدرا، کوچه ۲۴ قصرالدشت، طبقه دوم بانک پاسارگارد، واحد ۵

ساعت کاری: روزهای زوج ساعت ۱۶ تا ۱۹:۳۰
شماره تماس: ۰۹۱۷۳۰۸۳۴۰۷


دکتر مهرزاد سلطانی وکیل پایه یک دادگستری یکی از بهترین وکلای کیفری شهر شیراز می باشند، ایشان دارای مدرک دکتری تخصصی جنایی کیفری هستند و بر کلیه قوانین و مقررات مربوط به دعاوی کیفری تسلط و اشراف کامل دارند.
دکتر سلطانی تا کنون درصد بالایی از پرونده های کیفری را با کسب نتیجه دلخواه موکلان خود به پایان رسانده و سوابق درخشانی در این زمینه دارند.

آدرس: شیراز
شماره تماس: ۰۹۱۷۳۱۰۳۵۷۲


زین العابدین محیط

آقای محیط از جمله وکلای خبره و مورد اعتماد در شیراز هستند که دارای مدرک تحصیلی کارشناسی ارشد حقوق خصوصی می باشند. ایشان پس از اتمام تحصیلات دانشگاهی اقدام به دریافت پروانه وکالت پایه یک به شماره 3781 از کانون وکلا نمودند. آقای زین العابدین محیط همچنین عضو کانون وکلای مرکز نیز می باشند. از جمله دعاوی مورد قبول ایشان پرونده های کلاهبرداری، جرایم رایانه ای، سرقت، طلاق توافقی، اختلافات مالی و املاک است. ایشان در طول سال های وکالت خود پرونده های بسیاری را در دادگاه های شیراز با به کارگیری سواد حقوقی و تجربه خود با کسب نتیجه دلخواه به پایان رسانده اند. 

تخصص و مهارت: 

 • مشاوره حضوری 
 • مشاوره غیر حضوری و تلفنی
 • تنظیم لوایح، دادخواست ها و قراردادها 
 • وکالت دعاوی حقوقی و کیفری مختلف 

کریم مویدی

از بهترین وکیل و مشاور حقوقی در شیراز می توان از آقای مویدی نام برد. ایشان فارغ التحصیل رشته حقوق قضایی در مقطع کارشناسی می باشند. آقای مویدی دارای پروانه وکالت درجه یک از کانون کلا و همچنین عضو کانون وکلا هستند. وکالت دعاوی خانواده، ارث و میراث، چک، سفته، رسید عادی، سهام، کلاهبرداری، جعل، خیانت در امانت، اختلافات شرکا و ورشکستگی توسط ایشان پذیرفته می شود. درصد بالای موفقیت ایشان در پرونده های مختلف گویای توانایی های این وکیل خبره است. 

تخصص و مهارت: 

 • تنظیم قراردادها و دفاعیه ها 
 • ارائه مشاوره حضوری و غیر حضوری 
 • پذیرش وکالت دعاوی خانواده و دعاوی کیفری مختلف

آدرس: شیراز، خیابان توحید، جنب ساختمان کازرونیان

مهدی رحمانی

یکی دیگر از وکیلان با تجربه و با سابقه در استان فارس آقای رحمانی هستند. ایشان با داشتن پروانه وکالت پایه یک به انجام خدمات مشاوره و وکالت می پردازند و در این زمینه هم موفقیت های بسیاری را کسب کرده اند. آقای مهدی رحمانی با 8 سال سابقه در وکالت دعاوی مختلف موفق به کسب تجارب ارزنده ای در وکالت دعاوی مختلف گشته اند و به عنوان بهترین وکیل کیفری در شیراز شناخته شده اند. تخصص ایشان دعاوی مالی، تجاری، قراردادها، امور شرکت ها، حضانت فرزندان، چک و سفته است. توان بالای این وکیل با تجربه در دفاع از موکلین خود باعث خوشنامی ایشان گشته است. 

تخصص و مهارت: 

 • تخصص در دعاوی حقوقی و کیفری 
 • ارائه مشاوره حقوقی در زمینه های مختلف
 •  تدوین و نگارش اوراق قضایی مانند شکوائیه

آدرس: فارس، نور آباد ممسنی، کوچه هنرستان، پاساژ کفش ملی، طبقه 2

سارا ادهمی

خانم سارا ادهمی وکیل پایه یک دادگستری یکی از مجرب ترین وکلا در امور دعاوی خانوادگی در شیراز با بیش از ۲۲ سال سابقه وکالت میباشد. تخصص ایشان در حوزه های خانواده، طلاق، کیفری و ملکی است.

ایشان پرونده های مهمی در حوزه خانواده را در کمترین زمان با موفقیت به پایان رسانده اند.

شماره موبایل: 09178050676

شماره ثابت: 09177146673

آدرس: شیراز _ چهار راه خلدبرین _ به سمت مشیر غربی _ پلاک ۲۹

وظایف وکیل کیفری

وکیل کیفری وکالت افرادی که دارای پرونده های کیفری هستند را بر عهده می گیرد. برای حل چنین پرونده هایی لازم است که وکیل کیفری اقدامات زیر را انجام دهد.

 • تحلیل پرونده
 • دفاع از متهم و موکل
 • داشتن استراتژی دفاعی

چگونگی طرح شکایت کیفری

شکایت کیفری دارای برگه خاصی نیست و می توان آن را در هر برگه ای نوشت ولیکن توصیه می شود که تنظیم شکوائیه را در شیراز به بهترین وکیل کیفری در شیراز بسپارید. شکایت کیفری بعد از تنظیم به دادسرای محلی که جرم در آن رخ داده ارائه می شود.

طرح شکوائیه باید خطاب به ریاست محترم دادسرا باشد و در متن آن مشخصات متشکی عنه کامل نوشته شده باشد سپس عنوان جرم، محل و زمان وقوع آن و دلایلی که ثابت کننده دعوی باشد نیز باید در متن شکوائیه قید گردد. پس از این اقدامات به دستور مقام قضایی تحقیقات مقدماتی پرونده صورت می گیرد و بعد از اتمام تحقیقات پرونده به یکی از شعبات دادیاری به منظور اظهار نظر در مورد دعوای طرح شده ارجاع می گردد.

کلام آخر

 وکیل کیفری در تمامی دعاوی کیفری مانند آدم ربایی، قتل، کلاهبرداری، مزاحمت تلفنی، خیانت در امانت و غیره می تواند شکوائیه تنظیم کند ما در این مقاله سعی کردیم  مطالب مفیدی در مورد وکیل کیفری در اختیار شما کاربران عزیز قرار دهیم تا به راحتی وکیل مورد نظر خود را انتخاب کنید.

5/5 - (3 امتیاز)

یک پاسخ

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

10 تا از بهترین وکیل کیفری شیراز (درسال 1402)⚖️
دسته بندی وکلا :
مطالب حقوقی: