وکیل بین سامانه معرفی بهترین وکیل

Search

10 تا از بهترین وکیل حقوقی مشهد (درسال 1403)⚖️

10 تا از بهترین وکیل حقوقی مشهد (درسال 1402)⚖️

فهرست اسم 10 تا از بهترین وکیل حقوقی مشهد (درسال 1403)⚖️

وکیل حقوقی شخصی است که از طرف موکل برای وکالت پرونده های مختلف انتخاب می شود. وکیل حقوقی توانایی این را دارد تا در مراجع قضایی، غیرقضایی و دادگاه ها از حقوق موکل خود دفاع نماید. در ادامه مقاله سعی داریم 10 تا از بهترین وکیل حقوقی در مشهد را از نگاه وکیل بین به شما معرفی کنیم. برای کسب اطلاعات بیشتر در این مورد تا انتهای مقاله در مجله حقوقی وکیل بین همراه ما باشید.

مطلب مرتبط: 10 تا از بهترین وکیل مهاجرت مشهد⚖️

بهترین وکیل حقوقی در مشهد کیست؟

وکیل حقوقی، در واقع همان وکیل پایه یک دادگستری میباشد که در تمامی مسائل به افراد مشاوره حقوقی می دهد و پیگیر موضوعات پرونده آنان است تا به نتیجه مطلوبی برساند. بهترین وکیل مشهد به دلیل دانش و تجربه ای که در سال های وکالت به دست آورده بهتر از هر شخصی به شما کمک می کند تا به حقوق قانونی خود برسید.

مطلب مرتبط: 10 تا از بهترین وکیل ملکی مشهد⚖️

ویژگی بهترین وکیل:

🥇 سطح وکیلوکیل پایه یک دادگستری
⚖️ مهارت و تخصصملکی، کیفری، خانواده، ثبتی، حقوقی
📝 ارائه خدمات حقوقیوکالت و مشاوره حقوقی
💰 هزینه وکیلطبق وسعت کار تعیین می‌شود
✅ درصد موفقیت%90 موفقیت پرونده ها

10 تا از بهترین وکیل حقوقی در مشهد را بشناسید ⚖️

علیرضا قدیری

علیرضا قدیری وکیل حقوقی در مشهد

علیرضا قدیری وکیل پایه یک دادگستری، فارغ التحصیل دانشگاه تهران، با بیش از 25 سال سابقه وکالت در پرونده های مهم، یکی از بهترین وکلای مشهد، عضو رسمی کانون وکلای استان خراسان و رییس هیئت مدیره موسسه حقوقی نیک دادفران می باشد.

ایشان سابقه حضور در هیأت مدیره کانون وکلای دادگستری خراسان را بعنوان عضو اصلی داشته و مسئولیت های مختلفی را در آن ارگان به عهده داشته است، از جمله: بازرس هیأت مدیره و نماینده ویژه کانون وکلا در اتحادیه سراسری کانونهای وکلا ی کشور (اسکودا). همچنین ایشان مسئولیت کارگروه آموزش و تحقیقات شورای پیشگیری از وقوع جرم مشهد و نیز مسئولیت کمیسیون آموزش و تحقیقات کانون وکلا و عضویت در کمیسیون کارآموزی کانون وکلای دادگستری خراسان را در کارنامه خود دارا می باشد.

مطلب مرتبط: 10 تا از بهترین وکیل خانواده مشهد⚖️

موفقیت ایشان در تربیت و سرپرستی تعداد بی شماری از کارآموزان وکالت و تدریس علوم حقوقی در مراکز علمی و سابقه مدیریت آموزشی در دانشگاه علمی کاربردی حقوق ثبت خراسان از جمله فعالیتهای ایشان می باشد. علیرضا قدیری سالهای متمادی دبیر انجمن جرم شناسی منطقه شرق کشور بوده است و انجام فعالیتهای علمی در حوزه جزائی در کارنامه ایشان می درخشد. همچنین موفقیت های قابل توجهی در پیروزی پرونده های مهم داشته اند که قابل تحسین می باشد.

حوزه فعالیت حقوقی وی: امورملکی، امور حقوقی، کیفری، ثبتی و خانواده می باشد.

مراجعه به ایشان یعنی بهره مندی از دانش حقوقی بعلاوه تجربه سالیان وکالت که باعث اطمینان خاطر افراد و موکلین خواهد شد. جهت اعطای وکالت و انجام مشاوره با ایشان می‌توانید با شماره های زیر تماس بگیرید:

شماره تماس: 09155909549
آدرس دفتر: مشهد، خیابان امام خمینی، مقابل سه راه دارایی، امام خمینی ۲۸، برج اداری مرمر

نیره برومند ابراهیمی

نیره برومند ابراهیمی بهترین وکیل مشهد

خانم نیره برومند ابراهیمی وکیل پایه یک دادگستری، عضو کانون وکلای دادگستری استان، مشاور حقوقی به صورت حضوری و غیرحضوری و دارای بیش از 18 سال فعالیت در حوزه حقوقی، خانواده، ملکی و کیفری می باشند. ایشان صداقت، احساس مسئولیت، تعهد اخلاقی و رضایت موکلین را همواره سرلوحه کار خود قرار می دهند و از بهترین وکلای زن در مشهد می باشند.

آدرس دفتر: مشهد، بلوار دانشجو، بین دانشجو 21 و 23، پلاک 237

شماره تماس: 09153187422

محمدرضا کمالی

محمدرضا کمالی وکیل حقوقی در مشهد

آقای کمالی وکیل پایه یک دادگستری در شهر مشهد، مشاور حقوقی و دارای مدرک کارشناسی ارشد حقوق قضایی و ادبیات فارسی می باشند. ایشان از وکلای متخصص مشهد در پیگیری و بررسی دعاوی حقوقی، کیفری، خانواده، ملکی، ثبتی، امور قراردادها، اسناد تجاری و … هستند.

آدرس دفتر: خراسان رضوی، مشهد، بلوار هاشمیه 26، پشت بانک پاسارگاد، ساختمان صدرا، طبقه اول، واحد 1

شماره تماس: 09153113943

سهیل فیضی عظیمی

سهیل فیضی عظیمی وکیل حقوقی در مشهد

آقای فیضی وکیل پایه یک دادگستری در شهر مشهد، وکیل و مشاور حقوقی، دارای بیش از 15 سال سابقه وکالت در انواع دعاوی حقوقی، کیفری، ملکی و دارای بیش از 18 سال سابقه ارائه خدمات حقوقی به افراد هستند. آقای فیضی دارای گواهینامه درجه یک تنظیم قراردادها از کانون وکلای دادگستری خراسان، دارای گواهینامه داوری در قراردادها از کانون وکلای دادگستری خراسان می باشند.

مطلب مرتبط: 10 تا از بهترین وکیل طلاق مشهد⚖️

آدرس دفتر: مشهد، حد فاصل سه راه فلسطین و چهار راه خیام، بین دستغیب 33 و 35 ساختمان پزشکان آتیه، طبقه 4، واحد 12

شماره تماس: 09151083205

علی تقی زاده

علی تقی زاده

آقای علی تقی زاده وکیل پایه یک دادگستری، مشاور حقوقی و دارای مدرک کارشناسی حقوق می باشند، ایشان بیش از 17 سال سابقه وکالت در انواع دعاوی حقوقی و کیفری، مطالبه دیه، دعاوی خانواده، دعاوی ملکی و ثبتی و … تخصص دارند.

مطلب مرتبط: 10 تا از بهترین وکیل کیفری مشهد⚖️

آدرس دفتر: مشهد، خیابان چمران، بین چمران 7 و 9، پلاک 161، طبقه 1

شماره تماس: 09112563097

غلامرضا بابوریان

غلامرضا بابوریان

آقای بابوریان وکیل پایه یک دادگستری در مشهد، مشاور حقوقی و دارای مدرک کارشناسی حقوق می باشند. بیش از 15 سال سابقه وکالت در دعاوی حقوقی و کیفری را دارند. ایشان در زمینه انواع امور حقوقی، دعاوی خانواده، دعاوی کیفری، جرائم مواد مخدر، تنظیم قرارداد، تشکیل جلسه صلح و سازش و … بسیار متبحر هستند.

آدرس دفتر: مشهد، نبش امامت 13، طبقه دوم

شماره تماس: 09155135967


کلام آخر

در این مقاله 10 تا از بهترین وکیل حقوقی در مشهد را به شما معرفی کردیم تا در صورتی نیاز دسترسی راحت به وکیل متصص حقوقی داشته باشید. امیدوارم این مطالب برای شما مفید واقع شده باشد. اگر سوال و انتقادی دارید برای ما ارسال کنید.

امتیاز دهی post

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

10 تا از بهترین وکیل حقوقی مشهد (درسال 1402)⚖️
دسته بندی وکلا :
مطالب حقوقی: