وکیل بین سامانه معرفی بهترین وکیل

Search

10 تا از بهترین وکیل کیفری اهواز (درسال 1403)⚖️

10 تا از بهترین وکیل کیفری اهواز (درسال 1402)⚖️

فهرست اسم 10 تا از بهترین وکیل کیفری اهواز (درسال 1403)⚖️

یکی از بزرگترین مشکلات موجود در جوامع، حضور کلاهبرداران، سارقان، قاتلان و جاعلان اسناد و … درمیان مردم عادی می باشد. هر لحظه خطر دست درازی این افراد به اموال و جان مردم ممکن است. برای دفاع از حقوق خود در چنین پرونده هایی باید به وکیل کیفری مراجعه کنیم. اهواز یکی از شهرهای جنوبی است که در این مقاله به آن می پردازیم و سعی داریم 10 تا بهترین وکیل کیفری در اهواز را معرفی کنیم. برای کسب اطلاعات بیشتر و یا دسترسی به آدرس و شماره تلفن وکلا، در مجله وکیل بین همراه ما باشید.

مطلب مرتبط: 10 تا از بهترین وکیل مهاجرت اهواز

بهترین وکیل کیفری در اهواز کیست؟

در وحله اول باید گفت که وکیل کیفری، کسی است که دعاوی کیفری همانند فروش مال غیر و سرقت، جعل اسناد و مدارک، ترک انفاق و اختلاس، کلاهبرداری و … را انجام می دهد. وکلای کیفری اهواز در دادگاه کیفری، دادسراها و سازمان تعزیرات حکومتی به وکالت می‌پردازند و با تخصصی که در این دعاوی دارند، بهتر از هر فردی می توانند به افراد کمک کنند.

وکالت یکی از حساس ترین و دشوارترین کارها به شمار می آید، چرا که یک وکیل کیفری می تواند با تبحر و تجربه، فن بیان عالی، آگاهی و شناخت کافی از موکل خود دفاع کند و او را به نتیجه دلخواه برساند. پس دقت در انتخاب یک وکیل کیفری اقدامی بسیار مهم و حیاطی می باشد چون تنها با انتخاب اشتباه ممکن است باعث تغییر در روند سرنوشت پرونده خود شویم.

مطلب مرتبط: 10 تا از بهترین وکیل ملکی اهواز⚖️

ویژگی بهترین وکیل:

🥇 سطح وکیلوکیل پایه یک دادگستری
⚖️ مهارت و تخصصملکی، کیفری، خانواده، ثبتی، حقوقی
📝 ارائه خدمات حقوقیوکالت و مشاوره حقوقی
💰 هزینه وکیلطبق وسعت کار تعیین می‌شود
✅ درصد موفقیت%90 موفقیت پرونده ها

لیست 10 تا از بهترین وکیل کیفری در اهواز را بشناسید⚖️

خانم فاطمه زارع

word image 91191 6

سرکار خانم فاطمه زارع وکلا پایه یک مجرب و شناخته شده در استان خوزستان هستند. از سوابق و حوزه های تخصصی خانم زارع میتوان به: مدرک کارشناسی ارشد حقوق جزا و جرم شناسی، اخذ پرونده های حقوقی، نوشتن اوراق قضایی و ارائه مشاوره های حضوری و غیر حضوری، متخصص در دعاوی شفعه، دعاوی تصرف عدوانی، دعاوی سرقفلی و حق کسبه و پیشه، متخصص در دعاوی ملکی، دعاوی کیفری، دعاوی خانواده، ارث و میراث اشاره کرد.

آدرس: خوزستان، آبادان، امیری، روبروی داروخانه هندیجانی، ساختمان پارسیان، طبقه 4، واحد

شماره تماس دفتر: 1609173235361

مطلب مرتبط: 10 تا از بهترین وکیل طلاق اهواز⚖️

آقای امیر کروشاوی

word image 91191 7

آقای امیر کروشاوی وکیل پایه یک دادگستری و مشاوره حقوقی هستند. ایشان دارای 15 سال سابقه وکالت در اهواز هستند که در طول سال ها سابقه کاری موفقیت های بسیاری را بدست آورده اند. از جمله سوابق و تخصصی های ایشان میتوان به مدرک کارشناسی حقوق قضائی، تخصص دعاوی ملکی، دعاوی خانوادگی، دعاوی کیفری، دعاوی ثبتی، دعاوی راهنمایی و رانندگی و… اشاره کرد.

شماره تماس: 09166110390

آدرس: خوزستان، اهواز، خیابان انقلاب، نبش خیابان ولیعصر، مجتمع وکلا، طبقه 2، واحد 4 ت

مطلب مرتبط: 10 تا از بهترین وکیل خانواده اهواز⚖️

آقای صادق دادک

word image 91191 5

جناب آقای صادق دادک وکیل پایه یک دادگستری در استان خوزستان هستند. ایشان در حوزه های وکالتی بسیاری مشغلول به فعالیت می باشند. از جمله مهارت ها و تخصص های ایشاش: از 15 سال سابقه وکالت، دارای مدرک کارشناسی علوم قضایی، متخصص در اسناد رسمی و تجاری، اعسار، تملک آپارتمان‌ها، دعاوی ملکی، دعاوی خانواده می باشد.

شماره تماس: 09163002838

آدرس: خوزستان، ملاثانی، بلوار امام خمینی، نبش خیابان دوم، طبقه فوقانی بانک سپه

مطلب مرتبط: 10 تا از بهترین وکیل حقوقی اهواز⚖️

آرش انزل اردستانی

آرش انزل اردستانی وکیل و مشاور پایه یک دادگستری اهواز

آقای آرش انزل اردستانی وکیل و مشاور حقوقی پایه یک دادگستری به صورت تخصصی در زمینه دعاوی کیفری فعالیت دارند و پرونده های موفق متعددی را در سابقه خود جای داده است. ایشان از سال 89 مشغول وکالت هستند و به افراد در زمینه دعاوی حقوقی، کیفری، خانواده و ملکی مشاوره ارائه می دهد. ایشان برای بهبود روند پرونده نعایت همکاری را برای رساندن حق به حق دار با قاضی مربوطه به عمل می آورد.

آدرس دفتر: اهواز کیانپارس بین ۱۰ و ۱۱ شرقی طبقه دوم بالای پیتزا آتنا

شماره تماس: ۰۹۱۶۳۰۳۷۳۲۳

کلام آخر

وکیل و یا یک مشاور حقوقی همواره نقش حامی و پشتیبان موکل را به عهده دارد و به عنوان شخصی مسئولیت پذیر وظیفه دارد تا تمامی امور مربوط به موکلش را انجام دهد. از این که تا پایان مقاله بهترین وکیل کیفری در اهواز همراه ما بودید سپاس گزاریم. امیدوارم در این مقاله توانسته باشیم شما را در انتخاب وکیل خوب یاری کنیم. در صورتی که سوال، انتقاد و پیشنهاد دارید برای ما کامنت کنید.

امتیاز دهی post

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

10 تا از بهترین وکیل کیفری اهواز (درسال 1402)⚖️
دسته بندی وکلا :
مطالب حقوقی: