وکیل بین سامانه معرفی بهترین وکیل

Search

10 تا از بهترین وکیل کیفری اصفهان (درسال 1403)⚖️

10 تا از بهترین وکیل کیفری اصفهان (درسال 1402)⚖️

فهرست اسم 10 تا از بهترین وکیل کیفری اصفهان (درسال 1403)⚖️

از آن جایی که وکلای کیفری به امور حساسی رسیدگی می کنند، مهم است تا در انتخاب آن ها دقت کنیم، برای برسی پرونده های حساسی مانند: پرونده های قتل، سرقت، کلاهبرداری، جعل، آدم ربایی و …نمیشود به هر وکیلی اعتماد کرد چراکه کم تجربگی وکیل قطعا به ضرر ما تمام خواهد شد. در شهر های پر ازدحام مانند اصفهان به دلیل جمعیت بالا میزان دعاوی کیفری هم به نسبت شهر های کوچک و کم جمعیت بالا است، بنابراین نیاز است وکلای کیفری خوب را بشناسید تا در صورت بروز مشکل دسترسی راحت تری به وکیل داشته باشند. در این مقاله از وکیل بین تلاش کردیم لیستی از وکلای مجرب و متخصص در حوزه دعاوی کیفری را از نگاه خود جمع آوری و معرفی کنیم. برای آشنایی با آن ها باما همراه باشید.

مطلب مرتبط: 10 تا از بهترین وکیل حقوقی اصفهان

وکیل کیفری کیست؟

وکیل کیفری شخصی است که به پرونده های جرایم کلاهبرداری، قتل، سرقت، آدم ربایی، دیه و … رسیدگی میکند. به بیان دیگر بهترین وکیل کیفری در اصفهان به جرایم و مجازات ها، جرم شناسی و آیین دادرسی کیفری می پردازد.

در دعاوی کیفری فرد می تواند چند وکیل داشته باشد؟

در دادگاه های کیفری دو هر یک از طرفین می توانند 2 وکیل داشته باشند و در دادگاه کیفری یک می توانند تا 3 وکیل داشته باشند.

مطلب مرتبط: 10 تا از بهترین وکیل خانواده اصفهان

خصوصیات بهترین وکیل کیفری در اصفهان

وکیل کیفری خوب در اصفهان باید به رویه و روال دادگاه های کیفری آشنا باشد و قوانین مجازات امور کیفری را بداند. بنابراین توصیه می شود در دعاوی کیفری حتما از وکیلی کارکشته کمک بگیرید چراکه دفاعیه وکیل در نتیجه دادگاه بسیار تاثیر گذار است.

ازدیگر خصوصیات وکیل کیفری متخصص وقت شناس، صادق و دارای وجدان کاری بودن است. وکیل کیفری علاوه بر دانش و تحصیلات باید با تجربه هم باشد. نکته مهم از خصوصیات وکیل کیفری سلطه بر روانشناسی افراد است، او باید به صورت تخصصی به روانشناسی افراد آگاهی داشته تا بتواند ابعاد مختلف مشکل ایجاد شده را بررسی کنند.

مطلب مرتبط: 10 تا از بهترین وکیل ملکی اصفهان

بهترین وکیل کیفری در اصفهان کیست؟

بهترین وکیل کیفری در اصفهان کسی است که توانایی ارتباط گیری با دادیار، بازپرس، معاون دادستان و دادستان را دارد. پیچیده بودن دعاوی کیفری و اهمیت بررسی دقیق و صحیح این نوع پرونده ها، انتخاب وکیل کیفری خربه را بسیار حائر اهمیت میکند، از این رو ما به جهت راحت تر شدن روند انتخاب وکیل کیفری خوب در اصفهان، برای شما کاربران عزیز لیستی از وکلای متبحر در دعاوی کیفری را از نگاه خود جمع آوری کرده ایم و معرفی میکنیم. در ادامه شما را با سوابق و آدرس دفتر وکلای کیفری اصفهان آشنا می کنیم.

ویژگی بهترین وکیل:

🥇 سطح وکیلوکیل پایه یک دادگستری
⚖️ مهارت و تخصصملکی، کیفری، خانواده، ثبتی، حقوقی
📝 ارائه خدمات حقوقیوکالت و مشاوره حقوقی
💰 هزینه وکیلطبق وسعت کار تعیین می‌شود
✅ درصد موفقیت%90 موفقیت پرونده ها

معرفی 10 تا از بهترین وکیل کیفری در اصفهان

میترا بی ریایی

میترا بی ریایی بهترین وکیل کیفری در اصفهان

خانم میترا بی ریایی، پژوهشگر دوره دکترای حقوق خصوصی، عضو کانون وکلای دادگستری استان اصفهان، تجربه موفق در احقاق حقوق موکلین و دستیابی به نتایج مطلوب در دعاوی کیفری دارند.

تخصص خانم میترا بی ریایی در دعاوی کیفری:

 • موفقیت در دستیابی به نتایج بسیار مطلوب در پرونده های کیفری: به ویژه دفاع از متهمین در جرایم مفاسد اقتصادی، کلاهبرداری و نظیر کلاهبرداری، اخلال در نظام اقتصادی کشور، جرایم در صلاحیت دادگاه کیفری یک، پولشویی، جعل اسکناس و اسناد مالی، فروش مال غیر، تبانی برای بردن مال غیر، خیانت در امانت، جعل و استفاده از سند مجعول، همچنین دفاع از متهمین روابط نامشروع، لواط، زنای به عنف، قوادی، دایر کردن مراکز فساد و فحشا، آدم ربایی، سرقت مسلحانه، حمل و نگهداری مشروبات الکلی، نزاع دسته جمعی، قتل و همچنین جرائم مربوط به مبحث مواد مخدر و کارنامه بسیار درخشان در خصوص پذیرش اعاده دادرسی، متهمین محکوم به اعدام

جهت اعطای وکالت و بهره مندی از خدمات مشاوره خانم میترا بی ریایی، با شماره زیر تماس بگیرید:

شماره تماس: 09139081597
آدرس دفتر:
 اصفهان، خیابان چهارباغ بالا، خیابان نیکبخت، روبروی دادگستری، ساختمان دیبا، طبقه پنجم واحد ۹، مشاوره با هماهنگی قبلی

محدثه مرادی

محدثه مرادی بهترین وکیل کیفری در اصفهان

خانم محدثه مرادی وکیل پایه یک دادگستری، مشاور حقوقی و دارای سابقه حقوقی بالا در حرفه وکالت میباشند. از سوابق ایشان می توان به وکالت و مشاوره حقوقی در شرکت‌های خصوصی متعدد و همینطور سابقه وکیل و مشاور حقوقی بانک کارآفرینی امید اشاره کرد.

برخی از تخصص خانم محدثه مرادی:

 • وکالت در انواع دعاوی حقوقی ؛انواع مطالبات(چک،سفته،و…) دعاوی ملکی، تخلیه فسخ قراردادها، الزام به انتقال سند، خلع ید ،الزام به ایفای تعهدات
 • انواع دعاوی کیفری ؛کلاهبرداری، فروش مال غیر، سرقت، جعل اسناد، خیانت در امانت، تهمت و افترا، تصرف عدوانی
 • انواع دعاوی خانواده؛ طلاق به درخواست زوج، طلاق به درخواست زوجه، طلاق توافقی مطالبه مهریه، مطالبه نفقه، مطالبه اجرت المثل ایام زوجیت ،حضانت فرزند

آدرس دفتر: اصفهان، فلاورجان خیابان میثم جنب بانک ملی مجتمع تجاری زاینده رود

شماره تماس: 09134243230

مسعود شریفی تشنیزی

مسعود شریفی تشنیزی بهترین وکیل کیفری در اصفهان

آقای مسعود شریفی تشنیزی وکیل پایه یک دادگستری، کارشناس حقوق قضایی، متخصص در امور کیفری، حقوقی، خانواده و ملکی، دارای سابقه 20 سال فعالیت حقوقی و قضایی می باشند.

برخی از تخصص ایشان:

 • وکیل و مشاور حقوقی اداره کل راه و ترابری استان اصفهان به مدت 5 سال
 • سابقه فعالیت موثر در پرونده های کیفری حقوقی خانواده و ملکی
 • تلاش برای ایجاد صلح و سازش یکی از اهداف برای جلوگیری از اتلاف وقت و هزینه و تشکیل پرونده های قضایی
 • ارائه بهترین و موثرترین راهکارها جهت حل مسائل حقوقی
 • تعامل با موکلین جهت احقاق حقوق و رسیدن به نتیجه مطلوب
 • دفاع از حقوق موکلین

آدرس دفتر: اصفهان سه راه سیمین ابتدای خیابان سهروردی ساختمان اسپادانا طبقه ۵ واحد ۶

تلفن تماس: 09131642960

رضوان سلیمانی

سرکار خانم رضوان سلیمانی

خانم رضوان سلیمانی وکیل باسابقه و خبره در اصفهان هستند که دارای موسسه حقوقی بوده و بهترین خدمات حقوقی را به متقاضیان ارائه می دهند. ایان فارغ التحصیل رشته حقوق از دانشگاه الزهرا هستند. مجموعه حقوقی که توسط ایشان در اصفهان تاسیس شده، با تکیه بر دانش و تعهد کاری خانم سلیمانی فعالیت می کندو خدماتی در زمینه پرونده های کیفری، خاناوده، ملکی، حقوقی، مواد مخدر و … ارائه می دهد. ارائه مشاوره های حضوری و غیر حضوری از جمله فعالیت هایی است که در موسسه ارائه می دهند. ایشان پیش از عقد قرارداد، پرونده را به ور کامل بررسی می کنند و در صورتی که توانایی دفاع از آن را داشته باشند وکالت را می پذیرند تا افراد متحمل هزینه های سنگین نشوند.

آدرس دفتر: اصفهان، خیابان شهید یکبخت، روبروی دادگستری، ساختمان وکلای دادمهر، طبقه چهارم، واحد 44

شماره تماس: 09133327750

آیدا پرندیس

وکیل پایه یک دادگستری اصفهان می باشد و در حال حاضر در شهر اصفهان مشغول به کار است. ایشان در حوزه های مختلف وکالتی مانند کیفری، خانواده، ثبتی، حقوق بین الملل، اسناد رسمی و غیره فعالیت دارد و با رضایتی که موکلین از ایشان دارند به عنوان بهترین وکیل کیفری در اصفهان شناخته شده اند.

آدرس دفتر: اصفهان، خیابان نیکبخت، مجتمع اداری نیکبخت، طبقه پنجم، واحد 215

شماره تماس: 09134216971

حمید بابایی

آقای حمید بابایی وکیل پایه یک دادگستری اصفهان و دارای بیش از 15 سال سابقه در زمینه دعاوی کیفری هستند. ایشان موفق به ارائه بیش از 3 هزار مشاوره و وکالت به موکلین خود شده اند و از تمام دانش و تجارب خود برای کسب نتیجه مطلوب در دادگاه استفاده می کنند. ایشان موفق به تاسیس موسسه حقوقی در سال 1383 شدند که مدیریت آن را برعهده دارند و به پرونده های کیفری می پردازند.

آدرس دفتر: اصفهان، چهارراه حکیم نظامی، دفتر وکالت حمید بابایی

شماره تماس: 09131170470

اکرم بهشتی

خانم بهشتی وکیل پایه یک دادگستری و موسس و مدیر موسسه حقوقی و وکالت در اصفهان هستند. ایشان متخصص در دعاوی کیفری بوده و پچیده ترین پرونده های کیفری را حل می کنند. سابقه و مهارت هایی که در طی این سال ها کسب کرده اند، کمک می کند تا در پرونده های موکل خود موفقیت بالایی داشته باشند. از سوابق کاری خانم بهشتی می توان به عضو هیات مدیره مرکز وکلای قوه قضاییه استان اصفهان، رئیس کمیسیون فرهنگی-اجتماعی مرکز وکلای قوه قضاییه اصفهان، عضو کمیته بانوان کمیسیون حمایت و صیانت از وکلا، کارشناسان و مشاوران خانواده قوه قضاییه کشور و … اشاره نمود.

خانم اکرم بهشتی افتخارات بسیاری به دست آورده اند که یکی از آن ها انتخاب به عنوان بانوی منتخب و سخنران و بانونی ایرانی الگوی جهانی در سال 1400 برگزیده شدند.

آدرس دفتر: اصفهان، خیابان طیب، جنب پمپ بنزین، مجتمع مهتاب، طبقه 2

شماره تماس: 09139139163

مطلب مرتبط: 10 تا از بهترین وکیل طلاق اصفهان

حمیدرضا مجیری

جناب آقای حمیدرضا مجیری

ایشان از وکلای متخصص در دعاوی کیفری می باشند که بیش از 13 سال سابقه فعالیت دارند. سولبقی که در این سال ها کسب نموده اند در حوزه پرونده های کیفری، جرایم علیه اخلاق و عفت عمومی، خانواده، ملکی و … است. ایشان با تاسیس موسسه حقوقی در اصفهان، سعی در ارائه خدمات متنوع به همشهریان دارند و تمام تلاش خود را می کنند تا با وکلایی متخصص و مجرب در این موسسه همکاری کنند.

آدرس دفتر: اصفهان، خیابان کاوه، نبش خیابان گلستان

شماره تماس: 08131079001

فرزاد جوادی نژاد

جناب آقای فرزاد جوادی نژاد

ایشان وکیل پایه یک دادگستری، مشاور حقوقی و عضو کانون وکلای دادگستری اصفهان هستند. حوزه فعالیت های ایشان در پرونده های کیفری، خانواده و ثبتی است اما می توان گفت که متخصص در پرونده های کیفری هستند. آقای جوادی نژاد عضو کمیسیون معاضدت قضایی کانون وکلای دادگستری، عضو هیات مدیره تحریره مجله کانون وکلا و به عنونا مدرس دوره های تخصصی حقوقی در اصفهان چندین لوح تقدیر از نیروهای انتظامی و دیگر ارگان ها به دست آورده اند.

آدرس دفتر: اصفهان، میدان آزادی (دروازه شیراز)، خیابان هزارجریب، روبروی تقاطع اول، مجتمع اداری فراز، طبقه اول، واحد 4

شماره تماس: 09133039363

دامون صادقی

جناب آقای دامون صادقی وکیل پایه یک و مشاور حقوقی و کارشناس ارشد حقوق جزا و جرم شناسی از دانشگاه نراق، دارای ۱۳ سال سابقه کار در حقوق و تخصص در اسناد رسمی و بازرگانی، ربا، وکیل خانواده، شهرداری، قراردادها و معاملات، مطالبات، اموال و غیره بوده است. تجربه کاری و آموزشی وی شامل مشاوره حقوقی شرکت های خصوصی در پیمانکاران انتقال برق، مشاوره حقوقی آژانس های مسافرتی و مشاوره حقوقی شرکت های تجاری خصوصی می باشد.

آدرس دفتر: اصفهان، خیابان خاقانی، جنب قنادی اندلس ساختمان پارس طبقه دوم واحد سوم ۳

شماره تماس: 09131044945

سپهر صادقی نژاد

جناب آقای سپهر صادقی نژاد دارای پروانه وکالت است که در سال ۱۳۹۸ از سوی کانون وکالت دریافت کرده است. سپهر صادقی نژاد وکیل و مشاور حقوقی پایه یک است که در پرونده های مربوط به قراردادها، ثبت احوال، اسناد رسمی، خانواده و طلاق، مسائل کار و بیمه، املاک و انحصار وراثت و دارای تجربه در محاکم کیفری ، قتل ، دیه ، ضرب جرح ، جرائم مالی و تجاری و … که در آنها تخصص دارد.

آدرس دفتر: اصفهان، خیابان نیکبخت، ساختمان اداری نیکبخت

شماره تماس: 09137166240


حوزه فعالیت وکیل متخصص در امور کیفری

مواد مخدر

رسیدگی به دعاوی مربوط به نگهداری، واردات، فروش و ساخت مواد مخدر مربوط به وکیل کیفری است. در حال حاضر دولت سخت گیری های بسیاری برای متهمین مواد مخدر در نظر گرفته است و متاسفانه تعداد این پرونده ها رو به افزایش است. وکیلی که به چنین جرایمی می پردازد باید توانایی و اطلاعات بالایی در خصوص انواع مواد مخدر و مجازات آن ها داشته باشد.

جنایت علیه مردم

این دعاوی شامل قتل، حمله، سوء استفاده از کودک و … است و وکیل کیفری، دادستان و مدافعان عمومی با متخصصین حوزه پزشکی، تجزیه و تحلیل DNA و پزشک معالج کار می کنند در این پرونده ها، وکیل کیفری باید به آن ها رسیدگی و جنایت علیه شهروندان و مردم را پیگیری نماید.

جرایم اقتصادی

کلاهبرداری، مشارکت در تقلب و گرفتن کارت اعتباری، استفاده از اسناد و اوراق جعلی و … از جرایم اقتصادی است که وکیل کیفری تخصص رسیدگی به آن را دارد. وکیلی که این دعاوی را پیگیری می کند باید دانش، تجربه و اطلاعات کاملی از موضوع داشته باشد.

فساد عمومی

فساد عمومی شامل شک به مقامات منتخب و افسران پلیس در گرفتن رشوه، استخدام، خدمات و … است. اگر اتهامی به این افراد وارد شود، بهترین وکیل اصفهان که متخصص در دعاوی کیفری است رسیدگی های لازم را انجام می دهد.

مطلب مرتبط: 10 تا از بهترین وکیل مهاجرت اصفهان

کلام آخر

ممنونیم که تا این بخش از مقاله ما را همراهی کردید. بهترین وکیل کیفری در اصفهان عنوان مقاله ای است که به آن پرداختیم و 10 وکیل متخصص برای امور کیفری را معرفی کردیم. وکلای کیفری به پرونده های حساسی رسیدگی می کنند و از این جهت مهم است که تخصص و دانش کافی داشته باشند.

امتیاز دهی post

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

10 تا از بهترین وکیل کیفری اصفهان (درسال 1402)⚖️
دسته بندی وکلا :
مطالب حقوقی: