وکیل بین سامانه معرفی بهترین وکیل

Search

10 تا از بهترین وکیل خانواده تهران ( درسال 1403) ⚖️

10 تا از بهترین وکیل خانواده تهران ( درسال 1402) ⚖️

فهرست اسم 10 تا از بهترین وکیل خانواده تهران ( درسال 1403) ⚖️

اتفاقات حقوقی بیشترین در حوزه خانواده رخ میدهد و دارای آمار بالای پیگیری در دادسراها و دادگاه ها می باشد. در اکثر خانواده ها اختلافات، بر سر موضوعات متفاوتی پیش می آید که با کمک گرفتن از وکیل های خانواده و قانون می توان این مشکلات را بر حل کرد. گاهی پیش می آید که دعاوی خانوادگی به قدری دشوار و پیچیده است که تنها بهترین وکیل خانواده در تهران توانایی رسیدگی به آن را دارد.

مطلب مرتبط: 10 تا از بهترین وکیل مهاجرت تهران

بهترین وکیل خانواده در تهران چه کسی است؟

افراد(موکلین) با توجه به نوع دعاوی خانوادگی که دارند به انتخاب وکیل میپردازند. افراد با توجه به معیارهایی که در نظر دارند و مقایسه وکیل های مختلف با عم و ملاک های شخصی دادرس مورد نظر را انتخاب میکنند. از ملاک های بهترین وکیل خانواده در تهران این است که، وکیل دارای تحصیلات عالیه در حوزه حقوق باشد و همچنین تمامی قوانین و مقرارت دعاوی خانوادگی را از بر باشد و با تبصره ها و موارد منع آشنایی داشته باشد. نکته مهم دیگر برای انتخاب وکیل تجربه کاری آن است چرا که تاثیر مستقیمی در نتیجه پرونده دارد.

اولویت اول بهترین وکیل خانواده در تهران باید این باشد که مشکلات را با صلح و سازش طرفین رفع کند، چرا که همه این قوانین در جهت تحکیم بنیان و ارتباط خانواده تشکیل شده است. وکیلی که در حوزه خانواده وکالت می کند باید توانایی دفاع از موکلش در همه موارد و اظهارات او را بر اساس اسنادی که آماده کرده است داشته باشد و به قاضی تحویل دهد و پرونده را به نفع موکلش به پایان برساند.

مطلب مرتبط: 10 تا از بهترین وکیل حقوقی تهران

دعاوی خانوادگی و موضوعات آن

 وقتی می گوییم دعاوی خانواده منظور آن دسته از دعاوی می باشد که اعضا خانواده بر سر عدم توانایی برقراری ارتباط موثر و صلح آمیز و همچنین نادیده گرفتن و نداشتن تفاهم با یک دیگر دچار نزاعات گوناگون می شوند. در قانون اسلامی هر یک از اعضا خانواده در برابر خود و سایرین دارای مسئولیت ها و حقوقی می باشد که رعایت نشدن آن باعث شکل گیری اختلافات می شود.

امکان رخ داد مشکلات حقوقی این چنینی در ارتباط زن و شوهر، والدین و فرزندان، خواهران و برادران و حتی اقوام درجه یک وجود دارد. به طوری کلی دعاوی که مربوط به زوجین می شوند شامل ازدواج موقت و دائم، جهیزیه، مهریه، نفقه، اجرت المثل، تمکین، حق طلاق و حضانت فرزند است. کلیه موارد فوق در دسته دعاوی خانواده قرار می گیرند.

مطلب مرتبط: 10 تا از بهترین وکیل کیفری تهران

اختلافاتی که میان والدین و فرزندان شکل می گیرد ممکن است موضوعاتی اعم از قیومیت، مفقودی، انحصار وراثت، رشد و  حجر، دادخواست ممنوع الخروجی توسط والد، اثبات و نفی نسب و تغییر جنسیت باشد. هر یک از این موارد شرایط ویژه ای برای رسیدگی دارد که یک وکیل کاربلد به آن تسلط دارد. به صورت کلی می توان گفت که مشکلات خانوادگی به علت به جا نیاوردن تکالیف و حقوق هریک از اعضا به وجود می آید.

10 تا از بهترین وکیل خانواده در تهران از نظر وکیل بین را بشناسید!

عباس اسدی

جناب آقای عباس اسدی وکیل پایه یک دادگستری به شماره پروانه 10256 می باشند. ایشان پروانه وکالت خود را از مرکز کانون وکلا دریافت کرده و هم اکنون در دفتر شخصی خود واقع در استان تهران مشغول به کار هستند. آقای اسدی از بهترین وکیل خانواده در تهران بوده و پرونده های زیادی را با موفقیت پشت سر نهاده است.

تخصص و مهارت:

 • مشاوره حقوقی
 • متخصص دعاوی طلاق، مهریه و نفقه
 • متخصص دعاوی انحصار وراثت و قیومیت
 • وکالت حرفه ای امور حقوقی، کیفری، ثبتی و مالی

شماره تماس: 09123576037

علی بیرانوند

ایشان وکیل پایه یک دادگستری و فعال در حوزه خانواده هستند. دفتر وکالت ایشان در تهران قرار داشته و در دفتر شخصی خود خدمات حقوقی مختلفی را به همشهریان شان ارائه می دهند. آقای علی بیرانوند سابقه چندین سال وکالت در زمینه های حقوقی، کیفری، خانواده و ملکی را دارا هستند.

مطلب مرتبط: 10 تا از بهترین وکیل ملکی تهران

تخصص و مهارت:

 • مشاوره حقوقی حضوری و غیر حضوری
 • متبحر در حل پرونده های خانوادگی اعم از تقسیم اموال
 • مهارت دفاع در پرونده های طلاق با موضوعات ضرب و شتم، اعتیاد و عدم تعادل روانی

آدرس: تهران، تهران شرقی، خیابان زین الدین شرقی، بین خیابان 135 و 137، پلاک 407، ساختمان کوثر، طبقه 4، واحد 13

شماره تماس: 09120207553

محمد عامریان زاده

آقای عامریان زاده بهترین وکیل خانواده در تهران است که عضو کانون وکلا دادگستری مرکز تهران می باشد. ایشان دانش آموخته حقوق خصوصی به شماره پروانه 8507 هستند. از ویژگی های این وکیل پایه یک دادگستری می توان به شکیبایی، کوشش، بیان شیوا، همراهی و همیاری اشاره داشت که تاثیر زیادی در نتایج پرونده های واگذار شده به آقای محمد عامریان زاده داشته اند.

تخصص و مهارت:

 • مشاوره حقوقی
 • تخصص در دعاوی انحصار وراثت و نسب
 • تخصص در استرداد جهیزیه، پرداخت نفقه و مهریه
 • تخصص در حل پرونده های حقوقی، کیفری و خانواده

آدرس: تهران، تهران، فلکه دوم، خیابان 170 شرقی، پلاک 12، طبقه 3، واحد 8

شماره تماس: 09121381601

سید علی شاه صاحبی

ایشان عضو کانون وکلا دادگستری مرکز تهران هستند و به عنوان بهترین وکیل در حوزه خانواده در محله تهران شناخته شده اند. آقای صاحبی در ارائه خدمات حقوقی و قبول وکالت پرونده های دشوار و پیچیده تجربه دیرینه دارند. این وکیل پایه یک دادگستری در امور خانواده، حقوقی، کیفری، ثبتی، مالی و تجاری سابقه داشته و از تمام قوای خود برای حل مشکلات موکلین شان بهره می جویند.

تخصص و مهارت:

 • ماهر در پرونده های طلاق توافقی، نفقه و حضانت
 • وکالت حرفه ای امور حسبی مانند تنفیذ وصیت نامه
 • متخصص پرونده های سرپرستی کودکان، ازدواج مجدد و مفقودی

آدرس: تهران، تهران، ابتدای خیابان فرجام، شماره 43، ساختمان هیراد، طبقه 3، واحد 9

شماره تماس: 09123461722

یلدا استرکی

خانم استرکی با مدرک کارشناسی ارشد حقوق بین الملل یکی از بهترین وکیل خانواده در تهران می باشد. این وکیل پایه یک دادگستری در همه زمینه های حقوقی فعالیت دارند. مهارت اصلی خانم یلدا استرکی حل دعاوی خانواده در دادگاه ها و ارجاع شده های شورای حل اختلاف می باشد. از دیگر فعالیت های حقوقی خانم یلدا استرکی می توان به تنظیم انواع قراردادهای تجاری، وکالت دعاوی کلاهبرداری، وکالت دعاوی جعل اسناد، وکالت دعاوی دستور تخلیه و ابطال قرارداد اشاره کرد.

مطلب مرتبط: 10 تا از بهترین وکیل طلاق تهران

تخصص و مهارت:

 • مشاوره حقوقی آنلاین و حضوری
 • متخصص دعاوی طلاق، مطالبه مهریه و نفقه
 • متخصص دعاوی تحریر ترکه، تقسیم اموال و مهر و موم ترکه
 • تنظیم شکوائیه، لوایح و دادخواست رسیدگی به دعاوی خانواده

آدرس: تهران، تهران، بین فلکه اول و دوم، چهار راه تیر انداز

شماره تماس: 09128937922

مهارت های بهترین وکیل خانواده در تهران

هر چه مهارت وکیل منتخب در دعاوی خانواده بیشتر و کامل تر باشد، پرونده بدون هیچ درگیری و لطمه ای به روابط خانواده بررسی و مثمرثمر خواهد بود. به دلیل پر استرس بودن شغل وکالت یکی از مهارت هایی که وکلا باید داشته باشند مقابله با اضطراب و کنترل کردن آن است. زیرا وکیل مضطراب نمی تواند دفاعیات خود را آن طور که شایسته است بیان کند. دانش و سواد حقوقی در گذر زمان منجر به سابقه کاری درخشان شخص می شود.

دومین مهارت بهترین وکیل خانواده در تهران مدیریت شرایط بحرانی است. یک وکیل خبره باید کنترل اوضاع را در دست داشته و بتواند طرفین دعوی را به آرامش دعوت کند. سومین مهارت، شخصیت شناسی است که به وکیل برای ارتباط گیری و اقناع کمک می کند. مهارت سخنوری از اصلی ترین ویژگی های یک وکیل خوب است که سبب موفقیتش در پرونده های گوناگون می شود. اصول بیان قوانین و اسناد دال بر دادخواهی یکی از تخصص های وکلا است که نشان از تجربه و خبرگی او دارد.

مراجع پیگیری دعاوی خانواده

وضع قوانینی در باب خانواده از جانب مراجع ذی صلاح موجب تقویت ارتباط خانوادگی می شود. این قوانین نه تنها باعث برقراری عدالت می شوند بلکه سبب رشد جامعه و آشنایی با فرهنگ حقوق مساوات نیز می باشند. اجرای این قوانین توسط مراکز قضایی مختلف کنترل می شوند. دعاوی خانواده در دادگاه ها و دادسراهای مخصوص رسیدگی می شوند.

پرونده هایی با این موضوع ابتدا به دادسرا رفته و در آن جا با بررسی شرایط به دادگاه خانواده ارجاع داده می شود. اگر رفع این مشکلات توسط قاضی پرونده میسر نشود، پرونده حقوقی به شورای حل اختلاف فرستاده می شود. این مرکز قضایی تحت نظر قوه قضائیه مشغول به کار بوده و با هدف رسیدگی به دعاوی خانواده، نظامی، انتظامی و حقوقی تشکیل شده است. در شورای حل اختلاف دعاوی خانواده با هدف ایجاد سازش در میان اعضا خانواده بررسی می شوند.

وکیل-حق-طلاق2

کلام آخر

خانواده اولین رکن هر جامعه بوده که در شکل گیری آینده هر کشوری نقش بسزایی دارد. هنگامی که قانونمداری از خانواده شروع شده و فرهنگ برابری و برادری در جامعه نهادینه شود بستر پیشرفت کشور هم فراهم می شود. مشکلات خانوادگی چالش هایی است که باید آن ها را به درستی پشت سر گذاشت تا آسیبی متوجه ارتباط خویشاوندی نشود. بسیاری از این مسائل با گفتگو و مشاوره از بهترین وکیل خانواده در تهران حل می شوند. هدف امروز وکیل بین شناخت هر چه بیشتر شما از دعاوی خانوادگی و وکلا فعال در این حوزه بود. امیدواریم که این مطالب برای شما مفید بوده باشد. شما کاربران عزیز می توانید از طریق کامنت ها و شبکه های مجازی با ما در ارتباط باشید.

5/5 - (2 امتیاز)

۲ پاسخ

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

10 تا از بهترین وکیل خانواده تهران ( درسال 1402) ⚖️
دسته بندی وکلا :
مطالب حقوقی: