وکیل بین سامانه معرفی بهترین وکیل

Search

10 تا از بهترین وکیل ملکی شیراز (درسال 1403)⚖️

10 تا از بهترین وکیل ملکی شیراز (درسال 1402)⚖️

فهرست اسم 10 تا از بهترین وکیل ملکی شیراز (درسال 1403)⚖️

در این مقاله قصد داریم ده تا از بهترین وکیل ملکی شیراز را از نگاه وکیل بین به شما معرفی کنیم با ما همراه باشید. اگر به هر دلیلی درگیر پرونده ملکی شده اید، برای کوتاه تر شدن مسیر پیگیری پرونده توصیه میشود حتما به بهترین وکیل ملکی مراجعه کنید چراکه وکیل ملکی با تمام جزئیات قوانین ملکی در تمامی حوزه های مختلف و همچنین روند مراحل پرونده در دادگاه آشنا بوده و در کمترین زمان ممکن بهترین نتیجه را برای شما دریافت خواهد کرد.

وکلای ملکی در شیراز خدمات گسترده‌ای را در زمینه مشاوره و نمایندگی در امور مربوط به ملکی ارائه می‌دهند. برخی از خدماتی که وکیل ملکی در شیراز ممکن است ارائه دهند عبارتند از:

 1. مشاوره در خرید و فروش ملک: ارائه مشاوره در مورد مسائل قانونی مربوط به خرید و فروش ملک، امور ثبتی، مالکیت و سندی، مسائل مالی و مالکیت و غیره.
 2. تدوین و بررسی قراردادهای ملکی: تهیه و بررسی قراردادهای خرید و فروش، اجاره، رهن و اجاره، هبه و وقف و سایر قراردادهای مرتبط با امور ملکی.
 3. نمایندگی در معاملات ملکی: نمایندگی در دفاتر ثبت اسناد و املاک، انجام امور مربوط به تسهیل و انجام معاملات خرید و فروش، اجاره و سایر معاملات ملکی.
 4. حل اختلافات ملکی: ارائه خدمات در رابطه با حل اختلافات و دعاوی مربوط به امور ملکی، از جمله دعاوی رهن و اجاره، خرید و فروش، حقوق مالکیت و غیره.
 5. تدوین و انجام رونوشت‌برداری اسناد ملکی: انجام امور مربوط به تهیه اسناد رسمی ملکی، از جمله تهیه رونوشت از سند مالکیت، تهیه تصاویر رسمی از اسناد و سندسازی معاملات.
 6. پیگیری و اجرای امور ثبتی: پیگیری انجام امور ثبتی مربوط به ملک، از جمله ثبت اسناد مالکیت، تغییرات در سند مالکیت، انتقال و وراثت و غیره.
 7. مشاوره در امور مربوط به ملکیت فکری: مشاوره و راهنمایی در مورد مسائل مرتبط با حقوق مالکیت فکری مانند حقوق نشر، حقوق ثبت اختراع و غیره.

این تنها چند مثال از خدماتی است که وکیل ملکی در شیراز ممکن است ارائه دهند. به دلیل پیچیدگی و گستردگی مسائل ملکی، مشاوره و نمایندگی حرفه‌ای و ماهرانه وکلا می‌تواند به موفقیت در امور مربوط به املاک و ملکیت کمک کند.

مطلب مرتبط: 10 تا از بهترین وکیل کیفری شیراز ⚖️

بیشترین نمونه از پرونده های وکیل ملکی

دو مورد پرونده در پرونده های ملکی وجود دارد که جز پر درآمدترین پرونده ها در زمینه ملکی می باشد و بیشترین درخواست وکیل را دارد. این موردها شامل موارد ذکر شده در پایین میشود:

 • تصرف عدوانی : تصرف عدوانی یعنی تسلط قانونی بر ملک، توسط شخص دیگر. در این پرونده، وکیل ملکی وظیفه دارد تا با پیگیری و بررسی، به شکایت فرد شاکی رسیدگی و پرونده را آغاز کند.
 • ایجاد مزاحمت در املاک: در این پرونده، وکیل ملکی موظف است تا از حق ضایع شده ی مالک دفاع کند البته در این نوع از پرونده ها حالت های متفاوتی وجود دارد که باید بررسی شود.

مطلب مرتبط: 10 تا از بهترین وکیل مهاجرت شیراز⚖️

مهم ترین ویژگی های بهترین وکیل ملکی شیراز:

? سطح وکیل:وکیل پایه یک دادگستری
⚖️ تخصص:ملکی
? خدمات:مشاوره رایگان + پیگیری پرونده
✔️ میزان موفقیت:%90 موفقیت پرونده ها
? هزینه وکیل:بر اساس سختی پرونده

معرفی 10 تا از بهترین وکیل ملکی در شیراز


حامد اسکندری وکیل پایه یک دادگستری

حامد اسکندری

آقای حامد اسکندری وکیل پایه یک دادگستری و مشاور حقوقی کانون وکلای فارس ، کارشناس ارشد حقوق خصوصی ، دارای بیش از 10 سال سابقه وکالت و متخصص در کلیه دعاوی حقوقی ، کیفری ، ملکی و خانواده می باشند . قبول وکالت در پرونده های مختلف توسط ایشان پذیرفته می شود.

تخصص و مهارت :

 • وکالت در انواع دعاوی کیفری ، مواد مخدر، چک ، سرقت ، تصادف ، ارث ، قتل ، تجاوز، جعل اسناد ، کودک آزاری و …
 • وکالت در انواع دعاوی ملکی، مطالبه سرقفلی ، اجرت المثل ، الزام به تنظیم سند ، تصرف عدوانی ، خلع ید و …
 • وکالت در انواع دعاوی خانواده ، مهریه ، طلاق ، انحصار وراثت و …
 • وکالت در دعاوی بانکی ، اختلاس ، چک ، سفته و …
 • وکالت در دعاوی اداره کار، شهرداری

آدرس دفتر : شیراز، فلکه گاز، 100متر به سمت اطلسی ، طبقه فوقانی بانک رفاه کارگران

جهت اعطای وکالت و بهره مندی از خدمات مشاوره و وکالتی آقای حامد اسکندری ، با شماره زیر تماس حاصل فرمایید. (حضور در دفتر از ساعت 18 الی 22)

شماره تماس :

09171114836


غلامحسین خلیفه

غلامحسین خلیفه

آقای خلیفه از وکلای پایه یک دادگستری شیراز و مشاور حقوقی است و می توان ایشان را یکی از بهترین وکلای شیراز درنظر گرفت. ایشان تمامی پرونده ها در زمینه حقوقی، کیفری، خانواده، ثبتی، تصادفات، تنظیم دادخواست و لایحه دفاعیه تنظیم قرارداد حرفه ای و غیره را می پذیرند و مشاوره های لازم را به صورت حضوری و غیر حضوری در این خصوص ارائه می دهند. باید گفت که پرونده های مورد قبول جناب اقای خلیفه با موفقیت بسته شدند و همین موضوع باعث شده که ایشان در شیراز به عنوان یکی از بهترین وکلا شناخته شود. آقای خلیفه مدرس و مولف کتاب آیین دادرسی مدنی، مدیر عامل موسسه حقوقی عدل آفرینان یاس، داور رسمی کانون وکلای دادگستری استان فارس و در حوزه قرارداد نویسی متخصص هستند. آقای غلامحسین خلیفه به عنوان یکی از بهترین وکلای استان فارس و شیراز در حال فعالیت می باشند که می توانید برای حل پرونده های خود از ایشان کمک بگیرید.

مطلب مرتبط: 10 تا از بهترین وکیل خانواده شیراز ⚖️

تخصص و مهارت:

 • مدرس و مولف کتاب آیین دادرسی مدنی
 • قبول پرونده های حقوقی و کیفری
 • قبول پرونده های خانواده و ثبتی
 • قبول پرونده های تصادفات
 • مدیر عامل موسسه حقوقی عدل آفرینان یاس

برای اعطای وکالت به آقای خلیفه، یکی از وکلای خوب شیراز، با اطلاعات زیر با ایشان در تماس باشید:


نیما کبیری

آقای کبیری وکیل پایه یک دادگستری در زمینه دعاوی ملکی با سابقه وکالت بیش از ۵ سال یکی از بهترین وکلای ملکی شهر شیراز می باشند. ایشان دارای کارشناسی ارشد حقوق خصوصی بوده که علاوه بر تخصص در حوزه دعاوی ملکی، در زمینه های دعاوی حقوقی، خانواده، کیفری، طلاق و … تخصص داشته و پرونده های بسیاری را با موفقیت پشت سر گذاشته اند.

شماره تماس: 09171878612

آدرس: شیراز، خیابان همت شمالی، نبش کوچه ۱۴، طبقه ۱، دفتر آقای محسن علمداری


علیرضا سالکی

از وکلای پایه یک دادگستری و مشاور حقوقی می باشد که با داشتن سابقه کافی و درخشان به موکلین و مراجعین خود در زمینه دعاوی حقوقی، کیفری، خانواده و به صورت تخصصی در زمینه پرونده های ملکی و امور قراردادها، خدمات ارائه داده و موفق شده است تا به عنوان بهترین وکیل از نگاه مردم شناخته شود. در سوابق و رزومه علمی ایشان، می توان به کسب رتبه دوم آزمون تصدی منصب قضاوت، رتبه دهم ورودی وکالت و رتبه دوم اختبار کانون وکلای دادگستری اشاره داشت. همچنین آقای سالکی علاوه بر اشتغال به امر وکالت و مشاوره حقوقی، در زمینه داوری در امور حقوقی به منظور حل و فصل اختلافات اشخاص نیز مشغول به فعالیت می باشد.

تخصص و مهارت:

• وکیل پایه یک دادگستری و مشاور حقوقی
• متخصص در دعاوی ملکی و امور قراردادها
• مشاوره و تنظیم انواع قراردادها اعم از داخلی و بین المللی
• مشاوره و تنظیم انواع دادخواست، شکوائیه، لایحه دفاعیه، اظهارنامه
• داور دعاوی حقوقی و امور قراردادها و عضو کانون داوران دادگستری

برای اعطای وکالت به آقای کیومرثی، یکی از وکلای خوب شیراز، از طریق اطلاعات زیر با ایشان در تماس باشید:

آدرس: شیراز، خیابان ملاصدرا، خیابان شهید جمالی، روبروی دادگاه حقوقی، ساختمان یاشیل،

(مراجعه با هماهنگی قبلی)


معصومه میراحمدی

معصومه میراحمدی

سرکار خانم معصومه میراحمدی وکیل پایه یک دادگستری در شیراز است و در دعاوی مختلف به صورت تخصصی مشغول به کار است. ایشان دارای ویژگی هایی همچون صبر، حسن سابقه، صداقت، دقت نظر در اظهارات مراجعین و ارائه راه حل مطلوب و پیگیری مجدانه در پرونده‌های وکالتی است که همین ویژگی ها سبب گردیده تا ایشان در زمره وکلای خوشنام قرار گیرند. سرکار خانم معصومه میراحمدی دارای چندین سال سوابق کاری درخشان می باشد و تمام تلاش خود را برای به ثمر رساندن پرونده های حقوقی کرده تا رضایت موکلین را جلب نماید.

مطلب مرتبط: 10 تا از بهترین وکیل حقوقی شیراز ⚖️


سحر ایزدی

سحر ایزدی

وکیل پایه یک دادگستری در شهر شیراز و مشاور حقوقی. ایشان بهترین خدمات وکالای را به موکلین ارائه می دهند و همین موضوع باعث رضایت موکلین در حوزه های مختلف وکالتی شده است. فارغ التحصیل از دانشگاه اصفهان و دارای دکتری حقوق بین الملل. قبول وکالت در دعاوی خانواده،حقوقی و کیفری متخصص در پرونده های تصادف

مشاهده 10 تا از بهترین وکلای شیراز


نگین پورغلام

بهترین وکیل ملکی در شیراز

وکیل پایه یک دادگستری می باشد و دارای سوابق و کارنامه درخشان وکالتی در شیراز است. ایشان بعد از برگزاری مشاوره با موکل خود، نتایج احتمالی را با صراحت با موکل بیان کرده و با ارائه راهکارهای مناسب، او را راهنمایی می کند تا تصمیم گیری بهتری بگیرد. ایشان به عنوان بهترین وکیل ملکی در شیراز از نگاه مردم شناخته شده است.

مطلب مرتبط: 10 تا از بهترین وکیل طلاق شیراز ⚖️

تخصص و مهارت:

 • با بیش از 4 سال تجربه وکالتی
 • تسلط بر امور مذاکرات و قراردادها
 • کارشناسی ارشد جزا و جرم شناسی
 • تسلط بر زبان انگلیسی


اسماعیل ساربانی

بهترین وکیل ملکی در شیراز

وکیل پایه یک دادگستری در شهر شیراز می باشد و دارای سوابق بالا و درخشانی در حوزه های مختلف وکالتی است . ایشان به عنوان مشاور و وکیل در بیشتر موسسات و سازمان های معتبر فعالیت داشته است و در زمینه دعاوی های مختلف مانند ملکی، حقوقی، ثبتی، خانواده و غیره قبول دعاوی می کند.

تخصص و مهارت:

 • دکتری حقوق خصوصی
 • پژوهشگر
 • مشاورحقوقی

شماره تماس:

آدرس: شیراز، سی متری سینماسعدی، خیابان ذوالانوارشرقی، روبروی کوچه شانزدهم، ساختمان آوا، طبقه دوم، واحدسوم

کلام آخر

داشتن یک وکیل کاربلد و متخصص در زمینه ملکی مواقعی که دچار مشکلات ملکی می شوید میتواند در پروسه زمانی پرونده و نتیجه آن بسیار تاثیر گذار باشد و همچنین در طول این مدت، باعث آرامش خاطر شما هم باشد، چراکه وکیل، با توجه به دانش و آگاهی که در این زمینه دارد تمام تلاشش را می کند تا با تنظیم لایحه دفاعیه در دادگاه از شما در برابر قاضی دادگاه دفاع کند و پرونده را به نفع شما به اتمام برساند.

5/5 - (3 امتیاز)

یک پاسخ

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

10 تا از بهترین وکیل ملکی شیراز (درسال 1402)⚖️
دسته بندی وکلا :
مطالب حقوقی: