وکیل بین سامانه معرفی بهترین وکیل

Search

10 تا از بهترین وکیل خانواده ارومیه (درسال 1403)⚖️

10 تا از بهترین وکیل خانواده ارومیه (درسال 1402)⚖️

فهرست اسم 10 تا از بهترین وکیل خانواده ارومیه (درسال 1403)⚖️

همه افراد ممکن است در طی زندگی خود، با مشکلاتی همچون مسائل خانوادگی مواجه شوند. برای حل این دغدغه همواره راهنمایی های یک وکیل ماهر در این زمینه نیاز است. اگر به دنبال یک مشاور حقوقی خوب هستید، ما در این مقاله سعی کرده ایم 10 تا از بهترین وکیل خانواده در ارومیه را از نگاه وکیل بین به شما معرفی کنیم. با ما در سایت وکیل بین همراه باشید.

مطلب مرتیط: 10 تا از بهترین وکیل حقوقی ارومیه⚖️

بهترین وکیل خانواده در ارومیه کیست؟

یکی از مهم ترین اقدامات افراد برای پیگیری بهتر پرونده های خانواده، انتخاب وکیلی متخصص و خبره می باشد. قرار گرفتن در جریان پرونده های حقوقی کار ساده ای نیست و به سادگی نباید از آن گذشت. تسلط بر قوانین و تصمیمات آگاهانه درمورد این قضایا حرف اول را می زند. متاسفانه اغلب اشخاص، به دلیل عدم آشنایی کافی از روال این گونه پرونده ها، طی روند امور آن، بر مشکلات خود می افزایند.

شهر ارومیه دارای وکلای ماهر و متخصص بسیاری میباشد که افراد با راهنمایی و مشورت ایشان همواره به نتایج مطلوبی رسیده اند. قبل از یافتن وکیل باید ویژگی های یک وکیل خوب را بدانیم. از ویژگی های یک وکیل خوب: مشاور حقوقی، داشتن علم و دانش کافی در امور حقوقی می باشد، علاوه بر این توانایی وی برای دفاع از شما، با فن بیان و شیوایی کلام از پر اهمیت ترین ویژگی ها محسوب میشود.

مطلب مرتیط: 10 تا از بهترین وکیل مهاجرت ارومیه⚖️

ویژگی بهترین وکیل:

🥇 سطح وکیلوکیل پایه یک دادگستری
⚖️ مهارت و تخصصملکی، کیفری، خانواده، ثبتی، حقوقی
📝 ارائه خدمات حقوقیوکالت و مشاوره حقوقی
💰 هزینه وکیلطبق وسعت کار تعیین می‌شود
✅ درصد موفقیت%90 موفقیت پرونده ها

معرفی 10 تا از بهترین وکیل خانواده در ارومیه

محسن امامی قشلاق

جناب اقای محسن امامی قشلاق

جناب آقای محسن امامی، وکیل پایه یک دادگستری در ارومیه هستند. ایشان با مدرک دکتری حقوق با دو گرایش خصوصی و عمومی، عضویت در هیات علمی دانشگاه، همراه 12 سال سابقه در حوزه وکالت پرونده های خانواده توانسته اند تجربیات ارزشمندی کسب کنند، از این رو مهارت بالایی در حل مسائل حقوقی دارند.

مطلب مرتیط: 10 تا از بهترین وکیل ملکی ارومیه⚖️

هر وکیل خانواده شایسته در ارومیه، باید ویژگی های خاص دیگری همچون صداقت، امانت داری، فن بیان بالا، تسلط و آگاهی بر قوانین را به عنوان یک مشاور داشته باشد. آقای امامی همواره مسیر دادگاه را برای موکلین خود هموار کرده و مانع روند فرسایشی پرونده می گردند.

آدرس دفتر: ارومیه، خیابان شهید بهشتی (دانشکده)، جنب بانک سپه، پلاک 61

شماره تماس: 33480070_044

نجات علی پور

جناب آقای نجات علی پور، وکیل پایه یک دادگستری در شهر ارومیه هستند. ایشان با مدرک کارشناسی ارشد در گرایش حقوق خصوصی، عضویت در کانون وکلای ارومیه، وکالت 8 شرکت در تهران و ارومیه و عضویت در کمیسیون معاضدت قضایی کانون وکلای آذربایجان غربی، 4 سال وکالت شهرداری ارومیه و … سوابق ارزشمندی را رقم زده اند. وکیل علی پور متخصص در پرونده های خانواده است و همواره نتایج مطلوبی را برای موکلین خود به ارمغان می آورد.

جناب علی پور در مسیر شغلی خود بسیار موفق بوده اند، چرا که در طی 5 سال وکالت، دارای بیش از 350 پرونده حقوقی با نتایج ارزشمند هستند. از این رو جناب آقای نجات علی پور را می توان به عنوان وکیل خانواده خوب در ارومیه معرفی کرد.

آدرس دفتر: ارومیه، چهارراه دانشکده به طرف سه راه کاشانی، کوچه 12، ساختمان 21، طبقه 4، واحد 8

شماره تماس: 09141412141

شیدا عبداله پور

شیدا عبداله پور بهترین وکیل ارومیه

خانم شیدا عبداله پور وکیل پایه یک دادگستری، مشاور حقوقی، فارق التحصیل از دانشگاه شهید بهشتی تهران، قاضی بازنشسته دادگستری و یکی از وکلای زن خبره در ارومیه می باشند که وکالت در انواع دعاوی حقوقی، کیفری و خانواده را می پذیرند.

برخی از تخصص ایشان:

  • کیفری، مواد مخدر، قتل، کلاهبرداری، سرقت، خیانت در امانت، جعل، انتقال مال غیر، ضرب و جرح، دیه و …
  • خانواده، طلاق، الزام به تمکین، مطالبه مهریه، مطالبه نفقه، استرداد جهیزیه و ..
  • حقوقی: ازدواج، وصیت، ارث

آدرس دفتر: ارومیه، سعدی حضرت پور خیابان سالار، خیابان جعفری، خیابان صمدی، پلاک ۳۶

شماره تماس: 09143482608

رحیم دلائی میلان

جناب آقای رحیم دلائی میلان

مطلب مرتیط: 10 تا از بهترین وکیل طلاق ارومیه⚖️

آقای رحیم دلائی، وکیل پایه یک دادگستری در شهر ارومیه هستند. ایشان با مدرک دکترای حقوق خصوصی، 13 سال وکالت در حوزه های مختلف و تدریس در دانشگاه و موسسه های عالی همواره حضور فعالی در حیطه مشاور حقوقی داشته اند. طبق تجربه و اطلاعات به روز، پرونده های موفق خانواده زیادی در طول وکالت آقای دلائی به چشم می خورد.

وکیل دلائی مشاوری نکته سنج، صادق، آگاه، با تجربه و دلسوز می باشند. لذا جهت هموار سعی دارند با مهارت، پرونده های خانواده موکلین خود را بدون اتلاف وقت به نتایج مطلوب برسانند. از این رو جناب آقای رحیم دلائی را می توان به عنوان وکیل خانواده خوب در ارومیه به شمار آورد.

آدرس دفتر: ارومیه، خیابان دانش، مجتمع الماس غرب، طبقه 3، واحد 305

شماره تماس: 09143464652

مهدی حسین پور

جناب آقای مهدی حسین پور

جناب آقای مهدی حسین پور، وکیل پایه یک دادگستری در شهر ارومیه هستند. ایشان با مدرک کارشناسی ارشد حقوق خصوصی دارای بیش از 11 سال حضور فعال در حوزه وکالت می باشند. تجربیات و آگاهی آقای حسین پور موجب هموار شدن مسیر پرونده های خانواده گشته است.

تسلط بر قوانین، صداقت و نکته سنج بودن از ویژگی هاییست که سبب شده جناب حسین پور با موفقیت در پرونده های خانواده و بهبود روند آن ها، به عنوان وکیل خانواده حاذق در ارومیه میان موکلین شناخته شوند.

آدرس دفتر: ارومیه، خیابان دانش، الماس غرب، طبقه 5، واحد 509

شماره تماس: 09141401282

ژیلا محمودی عربلو

سرکار خانم ژیلا محمودی عربلو

سرکار خانم ژیلا محمودی، وکیل پایه یک دادگستری در شهر ارومیه می باشند. ایشان با مدرک کارشناسی حقوق دارای 8 سال سابقه درخشان در حوزه وکالت هستند. بر اساس تجربیات ارزنده ایشان، طی مشاوره در حوزه های مختلف حقوقی از جمله خانواده، می توان ایشان را به عنوان وکیل خانواده خبره در ارومیه شناخت.

چرا که با کسب علم و تجربه می توان مهارت هایی همچون تسلط بر قوانین، فن بیان و حل مسئله را افزایش داد. علاوه بر این خانم محمودی، همواره سعی داشته اند با صداقت امور موکلین خود را پیگیری کنند، از این رو موفق به جلب رضایت آن ها گشته اند.

آدرس دفتر: ارومیه، خیابان وحدت، مقابل دادسرای عمومی و انقلاب ارومیه

شماره تماس: 09141467264

حامد عباسی حدیدی

جناب آقای حامد عباسی حدیدی یکی از بهترین وکیل های پایه یک دادگستری و عضو کانون وکلای می باشد. آخرین مدرک تحصیلی ایشان کارشناسی ارشد جزا و جرم شناسی می باشد. آقای عباسی در پرونده های دعاوی خانواده، مواد مخدر و … بسیار متخصص می باشند.

آدرس دفتر: ارومیه، خیابان حسنی، ساختمان کیان، طبقه ی پنجم، واحد 20

شماره تماس: 09144418734


کلام آخر

از همراهی شما تا آخر این مقاله سپاس گزاریم. امیدواریم توانسته باشیم برای کسب اطلاعات بیشتر شما در زمینه معرفی 10 تا از بهترین وکیل خانواده در ارومیه قدم موثری برداشته باشیم. برای افزودن به آگاهی خود در زمینه های حقوقی می توانید مطالب مربوط به مسائل حقوقی را از مجله وکیل بین دنبال کنید. انتقادات و پیشنهادات خود را با ما در کامنت ها، درمیان بگذارید.

امتیاز دهی post

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

10 تا از بهترین وکیل خانواده ارومیه (درسال 1402)⚖️
دسته بندی وکلا :
مطالب حقوقی: