وکیل بین سامانه معرفی بهترین وکیل

Search

10 تا از بهترین وکیل خانواده مشهد (درسال 1403)⚖️

10 تا از بهترین وکیل خانواده مشهد (درسال 1402)⚖️

فهرست اسم 10 تا از بهترین وکیل خانواده مشهد (درسال 1403)⚖️

بهترین وکیل خانواده در مشهد فردی متخصص و مجرب است که میتواند به انواع دعاوی خانواده مانند: طلاق، نفقه، مهریه، تقسیم ارث و دارایی، وصیت نامه و … رسیدگی کند. پرونده های دعاوی خانواده بسیار حساس هستند و باید وکیلی مجرب و کارکشته وکالت این نوع پرونده ها را برعهده بگیرد. در این مقاله ما برای دسترسی راحت شما عزیزان به بهترین ها 10 تا از بهترین وکیل خانواده در مشهد را از نگاه وکیل بین معرفی میکنیم با ما همراه باشید.

مطلب مرتبط: 10 تا از بهترین وکیل مهاجرت مشهد⚖️

بهترین وکیل خانواده در مشهد کیست؟

بهترین وکیل خانواده در مشهد باید ویژگی ها و خصوصیاتی داشته باشد که او را از دیگر وکلای تازه کار و مبتدی متمایز کند. وکیل خانواده باید فردی با سابقه در زمینه پرونده های خانواده باشد و حداقل چند پرونده را در زمینه های طلاق، مهریه، نفقه، ارث و میراث و … پیگیری کرده باشد تا بتواند راهنمایی های درست و کارآمد به موکل خود ارائه دهد.

مطلب مرتبط: 10 تا از بهترین وکیل ملکی مشهد⚖️

برخی از مهم ترین ویژگی های یک وکیل خوب در جدول زیر لیست شده است:

🥇 سطح وکیلوکیل پایه یک دادگستری
⚖️ مهارت و تخصصملکی، کیفری، خانواده، ثبتی، حقوقی
📝 ارائه خدمات حقوقیوکالت و مشاوره حقوقی
💰 هزینه وکیلطبق وسعت کار تعیین می‌شود
✅ درصد موفقیت%90 موفقیت پرونده ها

مطلب مرتبط: 10 تا از بهترین وکیل طلاق مشهد⚖️

10 تا از بهترین وکیل خانواده در مشهد را بشناسید! ⚖️

علیرضا قدیری

علیرضا قدیری وکیل خانواده در مشهد

علیرضا قدیری وکیل پایه یک دادگستری، فارغ التحصیل دانشگاه تهران، با بیش از 25 سال سابقه وکالت در پرونده های مهم، یکی از بهترین وکلای مشهد، عضو رسمی کانون وکلای استان خراسان و رییس هیئت مدیره موسسه حقوقی نیک دادفران می باشد.

ایشان سابقه حضور در هیأت مدیره کانون وکلای دادگستری خراسان را بعنوان عضو اصلی داشته و مسئولیتهای مختلفی را در آن ارگان به عهده داشته است، از جمله: بازرس هیأت مدیره و نماینده ویژه کانون وکلا در اتحادیه سراسری کانونهای وکلا ی کشور (اسکودا). همچنین ایشان مسئولیت کارگروه آموزش و تحقیقات شورای پیشگیری از وقوع جرم مشهد و نیز مسئولیت کمیسیون آموزش و تحقیقات کانون وکلا و عضویت در کمیسیون کارآموزی کانون وکلای دادگستری خراسان را در کارنامه خود دارا می باشد.

مطلب مرتبط: 10 تا از بهترین وکیل حقوقی مشهد⚖️

موفقیت ایشان در تربیت و سرپرستی تعداد بی شماری از کارآموزان وکالت و تدریس علوم حقوقی در مراکز علمی و سابقه مدیریت آموزشی در دانشگاه علمی کاربردی حقوق ثبت خراسان از جمله فعالیتهای ایشان می باشد. علیرضا قدیری سالهای متمادی دبیر انجمن جرم شناسی منطقه شرق کشور بوده است و انجام فعالیتهای علمی در حوزه جزائی در کارنامه ایشان می درخشد. همچنین موفقیتهای قابل توجهی در پیروزی پرونده های مهم داشته اند که قابل تحسین می باشد.

حوزه فعالیت حقوقی وی: امورملکی، امور حقوقی، کیفری، ثبتی و خانواده می باشد که در حوزه خانواده در طی بیش از 20 سال فعالیت و صدها پرونده موفق ، مسائل پرونده های حقوقی خانوادگی را که شامل: طلاق و انحلال نکاح، مطالبه و اجرای مهریه، شروط ضمن عقد، اجازه ازدواج مجدد، حضانت فرزند، نفقه و … می باشد به نحوی شایسته حل نموده اند.

مراجعه به ایشان یعنی بهره مندی از دانش حقوقی بعلاوه تجربه سالیان وکالت که باعث اطمینان خاطر افراد و موکلین خواهد شد. جهت اعطای وکالت و انجام مشاوره با ایشان می‌توانید با شماره های زیر تماس بگیرید:

شماره تماس: 09155909549
آدرس دفتر: مشهد، خیابان امام خمینی، مقابل سه راه دارایی، امام خمینی ۲۸، برج اداری مرمر

رضا حسینی برج

رضا حسینی برج بهترین وکیل خانواده در مشهد

آقای رضا حسینی برج، وکیل پایه یک دادگستری با سابقه ی ۱۰ ساله در شهر مشهد، دارای مدرک کارشناسی ارشد حقوق خصوصی از دانشگاه مشهد می‌باشد.

وکالت فوری با موضوعات:

 • طلاق توافقی 7 روزه
 • مهریه 3 روزه
 • نفقه (معوقه، جاریه، کیفری) حداقل 20 روز
 • استرداد جهیزیه 3 روزه
 • حضانت فرزند (ملاقات) 1 روزه
 • اثبات زوجیت، اثبات طلاق
 • مشاوره قبل از ازدواج، مشاوره قبل از طلاق
 • سرپرستی (طفل، محجور)
 • تمکین، تغییر جنسیت، ازدواج مجدد
 • وکالت ایرانیان مقیم خارج کشور

شما می‌توانید برای مشاوره تخصصی و حرفه‌ای با وکیل پایه یک دادگستری “رضاحسینی برج” از طریق شماره های زیر اقدام نمایید:

مطلب مرتبط: 10 تا از بهترین وکیل کیفری مشهد⚖️

شماره وکیل مشهد: 09156024004
شماره دفتر: 05137600011
آدرس دفتر:
 خراسان رضوی، مشهد، بلوار سجاد، چهارراه بهار، سجاد6 (جنب پیتزا نوشین)، پلاک220، طبقه 1
حضور در دفتر با هماهنگی قبلی

گروه وکلای دادران

گروه وکلای دادران

متشکل از وکلای پایه یک با بیش از ۱۶ سال سابقه کار، عضو مرکز وکلای قوه قضاییه خراسان رضوی، فارغ التحصیل از دانشگاه آزاد مشهد و دانشگاه فردوسی مشهد است که از بهترین و متعهدترین وکلای این شهر شناخته می‌شوند. وکلای این گروه به طور تخصصی در زمینه دعاوی خانواده از جمله (انواع طلاق، مطالبه مهریه، نفقه معوقه و جاریه، تمکین و حضانت، ملاقات فرزند، استرداد جهیزیه و …) فعالیت نموده و تعدد پرونده‌های مربوطه در این حوزه و حصول نتیجه بیانگر مهارت ،تخصص و تجربه ی بالای این وکلا در زمینه دعاوی خانواده می‌باشد.

همچنین میتوانید در بحث انعقاد قراردادها به طور تخصصی از مشاوره وکلای این گروه بهره‌مند گردیده و از دانش، مهارت و تخصص وکلای دادران جهت انعقاد قراردادی جامع و کامل با حفظ تمام حقوق و مزایای خود با سنجش جوانب احتیاط استفاده نمایید. همچنین از تجربه و تخصص وکلای دادران در سایر دعاوی از جمله حقوقی کیفری ثبتی و … نیز بهره‌مند شوید.

از جمله سوابق کاری می‌توان به:

 • عضویت در موسسه داوری میزان گستر توس
 • همکاری با موقوفه‌های عام و خاص
 • همکاری با صندوق حمایت از فرصت‌های شغلی
 • همکاری با شهرداری منطقه ۶ مشهد
 • فعالیت تخصصی در زمینه مطالبات دیه فوتی و جرحی اشاره نمود.

مزایای همکاری و انعقاد قرارداد با گروه وکلای دادران:

 • با پرداخت حق الوکاله یک وکیل دادگستری از مشاوره حداقل دو وکیل دادگستری بهره‌مند می‌شوید.
 • اعلام وکالت و قبول پرونده به صورت مجتمعاً به این معناست که حداقل دو وکیل همراه شما در تمام مراحل رسیدگی پرونده تا حصول نتیجه خواهند بود.
 • پاسخگویی مستمر و به موقع و ارائه روند کار پرونده به موکلین
 • امکان تماس موکل با گروه وکلا و پاسخ به سوالات و شبهات نسبت به پرونده جاری در ساعات مقرر به صورت تلفنی آنلاین و یا حضوری

گروه وکلای دادران در ابتدا با برگزاری یک جلسه مشاوره قبل از پذیرش پرونده و بررسی اسناد و مدارک ارائه شده به طور جامع و کامل شما را از نتایج احتمالی پرونده آگاه ساخته تا شما بتوانید انتخاب درستی داشته باشید لذا از قبول پرونده‌هایی که نتیجه‌ای برای شخص مراجع ندارد امتناع می‌کنند.

جهت اعطای وکالت و بهره مندی از خدمات گروه وکلای دادران، با شماره های زیر در تماس باشید:

شماره تماس خانم زهرا سلطانی: 09155189801
شماره تماس خانم عطیه شجیعی: 09156213452

آدرس: مشهد، احمد آباد، اول ملاصدرا، ساختمان صدرا، طبقه دوم، واحد 201

مرم جلالی

مرم جلالی بهترین وکیل خانواده در مشهد

خانم مریم جلالی وکیل پایه یک دادگستری دارای 10 سال سابقه درخشان و موفق در دعاوی خانواده می باشد. ایشان سابقه مشاوره و وکالت در پرونده های مختلف خانواده اعم از:

 • طلاق
 • مهریه
 • نفقه
 • حضانت
 • تمکین
 • ملاقات فرزند
 • اثبات نسب
 • اثبات زوجیت
 • و …

ایشان با فن بیان و تسلط در به روزترین قوانین و تجربه چندین ساله و مشاوره حقوقی پیش از ازدواج با برگزاری جلسات فردی یا مشترک با زوجین موجب جلب رضایت مشتریان شده است. نجام مشاوره و وکالت در انواع طلاق از یک طرفه و توافقی، اجرای مهریه از طریق اداره ثبت و دادگاه، حضانت فرزند و سلب حضانت در صورت عدم صلاحیت اخلاقی والدین از جمله خدمات وکالتی ایشان است.

برای مشاوره تخصصی و ملاقات با وکیل مریم جلالی با شماره های زیر تماس حاصل نمایید:

تلفن ثابت: 05135019840
تلفن همراه: 09151176941
آدرس دفتر: 
مشهد، بلوار پیروزی، بین پیروزی ۷۸ و میدان اقبال لاهوری، پلاک۱۳۲، دفتر وکالت مریم جلالی

محسن کتولی

محسن کتولی بهترین وکیل خانواده در مشهد

جناب آقای محسن کتولی وکیل پایه یک دادگستری و عضو مرکز وکلای قوه قضاییه خراسان رضوی می‌باشند و سابقه تدریس در دانشگاه را داشته و بیش از 15 سال نیز سابقه کار و فعالیت در حوزه خانواده را دارد. ایشان به جهت تسلط بر قوانین و رویه های موجود در دادگاه ها یکی از موفق ترین وکلای مشهد در دعاوی خانوادگی می‌باشند. آقای محسن کتولی از یک تیم حقوقی قوی و شناخته شده ای در مشهد بهره می‌برد که این موضوع باعث شده بیش از 95 درصد پرونده ها را با موفقیت به اتمام برساند.

تخصص ایشان در دعاوی:

 • طلاق
 • مهریه
 • نفقه
 • تمکین
 • استرداد جهیزیه
 • حضانت فرزند
 • و ازدواج مجدد از مهمترین تخصص های ایشان در موضوع خانواده می‌باشد.

«وکالت از ایرانیان مقیم خارج از کشور و پیگری دعاوی خانوادگی ایشان در ایران از مهمترین تخصص های این وکیل پایه یک می‌باشد و همچنین ثبت ازدواج و طلاق اتباع محترم غیر ایرانی نیز از دیگر تخصص های ایشان می‌باشد»

جهت اعطای وکالت و بهره‌مندی از مشاوره با ایشان و تعیین وقت ملاقات می توانید با شماره ی زیر تماس حاصل فرمایید:

شماره تماس:09155218544
آدرس دفتر: مشهد، بلوار وکیل آباد و همچنین در شهرک غرب می‌باشد.

مریم پرند

مریم پرند بهترین وکیل خانواده در مشهد

خانم مریم پرند وکیل پایه یک دادگستری، مشاور حقوقی، دانشجوی ارشد حقوق خصوصی، دارای 5 سال سابقه وکالت،
فعال در حوزه امور حقوقی و کیفری و خانواده و ثبتی هستند.

از تخصص های ایشان:

 • وکالت در دعاوی حقوقی (تنظیم انواع قراردادها، مشاوره تخصصی حقوقی به شرکت ها، مطالبه وجه چک و ….)
 • وکالت در دعاوی کیفری (مواد مخدر، قتل، کلاهبرداری، سرقت، خیانت در امانت، جعل، جرایم رایانه ای، انتقال مال غیر، ضرب و جرح، دیه و …)
 • وکالت در دعاوی ملکی (خلع ید، اجرت المثل ایام تصرف، دستور تخلیه و…)
 • وکالت در دعاوی خانواده (طلاق، الزام به تمکین، مطالبه مهریه، مطالبه نفقه، استرداد جهیزیه و …)

آدرس دفتر: تربت جام، امام خمینی ۲۹، ساختمان مقصودپور، طبقه سوم

شماره تماس: 09152755141

حانیه گیلانی

حانیه گیلانی وکیل مشهد

خانم حانیه گیلانی وکیل پایه یک دادگستری و مشاور امور خانواده و طلاق هستند. ایشان مشاوره هایی در زمینه های مختلف به متقاضیان ارائه می دهند و کمک می کنند تا موکل در پرونده به نتیجه مطلوب برسد. معمولا در پرونده های خانواده موکلین با وکیل خانم ارتباط بهتری دارند، خانم حانیه گیلانی یک از وکلایی هستند که می توانید در دعاوی خانواده به ایشان مراجعه نمایید.

آدرس دفتر: مشهد، بین فرامرز عباسی 19 و 21، مجتمع خاتم، طبقه 1، واحد 1

شماره تماس: 09155002417

حسین بلندپور

آقای حسین بلندپور وکیل مهاجرتی در مشهد

آقای بلندپور از وکلای متخصص در امور مهاجرتی شهر مشهد هستند. مدرک کارشناسی ارشد خود را در رشته مدیریت اجرایی از دانشگاه لس آنجلس آمریکا دریافت نموده اند. موسس و رئیس هیئت مدیره موسسه مهاجرتی بین المللی سفیران پارسیان بلندپور در مشهد می باشند.

بیش از 10 سال سابقه فعالیت حرفه ای در زمینه امور مهاجرتی و وکالت در این حوزه دارند. از سوابق ایشان می توان به 2 سال فعالیت به عنوان مسئول کمیته داوران جزیره کیش اشاره نمود. هم اکنون از داوران فعال فدراسیون کشتی آمریکا، عضو جامعه مترجمان آمریکا (NAJIT) و عضو فعال انجمن بین المللی برق و الکترنیک آمریکا‌(IEEE) می باشند.

آدرس دفتر: مشهد، میدان جانباز، برج پاژ، فاز 1، طبقه 10، واحد 8

شماره تماس: 09155671511

رحیم باغبان

جناب آقای رحیم باغبان

ایشان از وکلای پایه یک دادگستری مشهد هستند که بیش از 30 سال سابقه وکالت در دعاوی مختلف دارند. آقای باغبان استادیار دانشگاه بوده و نویسنده 3 مقاله خارجی و 7 مقاله داخلی می باشند. وکیل پایه یک و مشاور حقوقی شرکت های تجاری بوده اند. 30 سال به عنوان استادیار پایه 19 دانشکده حقوق دانشگاه آزاد مشهد از دیگر سوابق درخشان آقای باغبان است. ایشان همچنین نویسنده کتاب های قراردادهای تجاری بین المللی، اصول و قواعد مهم و مسئولیت شرکت های چند ملیتی بوده اند.

آدرس دفتر: مشهد، بلوار سجاد، چهارراه بزرگمهر، ساختمان 110، واحد 116

شماره تماس: 09151135550


وکیل خانواده به چه دعاوی رسیدگی می کند؟

وکیل خانواده فردی است که تحصیلات خود را در رشته حقوق به اتمام رسانیده و بعد از قبولی در آزمون وکالت، تجارب و اطلاعاتی را هم در 2 سال دوره کارآموزی کسب نموده است. وکلای پایه یک دادگستری می توانند در تمامی دعاوی حضور داشته باشند اما این خودِ وکلا هستند که تعیین می کنند به طور ویژه به پرونده های خاصی رسیدگی کنند.

بنابراین وکیل برحسب علاقه و یا سوابقی که کسب کرده، ترجیح می دهد وارد یکی از دعاوی همچون دعاوی خانواده شود. پرونده هایی که مربوط به وکیل خانواده می شود شامل:

 • انواع طلاق
 • ازدواج اجباری
 • حضانت فرزند
 • نسب و عزل قیم
 • اثبات واقعه نکاح
 • تهیه مسکن مستقل
 • رفع ممنوع الخروجی
 • مطالبه و استرداد جهیزیه
 • عدم توافق و نفاهم اخلاقی
 • اجازه ازدواج مجدد برای زوج
 • عدم توافق در مسائل جنسی
 • مطالبه مهریه و اجرای مهریه
 • مطالبه نفقه اقارب و نزدیکان
 • شروط ضمن عقد نکاح و ازدواج
 • دادخواست ممنوع الخروجی فرزند
 • الزام به تمکین زوجه و اثبات نشوز
 • نامزدی و خسارت های برهم زدن آن
 • مطالبه نفقه و هزینه های زندگی زوجه
 • و …

نکات مهم در انتخاب وکیل خانواده

بهترین وکیل طلاق در مشهد فردی است که به پرونده های خانواده رسیدگی می کند و وارد پرونده های طلاق، پرداخت نفقه، حمایت از فرزند، فرزند خواندگی، ازدواج و … می شود. بنابراین باید توانایی و دانش لازم را داشته باشد. در ادامه چند ویژگی وکلای خانواده را توضیح می دهیم.

 • یک وکیل خانواده باید تخصص های لازم را برای حل دعاوی خانواده، طلاق، نفقه، مهریه، حضانت فرزندان و … را داشته باشد.
 • چنانچه وکیلی که انتخاب می کنید توانایی های لازم را نداشته باشد، ممکن است در پرونده شکست بخورید. بنابراین قبل از وکالت جلسه ای مشاوره با وکیل داشته باشید و تحقیقات لازم را انجام دهید.
 • وکیل خانواده باید با موکل خود صادق باشد و جزئیات پرونده را به موکل شرح دهد. زیرا مهم است که موکل اطلاعاتی در مورد نتیجه پرونده خود داشته باشد.
 • سعی کنید وکیلی که انتخاب می کنید سابقه داشته و در دعاوی مشابه، وکالت کرده باشد. تجربه ای که وکیل در سایر دعاوی به دست می آورد در بهبود روند پرونده های بعدی بسیار اهمیت دارد.

کلام آخر

ممنونیم که تا انتهای مقاله بهترین وکیل خانواده در مشهد باما همراه بودید. در این مقاله ما توضیحاتی در مورد حوزه فعالیت های وکیل خانواده و نکات مهم برای انتخاب وکیل را ارائه دادیم. امیدوارم توانسته باشیم شما را برای انتخاب وکیل یاری کنیم. اگر سوال، انتقاد و پیشنهادی دارید برای ما بنویسید.

لزوم مراجعه به وکیل خانواده چیست؟

در دعاوی خانواده فشار روانی بالایی به افراد وارد می شود. بهترین وکیل خانواده در مشهد با تجربه ای که در دعاوی خانواده کسب کرده است، راهکارهای مناسبی برای حل پرونده ارائه می دهد.

آیا در دعاوی خانواده باید وکیل و موکل در دادگاه حضور داشته باشند؟

خیر، همواره نیاز نیست مگر زمانی که قاضی درخواست حضور موکل را بدهد. زیرا زمانی که وکالت پرونده را به وکیل می سپاریم، او به نمایندگی از ما در دادگاه حاضر می شود و تمامی کارها بر عهده ی او است.

حق الوکاله وکیل خانواده چه قدر است؟

میزان حق الوکاله وکیل خانواده به موارد بسیاری بستگی دارد، پیچیدگی های پرونده، سابقه و تجارب وکیل، فاصله وکیل تا دادگاه و … روی میزان حق الوکاله تاثیرگذار است.

5/5 - (1 امتیاز)

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

10 تا از بهترین وکیل خانواده مشهد (درسال 1402)⚖️
دسته بندی وکلا :
مطالب حقوقی: