وکیل بین سامانه معرفی بهترین وکیل

Search

10 تا از بهترین وکیل کیفری مشهد (درسال 1403)⚖️

10 تا از بهترین وکیل کیفری مشهد (درسال 1402)⚖️

فهرست اسم 10 تا از بهترین وکیل کیفری مشهد (درسال 1403)⚖️

دعاوی کیفری با جرم و مجازات همراه هستند، بنابراین پیگیری و بررسی این نوع پرونده ها با حساسیت های بسیاری برخوردار است. در این نوع پرونده ها بهترین وکیل کیفری در مشهد میتواند به شما کمک شایانی بکند. وکیلی که برای دعاوی کیفری انتخاب می کنیم باید فردی متخصص و کار بلد باشد. در این مقاله ما سعی کرده ایم لیستی از بهترین وکلای کیفری و متخصص شهر مشهد را از نگاه وکیل بین جمع آوری کنیم به شما معرفی کنیم پس تا انتهای مقاله باما همراه باشید.

مطلب مرتبط: 10 تا از بهترین وکیل مهاجرت مشهد⚖️

بهترین وکیل کیفری در مشهد کیست؟

از این رو که دعاوی کیفری مربوط به جرم و جنایت می شوند، انتخاب بهترین وکیل کیفری در مشهد به تحقیق و بررسی های زیادی نیاز دارد. داشتن وکیلی متخصص و متبحر در پرونده کیفری امری بسیار مهم میباشد. برخی از ویژگی های مهم بهترین وکیل کیفری این است که: باید تخصص و مهارت کافی در کار خود را داشته باشد با دقت و ظرافت به مسائل نگاه کند و تمامی مدارک و شواهد را کنار هم بگذارد تا بتواند به طرز شایسته ای از موکل خود دفاع کند همچنین باید از مهارت هوش کلامی بالایی برخوردار باشد.

مطلب مرتبط: 10 تا از بهترین وکیل ملکی مشهد⚖️

ویژگی بهترین وکیل:

🥇 سطح وکیلوکیل پایه یک دادگستری
⚖️ مهارت و تخصصملکی، کیفری، خانواده، ثبتی، حقوقی
📝 ارائه خدمات حقوقیوکالت و مشاوره حقوقی
💰 هزینه وکیلطبق وسعت کار تعیین می‌شود
✅ درصد موفقیت%90 موفقیت پرونده ها

10 تا از بهترین وکیل کیفری در مشهد را بشناسید! ⚖️

علیرضا قدیری

علیرضا قدیری وکیل کیفری در مشهد

علیرضا قدیری وکیل پایه یک دادگستری، فارغ التحصیل دانشگاه تهران، با بیش از 25 سال سابقه وکالت در پرونده های مهم، یکی از بهترین وکلای مشهد، عضو رسمی کانون وکلای استان خراسان و رییس هیئت مدیره موسسه حقوقی نیک دادفران می باشد.

ایشان سابقه حضور در هیأت مدیره کانون وکلای دادگستری خراسان را بعنوان عضو اصلی داشته و مسئولیت های مختلفی را در آن ارگان به عهده داشته است، از جمله: بازرس هیأت مدیره و نماینده ویژه کانون وکلا در اتحادیه سراسری کانونهای وکلا ی کشور (اسکودا). همچنین ایشان مسئولیت کارگروه آموزش و تحقیقات شورای پیشگیری از وقوع جرم مشهد و نیز مسئولیت کمیسیون آموزش و تحقیقات کانون وکلا و عضویت در کمیسیون کارآموزی کانون وکلای دادگستری خراسان را در کارنامه خود دارا می باشد.

مطلب مرتبط: 10 تا از بهترین وکیل خانواده مشهد⚖️

موفقیت ایشان در تربیت و سرپرستی تعداد بی شماری از کارآموزان وکالت و تدریس علوم حقوقی در مراکز علمی و سابقه مدیریت آموزشی در دانشگاه علمی کاربردی حقوق ثبت خراسان از جمله فعالیتهای ایشان می باشد. علیرضا قدیری سالهای متمادی دبیر انجمن جرم شناسی منطقه شرق کشور بوده است و انجام فعالیتهای علمی در حوزه جزائی در کارنامه ایشان می درخشد. همچنین موفقیت های قابل توجهی در پیروزی پرونده های مهم داشته اند که قابل تحسین می باشد.

حوزه فعالیت حقوقی وی: امورملکی، امور حقوقی، کیفری، ثبتی و خانواده می باشد.

مراجعه به ایشان یعنی بهره مندی از دانش حقوقی بعلاوه تجربه سالیان وکالت که باعث اطمینان خاطر افراد و موکلین خواهد شد. جهت اعطای وکالت و انجام مشاوره با ایشان می‌توانید با شماره های زیر تماس بگیرید:

شماره تماس: 09155909549
آدرس دفتر: مشهد، خیابان امام خمینی، مقابل سه راه دارایی، امام خمینی ۲۸، برج اداری مرمر

دکتر علی حاجی زاده نداف

دکتر علی حاجی زاده نداف بهترین وکیل کیفری در مشهد

آقای علی حاجی زاده نداف وکیل پایه یک دادگستری در شهر مشهد و وکیل متخصص در حوزه دعاوی ملکی در مشهد هستند. بیش از 16 سال سابقه وکالت در پرونده های گوناگون را دارند. ایشان جزو وکلای اطمینان ریاست محترم قوه قضاییه و دارای مجوز وکالت در پرونده های امنیتی هستند. از سوابق آقای دکتر تدریس حقوق مالکیت فکری در دانشگاه است. دارای مدارک کارشناسی حقوق، کارشناسی ارشد حقوق خصوصی و دکترای حقوق خصوصی می باشند. رسیدگی به پرونده های کیفری، ملکی، خانوادگی از تخصص های شان است.

مطلب مرتبط: 10 تا از بهترین وکیل خانواده مشهد⚖️

آدرس دفتر: مشهد، چهار طبقه، مدرس ۸، ساختمان 121، طبقه دوم، واحد سوم
تلفن دفتر: 05132281494
تلفن همراه: 09155131865

رضا حسینی برج

رضا حسینی برج بهترین وکیل کیفری در مشهد

رضا حسینی برج، وکیل پایه یک دادگستری با سابقه ی ۱۰ ساله در شهر مشهد، دارای مدرک کارشناسی ارشد حقوق خصوصی از دانشگاه مشهد می‌باشد.

وکالت فوری با موضوعات:

 • سرقت
 • کلاهبرداری
 • رابطه نامشروع-تجاوز
 • خیانت در امانت
 • قتل
 • تصادفات: خسارت، شکستگی، فوت
 • دیه، بیمه
 • جرایم سایبری، جرائم رایانه ای
 • جرائم سیاسی، امنیتی، محاربه
 • وکالت ایرانیان مقیم خارج از کشور

شما می‌توانید برای مشاوره تخصصی و حرفه‌ای با وکیل پایه یک دادگستری “رضاحسینی برج” از طریق شماره های زیر اقدام نمایید:

شماره وکیل مشهد: 09156024004
شماره دفتر: 05137600011
آدرس دفتر:
 خراسان رضوی، مشهد، بلوار سجاد، چهارراه بهار، سجاد6 (جنب پیتزا نوشین)، پلاک220، طبقه 1
حضور در دفتر با هماهنگی قبلی

مریم جلالی

مریم جلالی بهترین وکیل مشهد

خانم مریم جلالی، وکیل پایه یک دادگستری مشهد دارای 10 سال سابقه فعالیت در حوزه وکالت، عضو کانون وکلای استان خراسان رضوی، با شماره پروانه ۱۹۷۰، دارای پرونده‌های موفق بسیاری در تمام دعاوی کیفری می‌باشد. ایشان به عنوان یک وکیل حرفه ای مشهد، در جلسه های مشاوره‌ با افراد و بررسی اسناد و مدارک ارائه شده، نتایج احتمالی از پیگیری پرونده را با توجه به مستندات ارائه شده با مراجعه کنندگان در میان می‌گذارد تا آنها با دید باز نسبت به انعقاد قرارداد با وکیل اقدام نمایند.

مطلب مرتبط: 10 تا از بهترین وکیل طلاق مشهد⚖️

وکیل مریم جلالی، در شکایات:

 • خیانت در امانت
 • کلاهبرداری
 • شرب خمر
 • رابطه نامشروع
 • جرائم منافی عفت
 • سرقت
 • فروش مال غیر
 • ضرب و جرح
 • قتل
 • مواد مخدر

و سایر پرونده های کیفری آماده ارائه خدمات وکالتی مناسب با شرایط موکلین می باشد دعاوی کیفری از آن دسته از دعاوی هستند که باید وکالت پرونده را به فردی زبده در حرفه وکالت بسپارید. زمان مراجعه به وکیل کیفری بسیار مهم است.

برای مشاوره تخصصی و ملاقات با وکیل مریم جلالی با شماره های زیر تماس حاصل نمایید:

تلفن ثابت: 05135019840
تلفن همراه: 09151176941
آدرس دفتر: 
مشهد، بلوار پیروزی، بین پیروزی ۷۸ و میدان اقبال لاهوری، پلاک۱۳۲، دفتر وکالت مریم جلالی

خدیجه ذاکر

خدیجه ذاکر بهترین وکیل کیفری در مشهد

خانم خدیجه ذاکر وکیل پایه یک دادگستری، مشاور حقوقی و از موفق ترین وکلای کانون خراسان رضوی می باشند. ایشان با سابقه قریب به 10 ساله در پرونده های حقوقی، خانواده و کیفری توانسته اند در جهت خدمت و حل مشکلات بسیاری از مردم یاری رسان باشند.

مطلب مرتبط: 10 تا از بهترین وکیل حقوقی مشهد⚖️

خانم ذاکر از نخبگان و رتبه های برتر آزمونهای ورودی وکالت بوده است و دوره های متعدد آموزشی تخصصی در زمینه های طلاق ،داوری ،قرارداد نویسی ‌و ….را نیز گذرانده اند.

اما در کنار سوابق درخشان و نتایج موفق حرفه ای و‌ رزومه معتبر وی، آن چه ایشان را به عنوان وکیل متمایز ‌ می‌کند، حسن رفتار، پاسخگویی و‌ پیگیری مسئولانه ایشان در قبال موکلان می باشد و همین امر درصد رضایتمندی و اطمینان خاطر موکلان ایشان را بسیار بالا برده است.

قبول وکالت ‌و مشاوره های تخصصی در زمینه های مختلف از جمله:

 • دعاوی ملکی شامل رفع تصرف عدوانی، خلع ید، الزام به تنظیم سند رسمی ملک، تخلیه، اختلافات قراردادی در خرید و‌ فروش ملک و‌اجاره، خسارات تاخیر تحویل ‌و …
 • مسایل مربوط به ارث‌، وصیت، تقسیم ترکه، انحصار وراثت و …
 • پرونده های خانواده شامل: طلاق، حضانت، مهریه، نفقه و …
 • پرونده های کیفری: رابطه نامشروع، خیانت در امانت، کلاهبرداری و ….

شماره تماس: 09303849858
آدرس دفتر: مشهد، بلوار سجاد

فرهاد حسینی مقدم

آقای فرهاد حسینی مقدم

آقای حسینی مقدم وکیل پایه یک دادگستری، متخصص در دعاوی کیفری، دارای بیش از 8 سال سابقه موفق در حرفه وکالت و یکی از وکلای با اخلاق و با تعهد کاری در شهر مشهد هستند. ایشان موفق به بررسی بیش از 1000 پرونده در زمینه های کیفری، حقوقی و خانواده شده اند به گونه ای که یکی از وکلای باتجربه به حساب می آیند. اقای حسینی مقدم در تمامی پرونده های خود تلاش می کند تا در ابتدا صلح و سازش را میان طرفین دعوا ایجاد کنند و از تمام تلاش خود برای برقرای حق و رسیدن موکل به حقوق خود تلاش می کنند.

آدرس دفتر: مشهد، بین فرامرز عبای 19 و 21، مجحتمع خاتم، طبقه 3، واحد 15

شماره تماس: 09155003417

هاشم اندرزیان

جناب آقای هاشم اندرزیان

جناب آقای هاشم اندرزیان وکیل پایه یک دادگستری و کارشناس ارشد حقوق جزا و جرم شناسی هستند. ایشان متخصص در دعاوی کیفری و دارای سوابق متعدد در این پرونده ها می باشند. از سوابق کاری ایشان می توان به وکالت در بانک مهر اقتصاد، وکالت در شرکت های نوین سرام کویر و …، وکالت و مشاوره در پرونده های مختلف حقوقی، کیفری، خانواده و … اشاره کرد. ایشان موفق به در کسب رتبه 114 آزمون سراسری کارشناسی ارشد و موفق به کسب رتبه 14 آزمون ورودی وکالت در سال 1392 شده اند.

آدرس دفتر: مشهد، نبش راهنمایی 21 (جنب برج سلمان)، پلاک 110، طبقه اول، واحد 104

شماره تماس: 09152055986

عباس شفیعی

جناب آقای عباس شفیعی

آقای شفیعی وکیل پایه یک دادگستری و متخصص در دعاوی کیفری هستند. ایشان عضو کانون وکلای دادگستری خراسان و یکی از وکلای باانصاف در دریافت هزینه زمان مشاوره هستند. آقای شفیعی کارشناس ارشد حقوق جزا و جرم شناسی و دارای سوابق متعددی در پرونده های کیفری می باشند. سایر فعالیت های ایشان پیگیری پرونده های حقوقی، خانواده، ثبتی، مهاجرت، امور قراردادها و … است.

آدرس دفتر: مشهد، بلوار سجاد، بزرگمهر شمالی 3، پلاک 27، طبقه 3، واحد 9

شماره تماس: 09152032002

رضا طالبی

جناب آقای رضا طالبی

جناب آقای رضا طالبی متخصص در دعاوی کیفری به خصوص کلاهبرداری، قاچاق کالا و ارز، جرائم شرکتی و … هستند. ایشان مدرک کارشناسی حقوق و کارشناسی ارشد حقوق اقتصادی از دانشگاه شهید بهشتی دارند. از دیگر فعالیت های حقوقی ایشان می توان به اخذ گواهی ولادت ویژه اتباع خاجی و صدور شناسنامه به موجب بند 4 و 5ماده 976 قانون مدنی، دعاوی مربوط به الزام و تنظیم سند رسمی ویژه املاک طلق و وقفی، تنظیم قراردادهای داخلی و بین المللی، قبول دعاوی ثبتی، تجاری، ملکی و .. اشاره نمود.

آدرس دفتر: مشهد، خیابان معلم، قبل از معلم 36، پلاک 982، واحد 3

شماره تماس: 09155682014

دکتر جواد خداداده

 آقای دکتر جواد خداداه وکیل مهاجرت در مشهد

آقای خداداده از وکلای امور مهاجرتی در شهر مشهد هستند و بیش از 18 سال سابقه در این زمینه دارند. دارای دکترای رشته حقوق جزا و جرم شناسی می باشند. آقای خداداده در زمینه دعاوی کیفری، حقوقی، ثبت احوال و اخذ تابعیت و به خصوص امور مهاجرتی تخصص دارند.

آدرس دفتر: مشهد، سه راه ادبیات، نبش ابن سینا، ساختمان 46، واحد 46

شماره تماس: 09155127659


کلام آخر

سپاس گزارم که تا انتهای این مقاله باما همراه بودند. در این مقاله سعی کردیم تا اطلاعات کاملی در خصوص وکلای کیفری مشهد در اختیار شما عزیزان قرار دهیم. سعی براین بود که در این مقاله شما را در انتخاب بهترین وکیل کیفری راهنمایی کنیم. میتوانید سوالات، انتقاد و پیشنهادات خود را با ما در این مقاله درمیان بگذارید.

حق الوکاله وکیل کیفری در مشهد چقدر است؟

میزان حق الوکاله به موارد بسیاری بستگی دارد، مثلا بهترین وکیل کیفری در مشهد با توجه به پیچیدگی های پرونده، زمانی که باید برای پرونده صرف کند و … میزان حق الوکاله را معین می کند.

وکیل کیفری کیست؟

وکیلی است که به دعاوی کلاهبرداری، سرقت، قتل، دیه، جعل، مواد مخدر، جرایم رایانه ای، جرایم پزشکی، جرایم سایبری و … می پردازد.

ویژگی های وکیل کیفری چیست؟

وکیلی که به دعاوی کیفری رسیدگی می کند باید اطلاعات دقیق و به روزی از قوانین کیفری و مربوط به جرم و جنایت داشته باشد. همچنین سوابق موفقی در پیگیری پرونده های کیفری موکلین خود به دست آورده باشد.

امتیاز دهی post

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

10 تا از بهترین وکیل کیفری مشهد (درسال 1402)⚖️
دسته بندی وکلا :
مطالب حقوقی: