وکیل بین سامانه معرفی بهترین وکیل

Search

10 تا از بهترین وکیل حقوقی تهران (درسال 1403)⚖️

10 تا از بهترین وکیل حقوقی تهران (درسال 1402)⚖️

فهرست اسم 10 تا از بهترین وکیل حقوقی تهران (درسال 1403)⚖️

اگر مشکل و اختلاف پیش آمده عمیق باشد، معمولا طرفین دعوا حل و فصل آن را به عهده مراجع قضایی می سپارند؛ اما باید به این نکته آگاه بود که دفاع از حق در دادگاه مستلزم بهره مندی از دانش حقوقی و تجربه است. در صورت آشنا نبودن با قوانین و مقررات، در آینده احتمال خسارات جبران ناپذیری برای شخص وجود آید. استخدام یک وکیل مجرب و متعهد و کاربلد می تواندکمک به سزایی در گرفتن حق بکند. در این مقاله میخواهیم شما را با بهترین وکیل حقوقی تهران آشنا کنیم تا فرآیند انتخاب برای شما ساده تر از هر زمان باشد.

مطلب مرتبط: 10 تا از بهترین وکیل مهاجرت تهران

بهترین وکیل حقوقی تهران کیست؟

انتخاب یک وکیل مجرب می تواند تا حد بسیار زیادی در نتیجه پرونده موثر باشد. بهترین وکیل حقوقی تهران باید دانش آموخته یکی از بهترین دانشگاه های کشور باشد. او باید از قوانین و مقررات و تغییرات آن ها آگاهی کامل داشته باشد.

عموما بهترین وکیل حقوقی در تهران مدت زیادی از وقت خود را صرف رسیدگی به پرونده میکند. سابقه او در واقع به منزله تجربه او است. بهترین وکیل تهران این توانایی را دارد که از تجربیات خود برای قانع کردن قضات جهت ارائه حکم به نفع موکل خود استفاده کند. بهترین وکیل حقوقی در تهران حسن اخلاق دارد و کاملا زمان شناس است. او همواره در حفظ اسرار موکل خود کوشا است و همواره جانب امانت داری را حفظ می کند. بهترین وکیل حقوقی تهران صادق است و از قول های خلاف واقع اجتناب می کند.

ویژگی بهترین وکیل:

🥇 سطح وکیلوکیل پایه یک دادگستری
⚖️ مهارت و تخصصملکی، کیفری، خانواده، ثبتی، حقوقی
📝 ارائه خدمات حقوقیوکالت و مشاوره حقوقی
💰 هزینه وکیلطبق وسعت کار تعیین می‌شود
✅ درصد موفقیت%90 موفقیت پرونده ها

10 تا از بهترین وکیل حقوقی در تهران را بشناسید!

در ادامه این مطلب قصد داریم به معرفی وکلای خبره در زمینه پرونده های حقوقی بپردازیم. برای اطلاعات بیشتر درخصوص آدرس دفتر و شماره تماس وکلای متخصص، همراه ما باشید.

محمود قائدی

محمود قائدی بهترین وکیل حقوقی در تهران

جناب آقای محمود قائدی وکیل پایه یک دادگستری، مشاور حقوقی و عضو کانون وکلا مرکز، متخصص در زمینه حقوقی، کیفری، خانواده و … می باشند. آقای قائدی با اتکا به تجربه چندین ساله خود در زمینه وکالت با برخورداری از اطلاعات بروز و قوانین جدید و تسلط به جلسات دادرسی، موکلان خود را به درستی راهنمایی نموده و آن ها را تا رسیدن به نتیجه نهایی همراهی می کنند. ایشان مشاوره به مراجعه کنندگان خود را به دو صورت حضوری و غیرحضوری انجام می دهند.

مطلب مرتبط: 10 تا از بهترین وکیل کیفری تهران

آدرس: تهران، سعادت‌ آباد، بلوار دریا، تقاطع پاکنژاد

شماره تماس: 09122201537

داود ابراهیمی دریاسری

داود ابراهیمی دریاسری بهترین وکیل حقوقی در تهران

جناب آقای داود ابراهیمی دریاسری وکیل پایه یک دادگستری، مشاور حقوقی و عضو کانون وکلای مرکز یکی از متخصص ترین وکلا در حوزه حقوقی با بیش از 12 سال سابقه هستند. ایشان هم چنین در دیگر حوزه ها از جمله دعاوی خانوادگی، بانکی، ملکی و … پرونده های بسیاری را به نتیجه مثبت رسانده اند. آقای ابراهیمی دریاسری جلسات مشاوره را به صورت حضوری و غیرحضوری انجام می دهند.

آدرس: تهران، بلوار افریقا، کوچه گل اذین،پلاک 11، واحد6

شماره تماس: 09125889019

مطلب مرتبط: 10 تا از بهترین وکیل خانواده تهران

مجید رئیسی

مجید رئیسی بهترین وکیل حقوقی در تهران

جناب آقای مجید رئیسی وکیل پایه یک دادگستری، مشاور حقوقی و عضو کانون وکلای مرکز هستند که به صورت تخصصی در تمامی زمینه های حقوقی، خانواده، دعاوی ثبتی و ملکی، مالیاتی، بیمه، بانکی،کیفری و … فعالیت می کنند. آقای رئیسی با ارائه توضیحات، راه حل ها و گزینه های حقوقی مربوط به هر مراجعه کننده با توجه به موضوعات متنوع آن ها را تا رسیدن به نتیجه نهایی مطلوب همراهی می کنند.

آدرس: تهران، خیابان شریعتی، ابتدای بلوار میرداماد، پلاک 1، طبقه 1، واحد 1

شماره تماس: 09192219496

زهرا اسلامی قلیچی

زهرا اسلامی قلیچی بهترین وکیل حقوقی در تهران

سرکار خانم زهرا اسلامی قلیچی وکیل پایه یک دادگستری، مشاور حقوقی و عضو کانون وکلای مرکز متخصص در زمینه حقوقی، کیفری، ملکی، بانکی و … هستند که با توجه به سابقه درخشانی که در سال های فعالیت خود دارند توانسته اند با قدرت نفوذ کلام و ارائه راه حل های مناسب با هر موضوع، موکلان خود را در سریع ترین زمان ممکن برای رسیدن به نتیجه مطلوب و گرفتن رای در دستگاه قضایی راهنمایی کنند و درصد بالایی از رضایت آن ها را کسب کنند.

آدرس: تهران، خیابان شهید بهشتی، ابتدای خالد اسلامبولی، نبش کوچه یکم، پلاک7، طبقه اول، واحد 36

شماره تماس: 09126838962

ستاره ایوبی

ستاره ایوبی بهترین وکیل حقوقی در تهران

سرکار خانم ستاره ایوبی وکیل پایه یک دادگستری، مشاور حقوقی و عضو کانون وکلای مرکز با 6 سال سابقه یکی از بهترین وکلای تهران می باشند. متخصص در زمینه حقوقی، کیفری، ثبتی، ملکی، بانکی و … هستند که با اتکا بر تجربه چند ساله خود و تسلط به قوانین و مقررات روز، توانایی ارائه بهترین راه حل ها حقوقی و پیش بینی میزان موفقیت به هنگام قبول را به موکلان خود دارند و توانسته اند رضایت درصد بالایی از موکلان خود را پس از طی مراحل مربوطه کسب کنند.

آدرس: تهران، انتهای صیاد شیرازی، خیابان صنایع، خیابان گلزار جنوبی، خیابان لادن شرقی، 12 متری ولیعصر، انتهای قائم

شماره تماس: 09124476540

مرجانه فشنگچی

مرجانه فشنگچی بهترین وکیل حقوقی در تهران

سر کار خانم مرجانه فشنگچی وکیل و مشاور حقوقی پایه یک دادگستری با بیش از 15 سال سابقه وکالت در تهران به صورت تخصصی در دعاوی کیفری، حقوقی، خانواده و ملکی وکالت می پذیرد. وی علاوه بر داشتن مدرک تحصیلی کارشناسی ارشد حقوق خصوصی با تسلط بر قوانین وکالت درصد بالایی از پرونده هایی که عهده داربودن را به موفقیت رسانده و از این رو وکیلی سرشناس در تهران می باشد، همچنین قابل ذکر از با تبحر کامل به مراجعین مشاوره ارائه می دهد.

آدرس دفتر: تهران، جنت آباد مرکزی، پلاک 78

شماره تماس: 02144899341


تفاوت دعاوی کیفری و حقوقی

هر گاه اختلافی بین دو یا چند نفر پیش می آید، برای حل و فصل آن را به مراجع قضایی ارجاع می دهند. در واقع در هر اختلافی حق و حقوقی از طرفین ضایع شده است. به طور کلی دعاوی اقامه شده در دادگاه را می توان به دو دسته دعاوی کیفری و دعاوی حقوقی تقسیم بندی کرد. دعاوی کیفری آن دسته از دعاوی هستند که فرد شاکی مدعی است تضییع حق از او با انجام نوعی عمل مجرمانه از سوی فرد متشاکی همراه بوده است. جرم بودن یک عمل را قانون مجازات اسلامی تعیین می کند.

مطلب مرتبط: 10 تا از بهترین وکیل ملکی تهران

در دعاوی حقوقی فقط حقی از یک فرد ضایع شده است بی آن که رفتار مجرمانه ای از متهم سر زده باشد. در دعاوی حقوقی معمولا قضات دستور به دسترسی فرد به حق خود و جبران خسارات وارده می کنند؛ اما باید به این نکته توجه داشت که در دعاوی کیفری علاوه بر دسترسی فرد به حق خود و جبران خسارات، قضات فرد متهم را نیز به مجازات محکوم می کنند. این مجازات متناسب با رفتاری است که از سوی فرد متشاکی رخ داده است و از این رو، می تواند عواقب سنگینی برای او داشته باشد.

اولین قدم برای اقامه دعاوی حقوقی، ارسال دادخواست به مراجع قضایی است. حال آنکه در دعاوی کیفری می بایست فردی که جرمی بر علیه او انجام شده است از فرد ضایع کننده حق، شکایت کند. در دعاوی حقوقی به طرفین دعوا خواهان و خوانده گفته می شود. در حالی که در دعاوی کیفری طرفین دعوا را شاکی و متشاکی می نامند. تشخیص حقوقی بودن یا کیفری بودن یک دعوا کار دشواری است و از این رو، لازم است پیش از اقامه دعوا با بهترین وکیل حقوقی تهران مشورت کنید.

در تنظیم شکواییه یا شکایت علیه فرد متهم لازم است اصول نگارشی را رعایت کنید. در تنظیم دادخواست نیز مسئله به همین صورت است. می بایست دانش حقوقی لازم برای تحریر دادخواست و شکایت را در اختیار داشته باشید. همچنین لازم است ادله و مستنداتی را نیز در آن ها به مقام قضایی ارائه دهید. لازم است برای تنظیم شکایت یا دادخواست در دعاوی حقوقی و کیفری با بهترین وکیل حقوقی تهران مشورت کرده و تحریر اینگونه نامه های حقوقی را به او بسپارید تا نتیجه بهتری حاصل شود.

در انتخاب بهترین وکیل حقوقی تهران باید به چه نکاتی توجه کنیم؟

حق الوکاله در واقع دستمزدی است که یک وکیل برای انجام امورات حقوقی از موکل خود دریافت می کند. به این نکته توجه داشته باشید که بالا بودن دستمزد یک وکیل به هیچ عنوان به معنای بالا بودن توانایی های آن وکیل نیست. به طور خلاصه بالا بودن حق الوکاله یک وکیل معیار سنجش درستی برای توانایی ها و مهارت های او نیست. لازم است در انتخاب بهترین وکیل حقوقی تهران مواردی مانند فن بیان، دانش حقوقی، تجربه، سابقه، تحصیلات و… را مدنظر قرار داده و بر طبق آن وکیل برگزینید.

مطالب مرتبط: 10 تا از بهترین وکیل طلاق تهران⚖️

شهرت یک وکیل در انتخاب او موثر است. در واقع پیروزی های متمادی یک وکیل مجرب می تواند به زودی نام او را بر سر زبان ها بیندازد. دقت داشته باشید که شهرت یک وکیل از توانایی ها و مهارت های او سرچشمه می گیرد. با اندکی پرس و جو از افراد حقوقدان و آشنا به مسائل حقوقی می توانید چنین وکلایی را بیابید. گفتنی است که شهرت یک وکیل کاملا متفاوت از تبلیغاتی است که همه روزه از تلویزیون و فضای مجازی در خصوص وکلای دادگستری می بینیم.

لازم است موکل پس از انتخاب وکیل مورد نظر خود، قرار ملاقاتی را با او تنظیم کند. ملاقات حضوری بهترین راه برای شناخت بهترین وکیل حقوقی تهران است. در ملاقات حضوری می توانید تمامی خواسته ها و دغدغه های خود در خصوص پرونده را مطرح کرده و از او مشورت بخواهید. وکیل می بایست با دقت پرونده را مطالعه کرده و به صحبت های موکل گوش فرا دهد و از قول های خلاف واقع بپرهیزد. هر گونه قول و امیدواری خلاف واقع از سوی وکیل عدم رفتار حرفه ای را نشان میدهد.

کلام آخر

ما سعی کردیم شما را با نام، مشخصات، ویژگی ها و تخصص بهترین وکیل حقوقی تهران آشنا کنیم تا توانسته باشیم از این طریق معیار درستی برای انتخاب وکیل را در اختیار شما قرار دهیم. در ادامه تلاش ما بر این بود تا تعریفی از دعاوی حقوقی و کیفری داشته باشیم و تفاوت میان آن ها را ذکر نماییم. در پایان نیز به بررسی نکاتی پرداختیم که رعایت آن ها در انتخاب وکیل مجرب و متعهد ضروری است.

امتیاز دهی post

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

10 تا از بهترین وکیل حقوقی تهران (درسال 1402)⚖️
دسته بندی وکلا :
مطالب حقوقی: