وکیل بین سامانه معرفی بهترین وکیل

Search

10 تا از بهترین وکیل ملکی اراک (درسال 1403)⚖️

10 تا از بهترین وکیل ملکی اراک (درسال 1402)⚖️

فهرست اسم 10 تا از بهترین وکیل ملکی اراک (درسال 1403)⚖️

یکی از پرونده های مهمی که در دادگاه های اراک درگیر آن هستند، مسائل ملکی هستند. امروزه به دلیل تخلفاتی بسیاری که در معامله های ملکی صورت می گیرد ایمن تر است، افراد با فردی آگاه و متخصص مشورت کنند. وکیل ملکی، در این زمینه تخصص دارد تا به اشخاص برای دفاع از حقوقشان کمک کند. ما در این مقاله قصد داریم 10 تا از بهترین وکیل ملکی در اراک را از نگاه وکیل بین به شما معرفی کنیم. با ما در سایت وکیل بین همراه باشید.

مطلب مرتبط: 10 تا از بهترین وکیل خانواده اراک⚖️

بهترین وکیل ملکی در اراک کیست؟

بهترین وکیل ملکی باید مدرک وکالت خود را از کانون وکلا گرفته و دارای پروانه کسب باشد. وکیل ملکی موفق تمام تمرکز خود را بر حل چنین مسائلی گذاشته و به عنوان متخصص عرصه ی حقوق ملکی، فعالیت می کند.

وقت شناسی از ویژگی های مهم انتخاب وکیل تلقی می شود، چراکه با توجه به وضعیت کنونی ملک و املاک، هر چقدر سریع تر روند کارهای ملکی را پیش ببرید، خسارت کمتری بابت دعوی ملکی، پرداخت خواهید کرد. شیوایی کلام به همراه تسلط بر قوانین از ویژگی های بسیار قابل اهمیت در انتخاب وکیل است، چون به موجب آن میتواند به خوبی از حق موکل خود در دادگاه دفاع کند.

مطلب مرتبط: 10 تا از بهترین وکیل حقوقی اراک⚖️

ویژگی بهترین وکیل:

🥇 سطح وکیلوکیل پایه یک دادگستری
⚖️ مهارت و تخصصملکی، کیفری، خانواده، ثبتی، حقوقی
📝 ارائه خدمات حقوقیوکالت و مشاوره حقوقی
💰 هزینه وکیلطبق وسعت کار تعیین می‌شود
✅ درصد موفقیت%90 موفقیت پرونده ها

معرفی 10 تا از بهترین وکیل ملکی در اراک

مجید امامی نژاد

مجید امامی نژاد بهترین وکیل ملکی در اراک

آقای امامی نژاد وکیل پایه یک دادگستری در اراک، مشاور حقوقی، دارای سابقه حقوقی بالا در زمینه وکالت دعاوی مختلف به ویژه ملکی و … می باشند.

مطلب مرتبط: 10 تا از بهترین وکیل مهاجرت اراک⚖️

جهت اعطای وکالت و بهره مندی از خدمات مشاوره و وکالت آقای مجید امامی نژاد، با شماره زیر تماس بگیرید:

تلفن دفتر: 08633664262
تلفن همراه: 09181609886
آدرس دفتر:
 اراک، بلوار قدس، نبش خیابان علامه جعفری، ابتدای گلستان 9، پلاک 6

ابوالفضل میرجوادی

جناب آقای ابوالفضل میرجوادی

جناب آقای ابوالفضل میرجوادی وکیل پایه یک دادگستری در اراک است. ایشان با اخذ کارشناسی ارشد حقوق جزا و جرم شناسی، تسلط بر زبان انگلیسی و سمت های حقوقی معتبر، دارای بیش از 9 سال سابقه مستمر در حوزه وکالت و فعالیت به عنوان مشاور ارشد، همواره توانسته اند پرونده های موکلین خود را به نتایج ارزنده ای برسانند.

تخصص آقای میرجوادی موجب شده تا با مهارت و اطلاعات کافی به امور ملکی بپردازند. علاوه بر دانش کافی، ویژگی های اخلاقی مانند پایبند بودن به زمان، صداقت و برخورد مناسب باعث شده ایشان در کار خود موفق تر باشند. لذا جناب آقای ابوالفضل میرجوادی را می توان جزو وکیل ملکی خوب در اراک معرفی کرد.

مطلب مرتبط: 10 تا از بهترین وکیل کیفری اراک⚖️

آدرس دفتر: اراک، خیابان شریعتی، نرسیده به میدان فرمانداری سابق، ساختمان باران، مجتمع باران

شماره تماس: 08634656249

حسین خدیو

جناب آقای حسین خدیو

جناب آقای حسین خدیو وکیل پایه یک دادگستری در اراک هستند. ایشان کارشناس و مشاور حقوقی همراه بیش از 5 سال تجربه در زمینه های مختلف قضائی از جمله حقوق ملکی دارای حضور مستمر در عرصه وکالت می باشند. آقای خدیو با تسلط بر قوانین، نکته سنجی، پیگیری دلسوزانه و متکی به تجربه های کسب شده همواره سعی بر این داشته اند تا موکلین خود را به نتیجه مطلوبی برسانند.

با توجه به نظر موکلین ایشان، آقای حسین خدیو در زمینه وکالت های مختلف، از جمله مسائل مربوط به معاملات، جزو وکیل ملکی خبره در اراک محسوب می شوند.

آدرس دفتر: اراک، خیابان ملک، جنب پاساژ دیدار

شماره تماس: 09388612252

فرنوش مهاجرانی

سرکار خانم فرنوش مهاجرانی

سرکار خانم فرنوش مهاجرانی وکیل پایه یک دادگستری در اراک هستند. ایشان با مدرک کارشناسی ارشد حقوق خصوصی، دارای چندین سال سابقه مستمر در زمینه های مختلف حقوقی از جمله پرونده های ملکی، توانسته اند تجربه های ارزشمندی کسب کنند، همین امر موجب رضایت موکلین گشته است.

مطلب مرتبط: 10 تا از بهترین وکیل طلاق اراک⚖️

خانم مهاجرانی با فن بیان و نفوذ کلام بالا، پایبندی به زمان و برخورد مناسب شناخته می شوند، همچنین آگاهی و سواد به روز و بهره بردن از آن ها با مهارت کافی در انجام امور پرونده ها، سبب گشته تا نتیجه مطلوب را برای افراد به ارمغان بیاورند، از این رو ایشان را می توان جزو وکیل ملکی حاذق در اراک دانست.

آدرس دفتر: اراک، خیابان حسابی، نبش کوچه ملت، ساختمان پارس، طبقه 1

شماره تماس: 09185235909

محمد حسین شیرمحمدی

جناب آقای محمد حسین شیرمحمدی

آقای محمد حسین شیرمحمدی وکیل پایه یک دادگستری در اراک است. ایشان با اخذ کارشناسی ارشد حقوق جزا و جرم شناسی، سابقه تدریس در دانشگاه و همراه بیش از 14 سال فعالیت مستمر در عرصه وکالت پرونده های مختلف از جمله مسائل ملکی، دارای سوابق و تجربیات خوبی هستند.

جناب شیرمحمدی با توجه به سواد بالا و علم به روزی که دارند، می توانند موکلین خود را در مسیر ناهموار پرونده های ملکی، یاری کنند. از ویژگی های دیگر ایشان، می توان به صداقت، امانت داری، پیگیری دلسوزانه، فن بیان بالا و شکیبایی نیز اشاره کرد. لذا جناب آقای محمد حسین شیرمحمدی را می توان به عنوان وکیل ملکی خوب در اراک به شمار آورد.

آدرس دفتر: اراک، میدان شریعتی، ساختمان ناهید (ساختمان تجاری دسینی)، طبقه 6

شماره تماس: 09128842040

کلام آخر

از همراهی شما عزیزان تا پایان این مقاله، متشکریم. امیدواریم مطالب ذکر شده و معرفی 10 تا از بهترین وکیل ملکی در اراک برای شما عزیزان مفید واقع گردد. اگر انتقادات و پیشنهادی دارید لطفا برای در کامنت با ما درمیان بگذارید.

5/5 - (1 امتیاز)

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

10 تا از بهترین وکیل ملکی اراک (درسال 1402)⚖️
دسته بندی وکلا :
مطالب حقوقی: