وکیل بین سامانه معرفی بهترین وکیل

Search

10 تا از بهترین وکیل طلاق ارومیه (درسال 1403)⚖️

10-تا-از-بهترین-وکیل-طلاق-ارومیه-(درسال-1402)⚖️

فهرست اسم 10 تا از بهترین وکیل طلاق ارومیه (درسال 1403)⚖️

پروسه و قوانین طلاق نیاز به حضور یک متخصص در این زمینه دارد تا به خوبی مشکلات موجود در پرونده را مدیریت کند و از پس چالش های آن به خوبی برآید. حضور یک وکیل کاربلد و با تحربه می تواند دغدغه ها و نگرانی های به وجود آمده از مشکلات طلاق را کاهش دهد، بهترین وکیل طلاق به دلیل تجربیاتی که دارد به خوبی می تواند پرونده را به موفقیت برساند.

در این مقاله به معرفی 10 تا از بهترین وکیل در ارومیه از نگاه وکیل بین می پردازیم که در حوزه ی طلاق فعالیت میکنند و در امور حقوقی بسیار حرفه ای هستند و به موکلین خود تا لحظه ای که پرونده به موفقیت برسد کمک میکنند و در کنار آن ها هستند.

مطلب مرتیط: 10 تا از بهترین وکیل حقوقی ارومیه⚖️

ویژگی های بهترین وکیل طلاق در ارومیه

برای انتخاب و شناخت بهترین وکیل طلاق در ارومیه باید ویژگی های یک وکیل خوب و حرفه ای را بدانیم و سپس براساس این ویژگی ها، وکیل طلاق مورد نظر را برای پرونده انتخاب کنیم. یک وکیل خوب و موفق تسلط بالایی در تمامی امور و قوانین حقوقی دارد و به پیشرفت پرونده ی حقوقی کمک میکند تا آن را به موفقیت برساند. تجربه بالا از دیگر ویژگی های بهترین وکیل است چراکه باتوجه به تجربیاتش در این زمینه بهتر می تواند به موکلش کمک کند و چالش ها و مشکلات پرونده را در هر زمینه ای شناسایی کند. از دیگر ویژگی های مهم برای یک وکیل خبره میتوان به پیگیر بودن، وقت شناسی و قدرت سخن وری بالا اشاره کرد.

مطلب مرتیط: 10 تا از بهترین وکیل مهاجرت ارومیه⚖️

? سطح وکیل:وکیل پایه یک دادگستری
⚖️ تخصص:ملکی، کیفری، خانواده، ثبتی، حقوقی
? خدمات:مشاوره رایگان + پیگیری پرونده
✔️ میزان موفقیت:%90 موفقیت پرونده ها
? هزینه وکیل:بر اساس سختی پرونده

اعظم نیک اخلاق

اعظم نیک اخلاق

وکیل پایه یک دادگستری در ارومیه هستند و کارشناس ارشد حقوق خصوصی و دانشجوی دکتری هستند، عضو کمیسیون اشتغال کانون وکلا، ایشان مشاوره رایگان در کلیه زمینه های کیفری و خانواده و حقوقی، ارایه کلیه خدمات حقوقی، قراردادنویسی، قبول دعاوی حقوقی وکیفری و خانواده را برای موکلین عزیز انجام می دهند. خانم نیک اخلاق سابقه بیش از ۱۲ سال در زمینه وکالت دارند.

مطلب مرتیط: 10 تا از بهترین وکیل خانواده ارومیه⚖️

تخصص و مهارت:

 • خانواده
 • طلاق
 • کیفری
 • حقوقی

شماره تماس: قبل از حضور در دفتر هماهنگی با شماره ۰۹۱۴۸۲۴۰۰۱۲

آدرس: آدرس دفتر خیابان دستغیب جنب بانک مسکن طبقه ۶ واحد ۱۱


حکیمه متانت

حکیمه متانت

وکیل پایه یک دادگستری و مشاور حقوقی در ارومیه می باشد. ایشان وکیلی موفق در امور کاری خویش می باشد و در کلیه ی دعاوی ها مانند طلاق، خانواده، ملکی، تجاری و غیره مشغول به فعالیت می باشد. خانم حکیمه متانت خدمات مشاوره حقوقی، تنظیم لایحه و تنظیم شکواییه را انجام می دهد و مورد اعتماد و اطمینان مردم شهر ارومیه می باشد.

تخصص و مهارت:

 • 13 سال سوابق مرتبط کاری وکالت
 • مشاور حقوقی

شماره تماس: 09141497367

آدرس: ارومیه،‌ خیابان حسنی، مجتمع پزشکی کیان، طبقه 5، واحد ۱۷


مهرداد احمدی

مهرداد احمدی

مهرداد احمدی وکیل پایه یک دادگستری است و مورد اعتماد و اطمینان مردم قرار دارد. ایشان در ارومیه مشغول به فعالیت حقوقی است و وکیلی موفق می باشد که مفیدترین خدمات حقوقی را به مردم ارائه می دهد. آقای مهرداد احمدی مشاوره های حقوقی را در این شهر ارائه می دهد و به رفع مشکلات حقوقی مردم کمک می کند و در قبال پرونده هایی که برعهده میگیرند تعهد و مسئولیت پذیر هستند.

مطلب مرتیط: 10 تا از بهترین وکیل ملکی ارومیه⚖️

تخصص و مهارت:

 • خانواده
 • کیفری
 • ملکی

شماره تماس: ۰۹۱۴۳۴۱۳۶۵۱

آدرس: ارومیه-خ شیخ تپه-کوی تعاون-کوی فرمانداری۲- پ۳


فردین حسن زاده همزیان

فردین حسن زاده همزیان

وکیل پایه یک دادگستری است و مورد اعتماد و اطمینان مردم واقع شده است. ایشان در ارومیه مشغول به فعالیت حقوقی است و وکیلی موفق است که مفید ترین خدمات حقوقی را به مردم ارائه می دهد. آقای فردین حسن زاده مشاوره های حقوقی را در این شهر ارائه می دهد و به رفع مشکلات حقوقی مردم کمک می کند.

تخصص و مهارت:

 • مشاور حقوقی

شماره تماس: ۰۹۱۴۳۴۷۳۲۷۵

آدرس: ارومیه، خیابان سرداران، روبروی مسجد لطفی خان، ساختمان امید، طبقه ۴، واحد ۸

نوشین نرمایون

نوشین نرمایون

وکیل پایه یک دادگستری در استان آذربایجان غربی است و در دعاوی های مختلف مشغول به کار است. ایشان مشاوره های حقوقی را به صورت حضوری و غیر حضوری ارائه می دهد و با توجه به شرایط موکلین، بهترین روش ها را ارائه می دهد. خانم نوشین نرمایون وکیلی با صداقت با موکلینش است و پرونده ها را به طور تخصصی مورد بررسی قرار می دهد.

تخصص و مهارت:

 • مشاور حقوقی

شماره تماس: ۰۹۱۴۹۳۵۳۵۵۷

آدرس: ارومیه، روبروی جهاد دانشگاهی، ساختمان ۶۹، طبقه ۱، واحد ۵

رضا فطین آذر

رضا فطین آذر

وکیل پایه یک دادگستری می باشد و وکیلی با تجربه در کلیه ی امور حقوقی و دعاوی ها می باشد. ایشان تسلط کامل به کلیه ی قوانین و مقررات حقوقی را دارد و خدمات مفید حقوقی را به موکلین و متقاضیان ارائه می دهد. آقای رضا فطین آذر در مقابل پرونده هایی که بر عهده می گیرد تعهد و مسئولیت بالایی دارد.

تخصص و مهارت:

 • مشاور حقوقی

شماره تماس: ۰۹۱۴۴۴۶۲۳۴۷

آدرس: ارومیه، خیابان خیام جنوبی، نبش کوچه آگاهی، ساختمان سبز، پلاک ۶

لیلا طاعی

لیلا طاعی

وکیل پایه یک دادگستری ارومیه می باشد و مشاوره حقوقی را هم ارائه می دهد. ایشان وکیلی با تجربه و موفق در امور وکالتی می باشد و تسلط به امور حقوقی و دعاوی های مختلف می باشد. خانم لیلا طاعی تمام تلاش خود را برای به موفقیت رساندن پرونده های موکلینش می کند تا رضایت آن ها را جلب نماید.

تخصص و مهارت:

 • مشاور حقوقی

شماره تماس: ۰۹۱۴۴۴۶۶۰۸۷

آدرس: ارومیه، خیابان والفجر ۲، ساختمان کارشناسان، طبقه ۶، واحد ۲۱

فرح عباسلو

فرح عباسلو

وکیل پایه یک دادگستری درشهر ارومیه است و تسلط بالایی در کار وکالتی خویش دارد و مورد اعتماد مردم واقع شده است. ایشان در زمینه دعاوی های طلاق، ملکی، کیفری، مالی، تجاری، خانواده و غیره مشغول به کار می باشد و به رفع مشکلات حقوقی مردم شهر ارومیه کمک می کند. خانم فرح عباسلو تخصص بالایی در کلیه ی امور حقوقی دارد و مشاوره های حضوری و غیر حضوری را به آن ها ارائه می دهد.

تخصص و مهارت:

 • مشاور حقوقی

شماره تماس: ۰۹۱۴۳۴۷۷۵۰۷

آدرس: ارومیه، نقده، خیابان امام، روبروی تالار زرین جام

مهدی علی اکبری

مهدی علی اکبری

وکیل پایه یک دادگستری و مشاور حقوقی ارومیه می باشد. ایشان تخصص و مهارت بالایی در کلیه ی دعاوی های حقوقی دارد و راهکار های مفیدی را به متقاضیان و موکلین خود ارائه می دهد. ایشان به عنوان وکیلی صبور و با تجربه در بین مردم شناخته شده است. آقای مهدی علی اکبری روش های اصولی را برای حل مشکلات موکلینش به آن ها ارائه می دهد.

تخصص و مهارت:

 • مشاور حقوقی

شماره تماس: ۰۹۱۴۴۳۹۰۵۹۰

آدرس: ارومیه، پل دشت، خیابان پاسداران، کوی شهرداری

پریسا طالعی قره قشلاقی

پریسا طالعی قره قشلاقی

وکیل پایه یک دادگستری می باشد و سال ها به امور وکالتی در شهر ارومیه می پردازد. ایشان وکیلی با تجربیات بالا و سوابق کاری بسیار خوب است که به تمامی دعاوی ها می پردازد. خانم پریسا طالعی سابقه ای درخشان در امور وکالتی داشته و نمونه پرونده های موفقی را انجام داده است. یکی از اهداف ایشان جلب رضایت موکلین در خصوص پرونده های وکالتی شان است و تمام تلاشش را برای به انجام رساندن آن ها می کند.

تخصص و مهارت:

 • 9 سال سوابق کاری وکالت
 • مشاور حقوقی

شماره تماس: 09141468637

آدرس: ارومیه،‌خیابان سرداران، طبقه سوم بانک پارسیان

کلام آخر

در این مقاله از وکیل بین بهترین چند تا از بهترین وکیل طلاق در ارومیه را به شما معرفی کرده ایم و به بررسی ویژگی های وکیل طلاق پرداختیم تا با آگاهی و مدت زمان کمتری بتوانید وکیل مورد نظر خود را در ارومیه پیدا کرده و پرونده وکالتی و طلاق خود را به ایشان بسپارید. در صورتی که به هر گونه مشاوره حقوقی در مورد پرونده طلاق نیاز دارید می توانید آن را با هر کدام از وکلای ذکر شده در سایت درمیان بگذارید.

5/5 - (1 امتیاز)

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

10-تا-از-بهترین-وکیل-طلاق-ارومیه-(درسال-1402)⚖️
دسته بندی وکلا :
مطالب حقوقی: