وکیل بین سامانه معرفی بهترین وکیل

Search

10 تا از بهترین وکیل طلاق مشهد (درسال 1403)⚖️

10 تا از بهترین وکیل طلاق مشهد (درسال 1402)⚖️

فهرست اسم 10 تا از بهترین وکیل طلاق مشهد (درسال 1403)⚖️

افرادی که در پروسه طلاق خود بهترین وکیل طلاق در مشهد را انتخاب میکنند، بسیار کمتر از افرادی که بدون وکیل یا با وکیل تازه کار این پروسه را طی مینند درگیر طی کردن مراحل قانونی خواهند شد و وکیل‌ آنها به‌ سادگی تمام اقدامات لازم را انجام خواهد داد.

تعداد وکیل‌ های طلاق موجود در شهر مشهد، بسیار زیاد است و همین امر باعث می‌شود انتخاب یک وکیل باتجربه و متخصص برای افراد دشوار باشد. بنا به همین امر ما قصد داریم در ادامه مقاله شما را با ویژگی‌ های یک وکیل خوب آشنا کنیم و همچنین به معرفی 10 تا از بهترین وکیل‌ های این شهر از نگاه وکیل بین بپردازیم. با ما همراه باشید.

مطلب مرتبط: 10 تا از بهترین وکیل مهاجرت مشهد⚖️

ویژگی‌ های بهترین وکیل طلاق در مشهد

افرادی که قصد جدای دارند و به دنبال بهترین وکیل طلاق در مشهد هستند، باید ویژگی‌های یک وکیل خوب را بدانند تا بتوانند انتخابی درست داشته باشند. از مهمترین و اصلی ترین ویژگی های یک وکیل طلاق خوب این است که: متعهد، سخن ور، راستگو، امانت‌دار، صبور و باوجدان باشد.

مطلب مرتبط: 10 تا از بهترین وکیل ملکی مشهد⚖️

به این موضوع باید توجه داشت، وکیلی که دارای کلام گویا و خوش برخورد نباشد، نمی‌تواند به درستی از موکل خود دفاع کند. از دیگر ویژگی‌ های مهم بهترین وکیل طلاق، تجربه و سابقه کاری میباشد، پس حتما قبل از انتخاب یک وکیل برای طلاق، سابقه کاری و تخصص او را بررسی کنید.

? سطح وکیل:وکیل پایه یک دادگستری
⚖️ تخصص:ملکی، کیفری، خانواده، ثبتی، حقوقی
? خدمات:مشاوره رایگان + پیگیری پرونده
✔️ میزان موفقیت:%90 موفقیت پرونده ها
? هزینه وکیل:بر اساس سختی پرونده

سید فرهاد حسینی مقدم

وکیل حسینی مقدم

وکیل فرهاد حسینی مقدم، از وکلای مجرب و متخصص در حوزه خانواده و طلاق می باشد، ایشان در دعاوی و امور طلاق، بر حسب رسالت اخلاقی و حرفه ای به دنبال صلح و سازش زوجین است و در صورت عدم سازش و اصرار بر جدایی، وکالت پرونده را انجام و با تجربه و راهکارهای هوشمندانه و قانونی که دارد در کوتاهترین زمان ممکن کار موکلش را انجام می دهد.

مطلب مرتبط: 10 تا از بهترین وکیل خانواده مشهد⚖️

آشنایی با قوانین و مقررات مربوط به این موضوع و آگاهی از حقوق و تکالیف خود و طرف مقابل باعث میشود که طرف دعوا در تصمیم گیری ها و اقدامات خود به دنبال یکی از وکلای خوب برای طلاق و جدایی از طرف زوجه، زوج یا طلاق توافقی باشد ما در این نوشته وکیل حسینی مقدم را بعنوان یکی از بهترین وکیل طلاق در مشهد معرفی می نماییم.

شماره تماس: 09155003417

آدرس دفتر: خراسان رضوی، مشهد، فرامرزعباسی، بین فرامرز 19و21، مجتمع خاتم، طبقه3، واحد15


علی ابراهیمی مهر

علی ابراهیمی مهر

آقای علی ابراهیمی‌مهر وکیل پایه یک دادگستری مشهد و فارغ‌التحصیل از رشته حقوق جزا و جرم شناسی دانشگاه آزاد مشهد و دارای پروانه وکالت پایه یک دادگستری می باشد. ایشان با 15 سال سابقه حقوقی جز یکی از بهترین وکلای مشهد به حساب می‌آید.

ایشان با وکالت تخصصی در دعاوی حقوقی، کیفری، دعاوی ملکی، دعاوی خانوادگی، وکالت ایرانیان خارج از کشور، ثبتی و شرکتی دارای پرونده‌های موفق زیادی می‌باشد. همچنین وکیل ابراهیمی مهر، با استفاده از دانش و تجربه، در مدت وکالتش توانسته نتیجه مطلوبی برای پرونده‌های موکلین را کسب کند. گرفتن حق و حقوق ضایع شده موکلین از صفات بارز کاری ایشان است. آقای ابراهیمی مهر به عنوان یک وکیل حرفه‌ای مشهد، در دعاوی مختلفی آماده ارائه خدمات حقوقی، به تمامی ایرانیان ساکن مشهد یا مشهدی‌های ساکن خارج از کشور می‌باشد.

مطلب مرتبط: 10 تا از بهترین وکیل حقوقی مشهد⚖️

در ادامه به برخی از موارد حقوقی که ایشان قبول وکالت می‌کند، اشاره شده است. همچنین تیم تخصصی ابراهیمی مهر دارای سابقه حقوقی درخشانی بوده و مشهدی‌های عزیز می‌توانند با اطمینان خاطر در دعاوی حقوقی (الزام به تنظیم سند رسمی در مشهد، ابطال و فسخ قراردادها، اثبات بیع و یا قراردادها، ابطال رای داوری، تقسیم ماترک و عندالزوم فروش آن (ارث)، تقسیم مال مشترک، مطالبه وجه چک و سفته، تحریر ترکه، اعتراض ثالث اجرائی، پرونده‌های مربوط به دعاوی شرکت‌ها و … ) دعاوی کیفری من الجمله؛ (پرونده‌های قتل، آدم‌ربایی، روابط نامشروع، کلاهبرداری، سرقت، جعل و استفاده از سند مجعول، پرونده‌های چک بلامحل، خیانت در امانت و فروش مال غیر) و همچنین در دعاوی خانواده ( طلاق توافقی مشهد و سایر امور خانوادگی) به این تیم حقوقی اعطای وکالت نمایند.

تخصص و مهارت:

 • 15 سال سابقه و تخصص حقوقی
 • مشاور حقوقی

شماره تماس: 09151186862 

آدرس: خراسان رضوی، مشهد، بلوار سجاد، بزرگمهر شمالی 3، پلاک27، طبقه2، واحد 5

حضور در دفتر با هماهنگی و تعیین وقت قبلی


علیرضا قدیری

وکیل علیرضا قدیری

علیرضا قدیری وکیل پایه یک دادگستری، فارغ التحصیل دانشگاه تهران، با بیش از ۲۵سال سابقه وکالت در پرونده های مهم، یکی از بهترین وکلای مشهد، عضو رسمی کانون وکلای استان خراسان و رییس هیئت مدیره موسسه حقوقی نیک دادفران می باشد.

ایشان سابقه حضور در هیأت مدیره کانون وکلای دادگستری خراسان را بعنوان عضو اصلی داشته و مسئولیتهای مختلفی را در آن ارگان به عهده داشته است، از جمله: بازرس هیأت مدیره و نماینده ویژه کانون وکلا در اتحادیه سراسری کانونهای وکلا ی کشور (اسکودا). همچنین ایشان مسئولیت کارگروه آموزش و تحقیقات شورای پیشگیری از وقوع جرم مشهد و نیز مسئولیت کمیسیون آموزش و تحقیقات کانون وکلا و عضویت در کمیسیون کارآموزی کانون وکلای دادگستری خراسان را در کارنامه خود دارا می باشد.

موفقیت ایشان در تربیت و سرپرستی تعداد بی شماری از کارآموزان وکالت و تدریس علوم حقوقی در مراکز علمی و سابقه مدیریت آموزشی در دانشگاه علمی کاربردی حقوق ثبت خراسان از جمله فعالیتهای ایشان می باشد.« علیرضا قدیری» سالهای متمادی دبیر انجمن جرم شناسی منطقه شرق کشور بوده است و انجام فعالیتهای علمی در حوزه جزائی در کارنامه ایشان می درخشد. همچنین موفقیتهای قابل توجهی در پیروزی پرونده های مهم داشته اند که قابل تحسین می باشد.

حوزه فعالیت حقوقی وی : امورملکی، امور حقوقی، کیفری، ثبتی و خانواده می باشد که در حوزه خانواده در طی بیش از ۲۰سال فعالیت و صدها پرونده موفق ، مسائل پرونده های حقوقی خانوادگی را که شامل: طلاق و انحلال نکاح، مطالبه و اجرای مهریه، شروط ضمن عقد، اجازه ازدواج مجدد، حضانت فرزند، نفقه و… می باشد به نحوی شایسته حل نموده اند.

مراجعه به ایشان یعنی بهره مندی از دانش حقوقی بعلاوه تجربه سالیان وکالت که باعث اطمینان خاطر افراد و موکلین خواهد شد.

آدرس: تماس: 09155909549

آدرس: خیابان امام خمینی، مقابل سه راه دارایی، امام خمینی ۲۸، برج اداری مرمر


رضا حسینی برج

رضا حسینی برج

رضا حسینی برج، وکیل پایه یک دادگستری با سابقه ی ۱۰ ساله در شهر مشهد، دارای مدرک کارشناسی ارشد حقوق خصوصی از دانشگاه مشهد می‌باشد. ایشان بعد از دریافت پروانه وکالت پایه یک دادگستری در این حوزه شروع به فعالیت حرفه‌ای نموده است که بیش از یک دهه در حوزه وکالت به صورت حرفه ای در امور مربوط به: وکالت حرفه ای حقوقی، وکالت حرفه ای کیفری، وکالت تخصصی خانواده، وکالت در اداره ثبت، طلاق فوری در 7روز، وکالت ایرانیان مقیم خارج کشور، وکالت خارجیان مقیم در ایران، بصورت کاملاً حرفه ای عمل می‌کند.

ایشان با دیدگاه و رویکرد حرفه‌ای، نگرشی جدید در علم حقوق و اندیشه قضایی دارند و به صورت حرفه‌ای بیش از 7000 پرونده موفق دارند و رزومه قوی و موفق در انجام پرونده‌ها و امور وکالت و رضایت حداکثری موکلین از عملکرد ایشان نقطه عطف این وکیل دادگستری می‌باشد. این حجم از رضایت و توفیق در پرونده‌ها باعث شده که وکیل “رضا حسینی برج” یکی از بهترین وکیل های شهر مشهد شناخته شود و تبحر این وکیل زبانزد مردم گردد.

وکالت فوری با موضوعات:

 • طلاق توافقی
 • طلاق مرد
 • طلاق زن
 • ثبت ازدواج، ثبت طلاق.
 • مشاوره قبل ازدواج، مشاوره قبل طلاق.
 • جهیزیه
 • مهریه
 • تمکین
 • ازدواج مجدد
 • وکالت ایرانیان مقیم خارج از کشور

شما می‌توانید برای مشاوره تخصصی و حرفه‌ای با وکیل پایه یک دادگستری “رضاحسینی برج” از طریق شماره های زیر اقدام نمایید:

شماره تماس: 09156024004 – 05137600011

آدرس: خراسان رضوی، مشهد، بلوار سجاد، چهارراه بهار، سجاد 6 (جنب پیتزا نوشین)، پلاک220، طبقه 1


مریم جلالی

مریم جلالی

مریم جلالی وکیل پایه یک دادگستری و عضو کانون وکلای خراسان رضوی با ده سال سابقه وکالت ،در حیطه طلاق با متد برگزاری جلسات حرفه ای از طریق مذاکره، سازش، تنظیم صورتجلسه و در صورت تمایل زوجین به جدایی، ارائه نوین ترین راهکار قانونی شما را تا رسیدن به آرامش خاطر همراهی می نماید. وکیل مریم جلالی با تجربه و دانش نسبت به حقوق خانواده و حقوق قضایی در زمره بهترین وکیل طلاق مشهد است چرا که علاوه بر بازکردن گره های قانونی روند طلاق، به فکر آرامش و حفظ موقعیت موکل خود هم می باشد. انواع طلاق نیاز به پیگیری منظم و دفاع تخصصی تا رسیدن به نتیجه دارد.
طلاق توافقی، طلاق یک طرفه از جانب زوج یا زوجه، وکالت در طلاق برای زوجه، از جمله مواردی است که متناسب با توان مالی موکل پذیرش مشاوره و وکالت می نماید.

برای مشاوره تخصصی و ملاقات با وکیل مریم جلالی با شماره های زیر تماس حاصل نمایید.

شماره همراه: 09151176941 

شماره محل کار: 05135019840

آدرس: مشهد، بلوار پیروزی، بین پیروزی ۷۸ و میدان اقبال لاهوری، پلاک۱۳۲، دفتر وکالت مریم جلالی


محسن کتولی

محسن کتولی

جناب آقای محسن کتولی وکیل پایه یک دادگستری و عضو مرکز وکلای قوه قضاییه خراسان رضوی می‌باشند و سابقه تدریس در دانشگاه را داشته و بیش از 15 سال نیز سابقه کار و فعالیت در حوزه خانواده را دارد و به جهت تسلط بر قوانین و رویه های موجود در دادگاه ها به عنوان یکی از موفق ترین وکلای مشهد در دعاوی خانوادگی می‌باشند.

دعاوی:

 • طلاق
 • مهریه
 •  نفقه
 •  تمکین
 •  استرداد جهیزیه
 • حضانت فرزند
 • و ازدواج مجدد از مهمترین تخصص های ایشان در موضوع خانواده می‌باشد.

“دریافت حکم طلاق در سریعترین زمان ممکن و در مواردی حتی بدون مراجعه به مشاوره پیش از طلاق ”
حتماً قبل از هر اقدامی با ایشان مشورت کنید .

آقای محسن کتولی از یک تیم حقوقی قوی و شناخته شده ای در مشهد بهره می‌برد که این موضوع باعث شده بیش از 95 درصد پرونده ها را با موفقیت به اتمام برساند بنابراین با خیالی آسوده و مطمئن پرونده خود را به ایشان بسپارید.

مطلب مرتبط: 10 تا از بهترین وکیل کیفری مشهد⚖️

همچنین ثبت ازدواج و طلاق اتباع محترم غیر ایرانی نیز از دیگر تخصص های ایشان می‌باشد.

جهت اعطای وکالت و بهره‌مندی از مشاوره با ایشان و تعیین وقت ملاقات می توانید با شماره ی زیر تماس حاصل فرمایید:

09155218544

آدرس موسسه و دفتر حقوقی ایشان در: مشهد بلوار وکیل آباد و همچنین در شهرک غرب می‌باشد.


رامین پورعطا

وکیل رامین پورعطا

گروه حقوقی رامین پورعطا با همکاری ۴ نفر از وکلای مجرب و با تجربه فعالیت خود را در مشهد آغاز نموده است، این گروه با بهره‌گیری از بهترین وکلای متخصص، باتجربه و جوان توفیق دستیابی به بالاترین ضریب موفقیت در وکالت دعاوی حقوقی و کیفری در مراجع قضایی را با جلب رضایت حداکثری موکلین در رزمه خود دارا می‌باشد.

ما بر این باوریم کار گروهی بهترین نتایج را برای موکلین به همراه دارد، گروه ما مجهز به آخرین فنون دفاعی و اطلاعات علم حقوق است و آماده ارائه خدمات وکالت و مشاوره حقوقی و اتخاذ بهترین استراتژی جهت دفاع از حقوق موکلین هستیم.

مزایای انتخاب ما:

 1. با پرداخت حق‌الوکاله یک وکیل دادگستری از مشاوره حداقل ۴ وکیل دادگستری بهره‌مند می‌شوید.
 2. اعلام وکالت و قبول پرونده به صورت گروهی؛ به این معنا که حداقل ۲ وکیل دادگستری همراه شما در دادگاه خواهند بود.
 3. ارائه گزارش کاری مستمر به موکلین تا رسیدن به نتیجه مطلوب در پرونده
 4. امکان پاسخگویی به سوالات و مشاوره رایگان در زمان روند پرونده به صورت تلفنی، آنلاین و حضوری
 5. بهره‌گیری از جدیدترین فنون دفاعی و اطلاعات علم حقوق
 6. پیگیری مستمر پرونده تا حصول نتیجه نهایی

شماره تماس: 09153119565 – 05138411148


صالح کاوری

صالح کاوری-وکیل از ما

صالح کاوری نیز به عنوان مشاور حقوقی و وکیل پایه یک دادگستری در مشهد فعالیت می‌کند. آخرین مدرک تحصیلی این مورد از بهترین وکلا طلاق در مشهد کارشناسی حقوق قضایی بوده و در حال حاضر انواع پرونده‌های مربوط به طلاق را حل می‌کند. وی دارای سابقه پروانه وکالت بوده و شما می‌توانید با خیالی آسوده، پرونده‌تان را به دست او بسپارید و در سریع ترین زمان ممکن به یک نتیجه مناسب و عالی برسید.

آدرس:


سید رضا جلالیان

سید رضا جلالیان-وکیل از ما

سید رضا جلالیان علاوه‌بر پروندهای طلاق، در امور بانکی، ملکی، امور حسبی، قراردادهای بین المللی و خانواده نیز پرونده‌های زیادی را به نتیجه رسانده که همین امر موجب محبوبیت آن در بین موکلان شده است. این وکیل پایه یک دادگستری مشهد، به عنوان مشاور حقوقی موکلان خود را به خوبی راهنمایی می‌کند و از بهترین راهکارها جهت رفع مشکل استفاده می‌کند.
وکیل جلالیان دارای مدرک کارشناسی ارشد خصوصی از دانشگاه آزاد نیشابور و مدرک کارشناسی فقه و مبانی حقوق اسلامی از دانشگاه آزاد مشهد است و توانسته پروانه وکالت به شماره 8323 را دریافت نماید.
از دیگر سوابق کاری مهم سید رضا جلالیان طی 6 سال وکالتش می‌توان به وکیل شرکت چشمه نوشان خراسان، وکیل تعاونی اعتباری الزهرا، وکیل موسسه مالی و اعتباری بنیاد، وکیل موسسه مالی و اعتباری کاسپین، وکیل و مشاور حقوقی بانک کشاورزی اشاره کرد.

آدرس: مشهد

تماس: 


مهدی بهرامیه

مهدی بهرامیه-وکیل از ما

مهدی بهرامیه نیز با 18 سال سابقه فعال در زمینه‌های حقوقی، به عنوان بهترین وکیل طلاق در مشهد شناخته شده است. از جمله مهم ترین سوابق کاری این مشاور حقوقی و وکیل پایه یک دادگستری، می‌توان به مشاور و وکیل شرکت الکترو استیل، مشاور و وکیل شرکت صنایع کاغذی خراسان گلریز اشاره کرد.
وکیل بهرامیه با آگاهی و دانش کافی که دارد، کمک زیادی به موکلان خود می‌کند و اجازه نمی‌دهد حق کسی ضایع شود. این وکیل باوجدان، صداقت زیادی دارد و شما هم می‌توانید با اعتماد کامل، پرونده طلاق‌تان را به دست او بسپارید.

کلام آخر

شهر مشهد از شهری بزرگ است که، دارای آمار طلاق نسبتا بالایی میباشد و از این رو وکیل طلاق جایگاه مهمی دارد. در واقع با افزایش آمار درخواست طلاق طی سال‌های اخسر خیلی‌ها به دنبال بهترین وکلا طلاق در مشهد هستند.
این نکه را در نظر داشته باشید که اگر از یک فرد بدون آگاهی و تجربه برای حل پرونده طلاق کمک بگیرید، نه تنها به نتیجه مطلوبی دست نخواهید یافت بلکه ممکن است دچار ضرر و زیان مالی و زمانی هم شوید همچنین مشکلات بیشتری را بر روی دوش‌ خود قرار دهید. بنابراین حتما قبل از انتخاب وکیل طلاق، تحقیقات‌ لازم را به طور کامل به عمل آورید تا بعدا دچار پشیمانی نشوید.

امتیاز دهی post

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

10 تا از بهترین وکیل طلاق مشهد (درسال 1402)⚖️
دسته بندی وکلا :
مطالب حقوقی: