وکیل بین سامانه معرفی بهترین وکیل

Search

10 تا از بهترین وکیل حقوقی ارومیه (درسال 1403)⚖️

10 تا از بهترین وکیل حقوقی ارومیه (درسال 1402)⚖️

فهرست اسم 10 تا از بهترین وکیل حقوقی ارومیه (درسال 1403)⚖️

گاهی اوقات افراد مشکلات حقوقی و عدم توانایی رسیدگی شخصی به دلیل مشغله های کاری زیاد و سختی کار و پیگیری پرونده نیاز به فرد دیگری دارند که به امورشان رسیدگی کند. برای این شرایط، وکیل حقوقی بهترین گزینه خواهند بود. بهترین وکیل حقوقی در ارومیه هم تخصص لازم برای پیگیری پرونده ها را دارد و هم با روال دادرسی پرونده ها آشنا میباشد. در این مقاله ما برای کسانی که در استان ارومیه هستند و به دنبال بهترین وکیل حقوقی هستند، 10 تا از بهترین وکیل حقوقی ارومیه را از دید وکیل بین معرفی خواهیم کرد، تا پایان مقاله همراه ما باشید.

مطلب مرتیط: 10 تا از بهترین وکیل مهاجرت ارومیه⚖️

بهترین وکیل حقوقی ارومیه کیست؟

بهترین وکیل حقوقی ارومیه باید از ارائه مشاوره حقوقی دقیق و کامل از پرونده، به موکل کوتاهی نکند. بنا به این دلیل که ممکن است موکل در رابطه با خصوصی‌ترین مسائل زندگی خود با وکیل صحبت کند، صداقت و امانتداری از صفات مهم یک وکیل خوب است. از دیگر ویژگی های یک وکیل خوب که میشود به آن اشاره کرد: تسلط کامل به قوانین و مقرارت میباشد و همچنین داشتن تجربه کافی در مورد پرونده های موکوله به وکیل از دیگر ویژگی ‌های یک وکیل خوب در ارومیه محسوب میشود.

مطلب مرتیط: 10 تا از بهترین وکیل ملکی ارومیه⚖️

برخی از ویژگی های یک وکیل خوب عبارتند از:

⭐ سطح وکیل:وکیل پایه یک دادگستری
⚖️ تخصص:خانواده، ملکی، حقوقی، ثبتی، کیفری
📝 خدمات:مشاوره رایگان+پیگیری پرونده
✔️ میزان موفقیت:90% موفقیت پرونده ها
💰 هزینه وکیل:بر اساس سختی پرونده

مطلب مرتیط: 10 تا از بهترین وکیل خانواده ارومیه⚖️

10 تا از بهترین وکیل ارومیه را بشناسید

بهناز کریمی پریشه

بهناز کریمی پریشه یکی از بهترین وکیل های خانم ارومیه و مشاوره حقوقی می باشند.
ایشان به عنوان یک وکیل با تجربه و تحصیل کرده در زمینه ( پرونده های حقوقی _ پرونده های کیفری _ پرونده های خانواده _ ملکی _ پرونده های ثبتی و تجاری _ تنظیم انواع دادخواست و قرارداد _ تنظیم لایحه و اظهارنامه _ اعتراض به رای و … ) فعالیت می کنند.

(وکیل زن در ارومیه) ، در جوامع امروزی به دلیل گستردگی انواع دعاوی و بروز رسانی دائمی قوانین، برای رسیدگی به پرونده ها به شکل دقیق باید با تجربه باشید و شناخت کافی نسبت به کلیه قوانین داشته باشید. از این رو پیشنهاد می کنیم قبل از اقدام به هر عملی با وکیل و مشاور حقوقی در ارتباط باشید.

تخصص و مهارت:

۱•دعاوی حقوقی شامل: وکیل چک در ارومیه، سفته، برات، رسید های بانکی ، دعاوی ملکی و …..

۲•دعاوی کیفری شامل؛ وکیل کلاهبرداری در ارومیه، قتل، وکیل سرقت در ارومیه، ضرب و شتم، تجاوز، وکیل فروش مال غیر در ارومیه و ….

۳•دعاوی خانوادگی شامل: طلاق، حضانت، نفقه، مهریه، استرداد جهیزیه و…(بهترین وکیل در ارومیه)

۴•دعاوی ملکی شامل؛ خلع ید، تصرف عدوانی، دعاوی بین موجر و مستاجر، سرقفلی، حق کسب و پیشه، تخلیه، تزویر، خیانت در امانت، فروش و انتقال مال غیر، جرائم علیه اموال و اسنادو … (بهترین وکیل ملکی در ارومیه)

۵•دعاوی ثبتی و تجاری شامل: باطل کردن سند رسمی املاک مشاع، دعاوی افراز ملک مشاع، ابطال معامله معارض، اختلافات ثبتی و امور اجرائی در وصول مطالباتی همچون مهریه و چک، همچنین دعاوی مربوط به ثبت شرکت، تغییرات شرکت ها، ثبت در مالکیت فکری از جمله اختراع برند و….

جهت کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره حضوری و آنلاین با تعیین وقت قبلی حتما با ایشان در تماس باشید.

آدرس: خیابان امام روبه روی کافه دانشجو کوچه جهان نما ساختمان متخصصین جهان نما طبقه دوم واحد سوم دفتر وکالت بهناز کریمی پریشه

مطلب مرتیط: 10 تا از بهترین وکیل طلاق ارومیه⚖️

شماره تماس:

09143709602

نجات علی پور

نجات علی‌پور، عضو سابق کانون وکلای تهران و عضو فعلی کانون وکلای آذربایجان غربی ، وکیل پایه یک دادگستری ارومیه، فارغ التحصیل رشته حقوق از دانشگاه ارومیه می‌باشد. بعد از اتمام تحصیلات دانشگاهی ایشان با شرکت در آزمون اختبار و قبولی در آن عضو کانون وکلای مرکز شد و به مدت طولانی در شهر تهران مشغول به وکالت بوده است. نجات علی‌پور را می‌توان به عنوان یکی از وکلای کارکشته و خبره ارومیه معرفی کرد که براساس تخصص و دانش خوب در تمام دعاوی قبول پرونده می‌کند. ایشان عضو رسمی کانون وکلای بین المللی IBA(International Bar Association)  میباشند.

از سوابق کاری تخصصی و گواهی‌های بسیار ارزنده ایشان می‌توان به موارد زیر اشاره نمود:

وکیل 8 شرکت حقوقی معتبر در تهران، وکیل و مشاور حقوقی چند شرکت در ارومیه، عضو کمیسیون معاضدت قضایی کانون وکلای آذربایجان غربی، دارای گواهینامه دوره جامع داوری داخلی، قبولی همزمان در آزمون اختبار و آزمون قضات و  … . شهروندان ارومیه برای بهره‌مندی از خدمات وکالتی علیپور می‌توانند در زمینه دعاوی حقوقی، کیفری، دعاوی ملکی، داوری، مواد مخدر و .. به ایشان وکالت اعطا نمایند.

آدرس:‌ ارومیه خیابان شهید بهشتی(دانشکده) روبروی کوچه ۷ ساختمان تجارت واحد ۱۱

تلفن همراه: 09141412141

یعقوب داداش نژاد

یعقوب داداش نژاد

یعقوب داداش نژاد وکیل پایه یک دادگستری است که در شهر بزرگ ارومیه مشغول به انجام فعالیت حقوقی و وکالتی است. ایشان دارای پروانه وکالت درجه یک هستند و همچنین عضو کانون وکلای دادگستری نیز هستند. آقای داداش نژاد با به کارگیری دانش و تجربه خود در امور حقوقی به وکالت دعاوی مختلف می پردازند. ایشان با کسب موفقیت در درصد بالایی از پرونده های تحت وکالت خود، کارنامه کاری درخشانی را به ثبت رسانده اند.

تخصص و مهارت:

 • بیش از ۲۰ سال سوابق وکالت
 • دوره دکتری تخصصی حقوق عمومی
 • قبول وکالت پرونده های، حقوقی، کیفری، خانواده، مالیاتی، دیوان عدالت اداری
 • داوری
 • مشاوره حقوقی

آدرس: ارومیه_ خیابان کشتگر(دانش۱)_ ساختمان الماس غرب_ طبقه اول واحد ۱۰۳

شماره تماس: 09144811705

 نیلوفر نوری

نیلوفر نوری

نیلوفر نوری وکیل پایه یک دادگستری می باشد که در شهر بزرگ و زیبا ارومیه مشغول به انجام فعالیت های مختلف حقوقی از جمله ملکی، کیفری، خانواده، ثبتی، اسناد، شهرداری، طلاق و غیره است. وی به عنوان بهترین وکیل ارومیه معرفی شده است. ایشان بسیار باهوش، متعهد، مسئولیت پذیر و منصف هستند و با همین دلیل هم توانسته اند اعتماد و رضایت موکلین خود را به دست آورند.

تخصص و مهارت:

 • کارشناس ارشد حقوق جزا و جرم شناسی
  وکیل پایه یک دادگستری
  عضو هیات مدیره موسسه حقوقی ثمین دادبان حامی
  تخصص کاری  دعوی حقوقی و خانواده

شماره تماس: 09907970711

آدرس : ارومیه مافی روبرو دادگستری جنب قنادی پدیده ساختمان مهدیس طبقه ۶

سعید شهبازی

آقای سعید شهبازی ، وکیل پایه یک دادگستری ، عضو اتحادیه سراسری وکلاء دادگستری ایران، دارای بیش از ۱۵ سال سابقه با کارنامه ای درخشان علمی و عملی در امر وکالت و جزء نام آشناترین وکلاء استان مذبور بوده و من جمله شاخص ترین وکیل های حال حاضر در زمینه های ذیل می باشند. ایشان سابقه همکاری با شرکت ها و موسسات مختلف به عنوان وکیل و مشاور حقوقی را دارند. تعداد بالایی از دعاوی تحت وکالت ایشان منجر به نتایج مطلوب شده اند.

زمینه های فعالیت :

 • پرونده های ملکی ، ثبتی
 • فسخ و انفساخ و ابطال قراردادها
 • شرکتهای تجاری
 • پرونده های کیفری مربوط به املاک
 • پرونده های مربوط به ارز دولتی
 • اختلافات بورسی
 • پروندهای خانوادگی حاد

شماره تماس : ۰۹۱۲۲۸۵۷۵۸۷

سکینه قهرمانی

سکینه قهرمانی

 سکینه قهرمانی وکیل پایه یک دادگستری ارومیه می باشد که مراحل تحصیلی خود را در دانشگاه های حقوقی کشور پشت سر گذاشته اند و پرونده های بسیاری را حل کرده اند. ایشان یکی از بهترین وکیل ارومیه به حساب می آیند که خدمات مختلفی را ارائه می دهند. خام قهرمانی موفق به دریافت پروانه وکالت پایه یک شده اند و همچنین عضو رسمی کانون وکلای دادگستری نیز می باشند. ایشان تمام تلاش خود را برای حمایت از موکل به کار می گیرند و به سوگند خود پایبند هستند.

تخصص و مهارت:

 • عضو کانون وکلا دادگستری ارومیه
 • کارشناسی ارشد حقوق خصوصی
 • مشاور حقوقی

شماره تماس: 091434418012

آدرس : ارومیه، پنجراه، اول خیابان ارتش، سمت چپ، پلاک 28

 مهدی فرجی زاده

مهدی فرجی زاده

 مهدی فرجی زاده وکیل پایه یک دادگستری در استان بزرگ و زیبا آذربایجان غربی در شهر معروف ارومیه می باشد که سوابق و تجربه بسیار زیادی در حوزه وکالت دارد؛ وی همچنان در تلاش می باشد تا بهترین شرایط و خدمات را به موکلینش ارائه دهد؛ جناب آقای فرجی زاده به عنوان یکی از بهترین وکیل ارومیه شناخته شده است. درصد بالای پرونده های موفق ایشان، نشانه مهارت و تجربه بالای این وکیل کار کشته است. آقای فرجی زاده در دریافت حق الوکاله منصف هستند و به همین دلیل هم مورد اعتماد مردم و موکلین قرار دارند.

تخصص و مهارت:

 • کارشناس ارشد حقوق
 • عضو کمسیون پژوهش و انتشارات مرکز وکلای قوه ی قضاییه در استان آذربایجان غربی
 • مشاور حقوقی

شماره تماس: 09123667503

آدرس: ارومیه، پنجراه، خیابان امینی، جنب چهار راه دانشگاهی، ساختمان پرتو، طبقه ی اول، واحد هشتم

مهربان قربانی

مهربان قربانی

مهربان قربانی وکیل پایه یک دادگستری در شهر ارومیه است که سابقه چندین ساله دارد. وی پرونده های بسیار زیادی را انجام داده است و به عنوان یکی از بهترین وکیل ارومیه به حساب می آید. ایشان با تکیه بر سواد حقوقی، دانش و تجربه خود تعداد زیادی از پرونده ها را با پیروزی به سرانجام رسانده اند. تعهد، مسئولیت پذیری، صداقت و پشتکار از ویژگی های برجسته این وکیل است. خانم قربانی در کنار وکالت، در عرصه ارائه مشاوره های حقوقی نیز موفق عمل کرده اند و سبب حل و فصل مشکلات حقوقی بسیاری از مراجعین خود شده اند.

تخصص و مهارت:

 • 13 سال سابقه کار و تخصص وکالت
 • کارشناسی حقوق جزا و جرم شناسی
 • مشاور حقوقی

شماره تماس: 09141876204

آدرس: ارومیه، دروازه مهاباد، خیابان وحدت، روبروی درب دادسرای عمومی و انقلاب وحدت

حامد صادقی

حامد صادقی

حامد صادقی وکیل پایه یک دادگستری در شهر معروف و مشهور ارومیه می باشد که سالهای زیادی است به عنوان وکیل و مشاور حقوقی مشغول به فعالیت در این شهر است؛ وی کاملا متعهد و مسئولیت پذیر در حوزه کاری خود می باشد و تلاش را می کند تا بهترین مسیر را به مراجعینش پیشنهاد دهد تا  آن ها را به نتایج دلخواهشان برساند. ایشان در سال های وکالت خود پرونده های بسیاری را وکالت نموده اند و ان ها را به نتیجه دلخواه موکل رسانده اند.

تخصص و مهارت:

 • کارشناسی ارشد حقوق
 • تنظیم قرارداهای داخلی و خارجی
 • مشاور حقوقی

شماره تماس: 09141862567

آدرس: ارومیه، خیام جنوبی، ساختمان ارس4، طبقه 4،  واحد ١٠

بهروز مافی

جناب آقای بهروز مافی از وکلای خوب و شناخته شده استان آذربایجان غربی هستند که در حال حاضر در ارومیه به ارائه خدمات حقوقی به مردم این شهر مشغول هستند. ایشان پس از پایان تحصیلات خود موفق به دریافت پروانه وکالت پایه یک به شماره شدند و وکالت خود را آغاز نمودند. آقای مافی در طول سال های وکالت خود پرونده های بسیاری را وکالت کرده اند که در تعداد قابل توجهی از آن ها هم به پیروزی دست یافته اند و کارنامه کاری درخشانی را به ثبت رسانده اند. حسن خلق، تعهد، مسئولیت پذیری و تلاش مستمر برای دفاع از موکل از ویژگی های برجسته ایشان است که منجر به جلب اعتماد و رضایت موکلین ایشلن شده است.

تخصص و مهارت: 

 • ارائه مشاوره حقوقی تخصصی 
 • مشاوره غیر حضوری، آنلاین و تلفنی 
 • تخصص در پرونده های مختلف ملکی 
 • تنظیم کلیه قراردادهای داخلی، خارجی و بین المللی 

آدرس: ارومیه، خیابان دانشکده، جنب بانک سپه، پلاک 6

شماره تماس: 09144450448

سمیه حسنی

سرکار خانم حسنی یکی از وکلای توانمند استان آذربایجان غربی هستند. ایشان دارنده پروانه وکالت پایه یک هستند و همچنین عضو رسمی کانون وکلای دادگستری استان نیز می باشند. خانم سمیه حسنی به دلیل کسب موفقیت های چشم گیر به عنوان بهترین وکیل در ارومیه شناخته شده اند. ایشان وکالت پرونده های مختلف را می پذیرند و با تکیه بر علم و سواد خود و آشنایی با روال دادرسی آن ها را به نتیجه دلخواه موکل می رساندند. وکیل حسنی توانایی های بسیاری دارند که از جمله آن ها می توان به صداقت، تعهد، تلاش و پشتکار اشاره نمود. ایشان دارای مدرک تحصیلی دکترای حقوق از دانشگاه علامه طباطبایی هستند و سابقه تدریس در دانشگاه را نیز در کارنامه کای خود دارند.

تخصص و مهارت: 

 • مشاوره حضوری، آنلاین و تلفنی 
 • تنظیم انواع شکوائیه، دادخواست و دفاعیه 
 • قبول وکالت پرونده های مختلف کیفری، ملکی و ثبتی 

آدرس: ارومیه، خیابان حسنی، برج آسمان طبقه 5 واحد 509

شماره تماس: 09141844305

کلام آخر

در این مقاله از وکیل بین ما به معرفی 10 تا از بهترین وکیل حقوقی ارومیه پرداختیم. از همراهی شما تا پایان این مقاله متشکریم. در صورتی که سوال، انتقاد و یا پیشنهادی دارید، می توانید از طریق سایت وکیل بین با ما در ارتباط باشید.

3.5/5 - (2 امتیاز)

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

10 تا از بهترین وکیل حقوقی ارومیه (درسال 1402)⚖️
دسته بندی وکلا :
مطالب حقوقی: