وکیل بین سامانه معرفی بهترین وکیل

Search

10 تا از بهترین وکیل مهاجرت اهواز (درسال 1403)

10 تا از بهترین وکیل مهاجرت اهواز (درسال 1402)⚖️

فهرست اسم 10 تا از بهترین وکیل مهاجرت اهواز (درسال 1403)

انسان های زیادی در طور سال قصد مهاجرت به کشور های مختلف را دارند. در سال های اخیر هم شاهد افزایش امار مهاجرت ایرانیان به کشور های دیگر بوده ایم. به دلیل افزایش تقاضا مهاجرت، بهترین موسسه های مهاجرتی در ایران افتتاح شدند تا خدمات لازم را به مردم ایران در خصوص راه های نهاجرت و مشاوره ارائه دهند.

مطلب مرتبط: 10 تا از بهترین وکیل کیفری اهواز

وظایف موئسسه مهاجرتی:

  • نظم و شفافیت در کلیه ی امور و صداقت با متقاضیان
  • ارائه مشاوره های تخصصی با توجه به شرایط فعلی متقاضیان
  • بروزرسانی اطلاعات موسسه در مورد قوانین مهاجرتی کشور های دیگر
  • عقد قرارداد رسمی به همراه با ضمانت مالی
  • تشکیل جلسات منظم با متقاضی و تهیه گزارش کار از روند پیشرفت
  • انجام کلیه ی امور مهاجرتی از صفر تا صد

مطلب مرتبط: 10 تا از بهترین وکیل ملکی اهواز⚖️

موسسه پیشگام آتی نگر کارون

این موسسه در سال 1385 با هدف بر ارتقای سطح علمی دانشجویان و جوانان در جهت رسیدن به راه و مسیر درست تحصیلی تاسیس شده است و همچنان پر قدرت به فعالیت خود به صورت حرفه ای ادامه می دهد. این موسسه دارای مجوز از وزارت علوم، تحقیقات و فناوری می باشد و مفتخر است تا متقاضیان را برای تحصیل در خارج از کشور به دانشگاه های معتبر مانند اروپا، استرالیا، کانادا و برخی کشورهای آسیایی برساند. موسسه پیشگام آتی نگر کارون، از کارشناسان متخصص و حرفه ای در زمینه مهاجرت بهره می گیرد و به پیشرفت علمی دانشجویان و متقاضیان کمک می کند. با مراجعه به این موسسه، کامل ترین اطلاعات در خصوص کشورهای مقصد را بدست خواهید آورد و تصمیمات درستی با توجه به شرایط فعلی خود خواهید گرفت.

مطلب مرتبط: 10 تا از بهترین وکیل کانادا⚖️

خدمات اصلی این موسسه شامل اخذ پذیرش از دانشگاه های معتبری است که مورد تایید وزارت علوم می باشد و سپس راهنمای متقاضیان در جهت اخذ ویزای تحصیلی از کلیه دانشگاه های معتبر است. همچنین پس از عزیمت دانشجویان به کشور مقصد، کمک و راهنمایی های این موسسه شامل حال آن هاخواهد بود، کمک هایی نظیر اجاره منزل، اخذ خوابگاه و مواردی از این قبیل خواهد بود.

تلفن تماس: ۰۶۱۳۲۲۰۱۵۸۹

آدرس: اهواز، میدان شهدا، ساختمان ۱۰۰۱، طبقه چهارم، واحد ۵/۸


شرکت بین المللی چیت سازان

شرکت بین المللی چیت سازان همراه با مجوز رسمی از وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی و همچنین با مجوز رسمی از سازمان آموزش فنی و حرفه ای کشور، اعزام دانشجو و نیروی کار به کشور های مختلف را برعهده دارد و این نیرو ها را جهت توانمند سازی و خدمات آموزشی نیز آماده می کند. یکی از بزرگترین رمز های موفقیت این موسسه، حمایت وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی، اتاق بازرگانی، صنایع ایران و آلمان، پژوهشگاه و دانشگاه های معتبر در دنیا همراه با همکاری جمعی از اعضای هیئت علمی و فارغ التحصیلان افراد با تجربه و باسواد در دانشگاه های معتبر دنیا است.

مطلب مرتبط: 10 تا از بهترین وکیل خانواده اهواز⚖️

مزیت مهمی که این شرکت دارد این است که در صورت عدم موفقیت در پرونده، کلیه مبالغ به متقاضی عودت داده  می شود و این موضوع نشان دهنده، حسن نیت این شرکت می باشد تا  باعث حفظ آرامش متقاضیان شده و رضایت مندی آنان را جلب نماید. همچنین شرکت بین المللی چیت سازان ارائه مشاوره تخصصی و مفید را در زمینه های مهاجرتی، پژوهشی، آموزشی، مهندسی  و غیره ارائه می دهد و تمام هدفش ارائه بهترین خدمات نیز می باشد.

شماره تماس: 09166563729

آدرس: اهواز، طالقانی، روبه روی حسینیه اعظم، مجتمع پارس، طبقه اول


شرکت مهاجرتی پیشگام

شرکت مهاجرتی پیشگام یکی از بهترین موسسه مهاجرتی در اهواز می باشد که کلیه خدمات مهاجرتی را به متقاضیان ارائه می دهد و سپس مشاوره های تخصصی را با توجه به شرایط متقاضی به آن ها ارائه می دهد. شرکت مهاجرتی پیشگام در  تلاش است تا رضایت متقاضیان خود را جلب کرده و خدمات مفیدی را برای آن ها  داشته باشد و بتواند بهترین شرایط را از لحاظ مهاجرتی به طریق های مختلف برای آن ها فراهم سازد.

مطلب مرتبط: 10 تا از بهترین وکیل حقوقی اهواز⚖️

شماره تماس: 06113376373

آدرس: اهواز، کیانپارس، خیابان کیانپارس، خیابان نوزدهم غربی


موسسه حقوقی مهاجرتی نوین پاسارگاد یکی از بهترین موسسه مهاجرتی در اهواز می باشد که یکی از مهم ترین اهدافش، جلب رضایت مردم  و متقاضیانی که قصد مهاجرت دارند، می باشد و از اطلاعات کارشناسان مهاجرتی در زمینه های مختلف مهاجرت بهره گرفته و بهترین و مفید ترین خدمات حقوقی را به متقاضیانش ارائه می دهد. موسسه حقوقی مهاجرتی نوین پاسارگاد با در نظر گرفتن شرایط متقاضیان، پیشنهاد ها و راهکارهای بسیار خوبی را به آن ها ارائه می دهد تا بتوانند بهترین تصمیم را گرفته و سپس اقدام به مهاجرت نمایند.

شماره تماس: 34450551- 061

آدرس: استان خوزستان، اهواز، خیابان ظهرابی


موسسه مهاجرتی عدالت جویان اهواز

موسسه حقوقی مهاجرتی عدالت جویان اهواز یکی از موسساتی است که به واسطه اهدافی که دارد، بهترین مشاوره ها را در جهت آگاه سازی متقاضیانی که قصد مهاجرت دارد، می کند. این موسسه با توجه به پرونده متقاضی و میزان هزینه ای که برای کشور مقصد در نظر گرفته است، بهترین راهکارها را در اختیار متقاضی گذاشته تا او بتواند راهی درست و مطمعن را انتخاب نماید.

شماره تماس: 09026788808

آدرس: اهواز، کیانپارس، خیابان پهلوان شرقی، پلاک 9


موسسه مهاجرتی فرتاک مهاجر

موسسه مهاجرتی فرتاک مهاجر یکی دیگر از بهترین موسسه مهاجرتی در اهواز می باشد که مشغول به کار در حوزه مهاجرتی در زمینه های مختلف است. این موسسه مشاوره هایی را در خصوص مهاجرت به متقاضیان می دهد و شرایط اعزام آن ها را با توجه به کشور مقصد، آماده می کند. همچنین این موسسه در تلاش است تا رضایت متقاضیان خود را جلب نماید و سپس شرایط را برای آن ها فراهم سازد. موسسه مهاجرتی فرتاک مهاجر شرایط ها و خواسته های متقاضیان را بررسی کرده و سپس جوانب را در نظر گرفته تا بتواند پیشنهاد درست و اصولی را به متقاضیان ارائه دهد تا موجب آرامش و جلب رضایت آن ها شود.

شماره تماس: 09166096415

آدرس: اهواز، کمپلو شمالی، خیابان قصرشیرین، بین لادن و نامی، طبقه فوقانی، دفترقضایی


کلام آخر

داشتن سوابق خوب برای یک موسسه از واجبات است و جزو معیار های مهم برای انتخاب محسوب میشود پراکه سبب می شود مردم اعتماد و اطمینان بیشتری برای واگذاری پرونده های مهاجرتی خود به موسسات داشته باشند. در این مقاله به بررسی بهترین وکیل مهاجرتی و موئسسه مهاجرتی در اهواز پرداختیم امیدواریم توانسته باشیم با مطالب این مقاله به شما کمک کرده باشیم. نظرات و پیشنهادات خود را باما درمیان بگذارید.

امتیاز دهی post

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

10 تا از بهترین وکیل مهاجرت اهواز (درسال 1402)⚖️
دسته بندی وکلا :
مطالب حقوقی: