وکیل بین سامانه معرفی بهترین وکیل

Search

10 تا از بهترین وکیل طلاق کرمانشاه (درسال 1403)⚖️

10 تا از بهترین وکیل طلاق کرمانشاه (درسال 1402)⚖️

فهرست اسم 10 تا از بهترین وکیل طلاق کرمانشاه (درسال 1403)⚖️

انتخاب بهترین وکیل در کرمانشاه برای پرونده طلاق بسیار حائز اهمیت می باشد به طوری که می تواند امور طلاق را با سرعت بیشتری پیش ببرد و نتیجه پرونده را به نفع شما تمام کند. در این مقاله قصد داریم 10 تا از بهترین وکیل طلاق در کرمانشاه از نگاه وگیل بین را به شما معرفی کنیم که یاتوجه به توانایی ها و میزان تخصص خود، می توانند به موکلین و مراجعه کنندگان خود کمک به سزایی کنند.

مطلب مرتبط: 10 تا از بهترین وکیل ملکی کرمانشاه⚖️

بهترین وکیل طلاق در کرمانشاه کیست؟

وکلا بعد از برعهده گرفتن پرونده طلاق، راهکارهای موئثری را به موکلین خود ارائه میدهند و کمک های مهم و تاثیر گذاری در روند پرونده میکنند. باید توجه داشت که انتخاب وکیل پرونده بسیار مهم است چراکه کوچیک ترین خطا در طی مسیر پرونده، در سرنوشت و زندگی موکل نقش بسزایی خواهد داشت.

معرفی 10 تا از بهترین وکیل طلاق در کرمانشاه

خانم مهسا ستایش نیا

مهسا ستایش نیا

وکیل پایه یک دادگستری در شهر کرمانشاه می باشد و تجربه های ارزشمندی  را در حوزه حقوق کسب کرده است. ایشان با بهره گیری از فن بیان خوب و بالایی که دارد، دفاعیات قابل قبولی از موکلینش را در دادگاه انجام می دهد و  به دلیل مهارت ها و تخصص های بسیار خوبی که  دارد موفق شده است تا به عنوان یکی از بهترین وکیل طلاق در کرمانشاه نزد مردم شناخته شود. خانم مهسا ستایش نیا مشاوره های بسیار کاربردی و اصولی را در اختیار مردم شهر کرمانشاه قرار می دهد تا مشکلاتشان را رفع کند.

مطلب مرتبط: 10 تا از بهترین وکیل حقوقی کرمانشاه⚖️

تخصص و مهارت:

 • کارشناسی ارشد حقوق خصوصی
 • مدرس دانشگاه
 • 8 سال سابقه کار مستمر و تخصصی در امور وکالت
 • مشاور حقوقی

شماره تماس: 09368998574

آدرس: کرمانشاه، شریعتی، پایین تر از کوچه ثبت، ساختمان نگین

الهه حقی

الهه حقی

وکیل پایه یک دادگستری و مشاور حقوقی، آخرین مدرک تحصیلی وی کارشناسی ارشد حقوق جزا و جرم شناسی می‌باشد. دارای 6 سال سابقه درخشان وکالت در زمینه دعاوی خانواده، دعاوی قاچاق، اجراییات، حدود، قصاص، جرایم علیه اخلاق و عفت عمومی، اقامت، تابعیت، امور بین الملل، ترخیص کالا، ضبط و توقیف کالا، ابطال نظریه هیات حل اختلاف،امور ثبتی، اثبات و ابطال سند تعزیرات و مجازات های بازدارنده، اسناد رسمی و تجاری، ملکی و غیره می‌باشد که با پشتکار و آگاهی خویش توانسته پرونده را به نتیجه مثبت برساند و بیشتر موکلین با رضایت کامل از وکالت وی از دفتر ایشان خارج می‌شوند. درصد بالای رضایت در این مدت کم از وکالت خانم حقی باعث شده وی در بین بهترین‌های کرمانشاه جای بگیرد. دارای شماره پروانه 35187 می‌باشد که از سوی کانون وکلای قوه قضایی در سال 1395 صادر شده است. قرارداد، اخذ پرونده، نوشتن اوراق قضایی،مشاوره حضوری و مشاوره غیر حضوری بخشی از خدمات وکالتی خانم حقی است.

مطلب مرتبط: 10 تا از بهترین وکیل مهاجرت کرمانشاه⚖️

تخصص و مهارت:

 • خانواده
 • کیفری
 • طلاق
 • ملکی

شماره تماس: ۰۹۱۸۸۸۹۶۵۵۹

آدرس: کرمانشاه، بلوارطاق بستان، سه راه مسکن، بلوارگلها، روبروی کلانتری ۱۹، جنب نمایشگاه ماشین رویال

 سارا اله ویسی

 سارا اله ویسی

وکیل پایه یک دادگستری در کرمانشاه است و سوابق بالای وکالتی در حوزه های مختلف را  نیز می باشد. ایشان در زمینه دعاوی های طلاق، کیفری، ملکی، خانواده، تجاری، ثبتی و غیره را دارد و با بانک های دولتی و موسسات مالی اعتباری شهر کرمانشاه در زمینه وکالت همکاری داشته است. خانم سارا اله ویسی به عنوان یکی از بهترین وکیل طلاق در کرمانشاه نزد مردم شناخته شده است و با ارائه مشاوره های حقوقی در زمینه های ثبت اظهارنامه، کلیه دعاوی های حقوقی، ثبت درخواست حقوقی و کیفری و غیره سبب شده است تا خدمات بسیار خوب حقوقی را به مردم ارائه دهد.

مطلب مرتبط: 10 تا از بهترین وکیل کیفری کرمانشاه⚖️

تخصص و مهارت:

 • 13 سال سوابق و تجربه تخصصی وکالتی
 • عضو کانون وکلا دادگستری در استان کرمانشاه
 • کارشناسی ارشد حقوق خصوصی
 • دبیر سابق کمیسیون حقوق بشر کانون کرمانشاه
 • چندین سوابق فعالیتی به عنوان دبیر در کرمانشاه
 • مشاور حقوقی

شماره تماس: 09183571739

آدرس: کرمانشاه، 22 بهمن، خیابان برق، نبش کوی دوم، مجتمع برق، طبقه 4، واحد 12

 امیر بصیری

 امیر بصیری

وکیل پایه یک دادگستری است و وکیلی با سابقه کاری بالایی می باشد و مورد اعتماد و اطمینان مردم شهر کرمانشاه واقع گردیده است. ایشان به عنوان یکی از بهترین وکیل طلاق در کرمانشاه معرفی گردیده است و سابقه موفقیت در پرونده های مختلف حقوقی را به عهده داشته است. آقای امیر بصیری یکی از وکلای بسیار خوب و کاربلد در حوزه وکالتی خود می باشد و موجب رضایت مردم و موکلین واقع گردیده است.

تخصص و مهارت:

 • کارشناسی ارشد حقوق خصوصی
 • داوری مرکز کانون وکلای دادگستری
 • مشاور حقوقی

شماره تماس: 0918330269

آدرس: کرمانشاه، خیابان موسوی، دفتر وکالت آقای امیر بصیری

 مهدی رضایی

 مهدی رضایی

وکیل پایه یک دادگستری در استان کرمانشاه است و تسلط بسیار بالایی به قوانین حقوقی را دارد و مشاوره های حضوری و غیر حضوری را هم برای موکلین و مردم شهر کرمانشاه برگزار می کند. ایشان به عنوان یکی از بهترین وکیل طلاق در کرمانشاه شناخته شده است و پرونده های بسیار زیادی را به موفقیت رسانده است.  آقای مهدی رضایی وکیلی با صداقت در حرفه وکالتی خود است و ارتباط بسیار خوبی را با موکلین خود برقرار می کند.

مطلب مرتبط: 10 تا از بهترین وکیل خانواده کرمانشاه⚖️

تخصص و مهارت:

 • کارشناسی حقوق قضایی
 • 12 سال فعالیت و سوابق در امور وکالت
 • مشاور حقوقی

شماره تماس: 09188327404

آدرس: کرمانشاه، بلوار شهید مصطفی امامی، جنب بیمه مرکزی آسیا، ساختمان مهستان، طبقه 6، واحد 24

 شکوفه ابراهیمی

 شکوفه ابراهیمی

وکیل پایه یک دادگستری در کرمانشاه می باشد و به عنوان مشاور حقوقی هم فعالیت هایی دارد. ایشان در زمینه دعاوی های طلاق، ملکی، کیفری، مالی، تجاری، خانواده و غیره تخصص داشته و مشاوره های بسیار خوب و با بازدهی بسیار بالایی را به مردم ارائه می دهد. خانم شکوفه ابراهیمی وکیلی با صداقت، دلسوز و با فن بیانی بالایی است و یک وکیلی با شایسته در انجام کلیه امور حقوقی و وکالتی محسوب می شود.

تخصص و مهارت:

 • کارشناس حقوق
 • 8 سال سوابق کاری و تخصص در امور وکالت
 • مشاور حقوقی

شماره تماس: 09187397679

آدرس: کرمانشاه، چهارراه بنت الهدی، رو به روی بیمه آرمان

 علی غزاله

 علی غزاله

وکیل پایه یک دادگستری در کرمانشاه است و به عنوان یکی از بهترین وکیل طلاق در کرمانشاه مشغول به کار در حوزه وکالت می باشد. ایشان یک وکیل باسابقه و بسیار متخصص است و سالهای بسیار زیادی است که در شهر کرمانشاه به کار وکالتی مشغول می باشد. و تجربه های ارزشمندی هم در زمینه حقوق دارد. آقای علی غزاله دارای اطلاعات و علم حقوقی به روز است و جزو وکلای حاذق محسوب می شود.

تخصص و مهارت:

 • کارشناسی حقوق
 • 14 سال سابقه کاری و تخصص در امور وکالت
 • مشاور حقوقی

شماره تماس: 09126276620

آدرس : کرمانشاه، خیابان برق، نبش کوچه دوم، مجتمع برق، طبقه 4، واحد 12

 حجت اله شهباز بیگی

 حجت اله شهباز بیگی

وکیل پایه یک دادگستری در استان کرمانشاه است و بسیار تخصص و مهارت در مسائل و امور حقوقی دارد. ایشان به عنوان یکی از بهترین وکیل طلاق در کرمانشاه شناخته شده است و بسیار وکیلی فعال در حوزه وکالت می باشد. آقای حجت اله شهباز بیگی نویسنده کتب های حقوقی می باشد و نویسنده کتاب بررسی دیدگاه نظام حقوقی ایران نسبت به حقوق ذینفع ها در شرکت های سهامی خاص بوده است.

تخصص و مهارت:

 • کارشناسی ارشد حقوق جزا و جرم شناسی
 • رتبه یک ازمون وکلای دادگستری کرمانشاه در سال 97
 • مشاور حقوقی

شماره تماس: 09186831030

آدرس: کرمانشاه، میدان مصدق، نبش پاساژ ارگ، ساختمان بارانیان، طبقه 1

کلام آخر

توصیه می شود در انتخاب وکیل دقت داشته باشید و وکیلی را انتخاب نمایید که تخصص اصلی آن با موضوع اصلی پرونده حقوقی شما مرتبط باشد، چراکه برخی وکلا در زمینه های مختلف حقوقی فعالیت میکنند و دارای دو تخصص حقوقی میباشند. با مطالعه این مقاله، می توانید بهترین وکیل طلاق در کرمانشاه را بشناسید و با آن ها آشنا شوید تا در موارد حقوقی بتوانید از آنها کمک بگیرید.

امتیاز دهی post

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

10 تا از بهترین وکیل طلاق کرمانشاه (درسال 1402)⚖️
دسته بندی وکلا :
مطالب حقوقی: