وکیل بین سامانه معرفی بهترین وکیل

Search

10 تا از بهترین وکیل مونترال کانادا

وکیل مونترال کانادا

فهرست اسم 10 تا از بهترین وکیل مونترال کانادا

در این مقاله با نام: best lawyers in montreal سعی داریم به شما در پیدا کردن چند تن از بهترین وکیل مونترال کانادا کمک کنیم تا بتوانید از آنها کمک و راهنمایی بگیرید.

قوانین مونترال مانند بسیاری از شهرهای دیگر در کانادا، بر اساس قوانین فدرال و قوانین استانی کبک شکل می‌گیرد. در اینجا چندین زمینه از قوانین مهم که شامل آنها می‌شود را بررسی می‌کنم:

قوانین حقوق مهاجرت:

شامل قوانین مربوط به مهاجرت، پناهندگی، و اقامت در کانادا است. این قوانین توسط دولت فدرال کانادا تعیین می‌شود.

قوانین خانواده:

شامل قوانین مربوط به ازدواج، طلاق، تفاهم‌نامه‌های تقسیم دارایی، تعیین نسبت و مسائل مرتبط با حقوق وظیفه‌های والدین نسبت به فرزندان است.

قوانین جرم و جنایت:

این قوانین شامل مجموعه قوانینی است که جرائم و مجازات‌های مرتبط با آنها را تعیین می‌کند.

قوانین مالی و تجاری:

شامل قوانین مربوط به تشکیل شرکت‌ها، تعهدات قراردادی، حقوق مالکیت معنوی و غیره است.

قوانین محیط زیست:

قوانینی که به حفاظت از محیط زیست و منابع طبیعی مانند هوا، آب، خاک و جانوران مربوط می‌شوند.

قوانین کار:

این قوانین شامل حقوق و تعهدات کارگران و کارفرمایان، حقوق کاری، شرایط کاری و مسائل مربوط به ایمنی و بهداشت در محیط کار است

هر کدام از این زمینه‌ها قوانین خاص و مربوط به خود را دارند که باید با دقت مورد بررسی قرار گیرند. برای اطلاعات دقیق‌تر و دریافت راهنمایی حقوقی، مشاوره با یک وکیل متخصص مونترال توصیه می‌شود.

بهترین وکیل مونترال که به زبان انگلیسی Montreal Lawyer است، یک وکیل است که در شهر مونترال کانادا فعالیت می‌کند. وکلایی که در مونترال فعالیت می‌کنند می‌توانند در زمینه‌های مختلف حقوقی مانند حقوق مهاجرت، حقوق خانواده، جرم و جنایت، حقوق تجاری و غیره به شما در انجان امور حقوقی خود کمک نمایند.

🥇 سطح وکیلوکیل رجیستر شده استان کبک
⚖️ مهارت و تخصصملکی، کیفری، خانواده، ثبتی، حقوقی
📝 ارائه خدمات حقوقیوکالت و مشاوره حقوقی
💰 هزینه وکیلطبق وسعت کار تعیین می‌شود
✅ درصد موفقیت%90 موفقیت پرونده ها

رضا ناظم

رضا ناظم

رضا ناظم وکیل دادگستری در استان کبک کانادا با سالها تجربه در پیچیده‌ترین پرونده‌های حقوقی

توضیحات:

رضا ناظم وکیل دادگستری در استان کبک کانادا با سالها تجربه در پیچیده‌ترین پرونده‌های حقوقی

امور تجاری

بازرگانی

دعاوی حقوقی

ثبت شرکتهای سهامی و خانوادگی

قبل از هر تصمیمی با وکیل خود مشورت کنید.

1010, de la Gauchetière (Place du Canada) ,bureau/Suite 950 ,Montreal, H3B 2N2

+14388865000

jrnazem@actioncollective.com

http://actioncollective.com/


گلمهر عطاران

گلمهر عطاران

خانم گلمهر وکیل متبحر در یک شرکت مستقر در مونترال کانادا است که در زمینه‌ حقوق تجارت به فعالیت می‌ پردازد. او دارای دکترای حقوق عمومی از دانشگاه اتام است. لیسانس حقوق مدنی از دانشگاه مونترال و دیپلم حقوق اتحادیه‌ اروپا از دانشگاه ژان مولن لیون فرانسه در سال 2008 نیز دریافت کرده است. علاوه بر آن ایشان به زبان انگلیسی، فرانسوی و فارسی تسلط کافی دارد و عضو انجمن حقوقی بالای کانادا و استان کبک می‌ باشد. وی در سال 2013 وارد انجمن حقوقی کانادا گردید و تاکنون مقالات بسیاری در حوزه‌ مسائل حقوقی به چاپ رسانده است. او جز بهترین وکیل ایرانی در مونترال است. بیشتر فعالیت خود را بر روی کسب و کارهای نوپا، خرید شرکت‌ها و دعاوی سهامداران متمرکز نموده است.

حوزه کاری و خدمات:

 • دعاوی دادگستری
 • حقوق تجارت بین الملل

شماره تماس: 15143355405

آدرس دفتر: AVENS Montréal Avocats1020-485 McGill، Montreal H2Y 2H4


شهروز محمودیان

شهروز محمودیان

سید شهروز محمودیان وکیل حقوقی بسیار با تجربه و با اطلاعات و دانش کافی در حوزه‌ دعاوی تجاری، خانوادگی، دارویی و املاک است. او در امور حقوقی و ثبت شرکت‌ها، دعاوی املاک و داوری از تجربه‌ بسیار گسترده‌ای برخوردار می‌ باشد. وی با توجه به اینکه یکی از بهترین وکیل ایرانی در مونترال محسوب می‌ گردد با سال‌ها تجربه عضو هیئت مدیره‌ شرکت‌های مختلف در این شهر است. او تحصیلات خود را در دانشگاه مونترال گذرانده و به عنوان یک وکیل دادگستری در مراجع قضایی استان کبک و همچنین دادگاه‌های فدرال اقامه‌ دعوا مشغول به فعالیت است.

علاوه بر آن ایشان به عنوان کارشناس حقوق کانادا در مراجع قضایی مختلف خارجی همانند دادگاه‌های ایالات متحده‌ی آمریکا شناخته می‌ گردد. شهروز محمودیان در حوزه امور تجاری و خانوادگی جز بهترین‌ها محسوب می‌ گردد. اگر برای امور ورشکستگی به دنبال یک وکیل خوب و توانمند هستید، ما می‌ توانیم آقای محمودیان را به شما معرفی کنیم که به انگلیسی، فرانسه و فارسی نیز تسلط کافی دارد.

حوزه کاری و خدمات:

 • ورشکستگی
 • خانواده
 • املاک
 • حقوق تجارت

شماره تماس: 5146550383

آدرس دفتر: SMS LEGAL507 Place d’Armes، Montreal QuebecQC H2Y ،Canada


نیوشا ریاحی

نیوشا ریاحی

از بهترین وکیل ایرانی در مونترال می‌ توانیم به نویشا ریاحی اشاره کنیم. خانم ریاحی دارای دفتر حقوقی معتبر به همراه دو نمایندگی در مونترال و تهران می‌ باشد. او در امور حقوقی و مهاجرت به کانادا آماده‌ خدمت رسانی به تمامی هموطنان عزیز ایرانی می‌ باشد. ایشان یک شعبه در تهران و یک شعبه نیز در مونترال دارد و تمرکز خود را بر روی انواع خدمات حقوقی از جمله حقوق شرکت‌ها، حقوق تجارت، حقوق شهروندی، دعاوی مدنی و تجاری و تجارت بین‌الملل گذاشته است.

علاوه بر آن ایشان با اخذ مدرک وکالت خود از بهترین دانشگاه تهران به امور خانواده، مهاجرت، مالیات و کسب و کار و … می‌ پردازد. خانوم ریاحی یک وکیل معتبر در مونترال است که دارای مدرک لیسانس حقوق مدنی و دکترای حقوق J.D از دانشگاه مونترال می‌ باشد. علاوه بر آن او از کاندیدای مدرک کارشناسی ارشد نیز است. لازم به ذکر است ایشان به عنوان متخصص حقوقی کانادا در واشنگتن دی سی نیز مشغول به کار بوده و در آنجا به معاملات تجاری فرامرزی از جمله سرمایه‌گذاری مشترک و موافقت‌نامه‌های مجوز می‌ پردازد.

حوزه کاری و خدمات:

 • دعاوی دادگستری
 • تجارت
 • خانواده و طلاق
 • املاک

شماره تماس: 5149533570

آدرس دفتر: Riahi Legal (Niousha Riahi Avocate)2001 Boulevard Robert-Bourassa #1700، Montreal، Quebec، QC H3A 2A6


محمد رضا اسلامی

محمد رضا اسلامی

محمد رضا اسلامی یکی از بهترین وکیل ایرانی در مونترال است که در تهران و کانادا دارای دو شعبه‌ دفتر حقوقی می‌ باشد. ایشان به زبان‌های گوناگونی از جمله انگلیسی، فارسی، فرانسوی و ترکی تسلط کافی داشته و به امور مهاجرت به کانادا ویژه دانشجویان، بزرگسالان مجوز کار آی ام پی، مهاجرت تجاری و اکسپرس اینتری می‌ پردازد. اگر به دنبال یکی از بهترین مشاوران در حوزه‌ امور مهاجرت به کانادا هستید، می‌ توانید به محمدرضا اسلامی اعتماد کنید. ایشان به عنوان یکی از برترین وکلا در حوزه‌ مهاجرت محسوب می‌ شوند که در این حوزه نیز از تخصص و تبحر کافی برخوردار هستند.

آقای اسلامی در زمینه‌ وکالت تا کنون توانسته چندین پرونده‌ پیچیده را با موفقیت به سرانجام برساند و عضو وکلای کانادا نیز محسوب می‌ شود و موسس و مدیر عامل شرکت آرنیکا و یکی از فعالان کالج مشاوران مهاجرت و شهروندی کانادا است. خدمات وی شامل دریافت مجوزهای کاری برای برنامه‌های تحرک بین‌المللی، انتقال دهندگان درون شرکتی و حرفه‌های تجاری صاحبان بیزینس و کارآفرینی می‌ باشد.

حوزه کاری و خدمات:

 • مهاجرت به کانادا
 • املاک
 • سرمایه گذاری

شماره تماس: 5146600441

آدرس دفتر: 1617 خیابان شربروک غربی، مونترال، کبک، کانادا


شروین مدنی

شروین مدنی

آقای شروین مدنی یکی از وکلای شناخته شده مهاجرت به کانادا و مشاور ارشد موسسه مهاجرتی تراست هستند. ایشان همچنین به عنوان یکی از وکلای رسمی اداره مهاجرت کانادا، دارای کد فعالیت به شماره R506959 از انجمن ICCRC کانادا و عضو این انجمن کانادایی هستند.

ایشان ضمن برخورداری از تمامی مجوزهای لازم برای اشتغال به کار در زمینه وکالت و ارائه مشاوره برای کلیه امور مرتبط با مهاجرت به کشور کانادا، سابقه ای بسیار طولانی نیز در ارائه خدمات مهاجرتی به متقاضیان مهاجرت به کانادا دارند. تجربه بالای ایشان موجب شده است تا داوطلبان همواره بتوانند با خیالی آسوده مراحل اخذ ویزا و مهاجرت به کشور کانادا را پشت سر بگذارند.

آقای شروین مدنی به عنوان یک مشاور رسمی مهاجرت به کانادا، با برخورداری از تجربه و دانش کافی برای راهنمایی داوطلبان، تعهد و مسئولیت پذیری بالایی نیز برای پیگیری پرونده های مهاجرتی دارند.


فرشاد صدفی

فرشاد صدفی

جناب آقای فرشاد صدفی عضو کانون وکلای کبک و عضو کانون وکلای ایران است. او در کانادا و ایران دارای دو دفتر حقوقی بوده که به ارائه‌ خدمات حقوقی در انواع فعالیت‌ها از جمله خانوادگی، دعاوی دادگستری، مهاجرت و … می‌ پردازد. ایشان خدمات حقوقی خود را در شهر مونترال کانادا گسترش داده و یکی از بهترین وکیل ایرانی در مونترال محسوب می‌ گردد. او می‌ تواند در دادگاه‌های فدرال اروپا از حق موکلان خود به خوبی دفاع کند و با حمایت از سایر وکلای کانادایی در رابطه با مهاجرت اطلاعات و دانش بالایی را در اختیار شما عزیزان می‌ گذارد. اگر نیاز به اخذ اقامت دائم در کانادا را دارید و یا می‌ خواهید ویزا دریافت کنید، می‌ توانید به آقای فرشاد صدفی مراجعه کنید. او از راه دور نیز به ایرانیان مقیم خارج مشاوره ارائه می‌ دهد.

حوزه کاری و خدمات:

 • مهاجرت به کانادا
 • دعاوی دادگستری
 • خانواده
 • کلیه امور حقوقی

شماره تماس: 5148247760

آدرس دفتر: 422Rue St Gabriel #113، Montreal، Quebec QC H2Y 2Z9


فرزاد بیگدلی

فرزاد بیگدلی

فرزاد بیگدلی یکی از بهترین مشاور برای ایرانیان مقیم مونترال و کبک در کانادا است. او به امور خانواده همچون طلاق، ابطال ازدواج سوری، لغو اقامت دائم متخلف، مهریه، نفقه و سرپرستی فرزند می‌ پردازد. علاوه بر آن به دریافت مطالبات و خسارات ناشی از انواع قراردادها دعاوی مالک و مستاجر و تنفیذ و اجرای آرای دادگاه‌ها نیز می‌ پردازد. جناب آقای فرزاد بیگدلی به عنوان بهترین وکیل ایرانی در مونترال به ارائه‌ خدمات حقوقی در این شهر می‌ پردازد. او مشاور ایرانیان در کانادا می‌ باشد و می‌ تواند در کانادا به ارائه‌ خدماتی همچون توقیف اموال بدهکار و اجرای مهریه بیانجامد.

حوزه کاری و خدمات:

 • دعاوی دادگستری
 • مشاوره حقوقی
 • خانواده و طلاق

شماره تماس: 5148165495


معصومه علی محمدی

معصومه علی محمدی

خانم معصومه علی‌ محمدی با تسلط بر زبان انگلیسی و فارسی به راحتی می‌ تواند وکالت پرونده‌ شما را در مونترال کانادا قبول کند. او عضو انجمن مشاوران حرفه‌ای مهاجرت کانادا و مشاوران شورای قانون گذاری مهاجرت این کشور می‌ باشد. از جمله فعالیت های کاری ایشان می توانیم به شرکت مهاجرتی ACP و مشاور رسمی مهاجرت کانادا اشاره کنیم. از دیگر حوزه تخصص‌های ایشان می‌ توانیم به مهاجرت اشاره کنیم. او در زمینه‌ مهاجرت، مشاوره حقوقی نیز ارائه می‌ دهد. خانم علی محمدی مجاز به کمک و نمایندگی متقاضیان در اداره‌ شهروندی و مهاجرت کانادا می‌ باشد که در سال 1991 تاسیس شد. او تضمین می‌ نماید که به عنوان یکی از بهترین وکیل مونترال می‌ تواند پرونده‌ شما را در مسیر درستی به حرکت درآورد و اسناد پشتیبان دقیقی را نیز در این را ارائه می‌ دهد. ایشان به زبان فرانسوی نیز تسلط کافی دارد.

حوزه کاری و خدمات:

مهاجرت به کانادا

شماره تماس: 5147789011

آدرس دفتر: واحد 511، 1117 سنت کترین غربی، مونترال، کبک، کانادا


ویژگی‌های یک وکیل خوب ایرانی در مونترال

تخصص و تجربه:

وکیل باید دارای تخصص و تجربه کافی در زمینه حقوقی مورد نظر شما باشد. این شامل داشتن تجربه در رسیدگی به موارد مشابه، آشنایی با قوانین محلی و فدرال، و داشتن مهارت‌های لازم برای مدافعت موثر در دادگاه است.

صداقت و شفافیت:

یک وکیل خوب باید صادق و شفاف باشد و به شما اطلاعات دقیق و روشنی در مورد وضعیت قضایی خودتان ارائه دهد، از جمله مزایا و معایب گزینه‌های مختلف.

کارآمدی:

وکیل باید توانایی حل مسائل حقوقی شما را داشته باشد و بتواند به شما در رسیدن به نتیجه مطلوب کمک کند. این شامل توانایی مذاکره، تحقیق، نوشتن و مهارت‌های دیگر مرتبط با حل مسائل حقوقی است.

توجه و احترام به مشتری:

وکیل باید به مشتریانش توجه کافی داشته باشد و به نیازها و مشکلات آن‌ها به دقت گوش کند. احترام به حریم خصوصی و اطلاعات مشتری نیز بسیار مهم است.

قیمت منصفانه:

وکیل باید قیمت منصفانه‌ای برای خدمات حقوقی ارائه کند و از مشتریان خود به عنوان اشخاص حقوقی و حقیقی احترام بگذارد.

قابلیت ارتباط:

وکیل باید دارای مهارت‌های ارتباطی عالی باشد تا بتواند به طور موثر با مشتریان، دیگر وکلای حقوقی، و دادگاه‌ها ارتباط برقرار کند.

5/5 - (6 امتیاز)

یک پاسخ

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

وکیل مونترال کانادا
دسته بندی وکلا :
مطالب حقوقی: