وکیل بین سامانه معرفی بهترین وکیل

Search

سلب مسئولیت معرفی وکیل

مطالب و نوشته های مرتبط به بخش معرفی وکلا و دادگستری ها، برای دسترسی راحت تر به وکیل مورد نظر شما بوده و صرفا جنبه اطلاع‌رسانی دارند.

اطلاعات ارائه‌شده در مطالب این وب‌سایت، توسط تیم تخصصی وکیل بین و بنابر نیاز و جست‌وجوی کاربران وب فارسی گردآوری شده است. هدف از تولید و گردآوری این مطالب صرفا جهت افزایش آگاهی به عموم مردم  است.

تحریریه وکیل بین به علت حساسیت این گروه از مطالب، همواره در تلاش بوده است که محتوایی دقیق و صحیح منتشر کند؛ با این حال هیچ‌گاه توصیه‌ نمی‌کند که در موارد حساس از اطلاعات موجود در مقالات استفاده شود و در تمامی موارد،‌ در درجه اول کاربران را به مشاوره با وکیل و موسسه حقوقی معتبر دعوت می‌کند.

توصیه وکیل بین این است که کاربران برای مشاوره، عقد قرارداد و برطرف کردن مشکلات خود در زمینه های مختلف حقوقی ابتدا با وکیل های مجرب مشورت کنند. تمامی مسئولیت‌ها برعهده شخص کاربر خواهد بود.

درنهایت وب‌سایت وکیل بین مسئولیت هرگونه استفاده از مطالب موجود در این وب سایت یا هر اقدامی که با تکیه بر مطالب این سایت صورت گرفته و منجر به مشکلی شده است را از خود سلب می‌کند.

سلب مسئولیت رپورتاژها و لینک‌های خارجی

لینک های خارجی و رپورتاژهای آگهی صرفا جنبه اطلاع‌رسانی دارند.
وب‌سایت وکیل بین در نگارش مقالات خود به وب‌سایت‌های مختلفی لینک داده است که برخی آگهی تبلیغاتی (رپورتاژ آگهی) و برخی صرفا لینک‌ برای ارجاع دادن به صفحه‌ای دیگر (برای اطلاعات بیشتر و…) هستند. این به معنای تایید استفاده از خدمات و محصولات این وب‌سایت‌ها توسط وکیل بین نیست و مسئولیت استفاده از این خدمات/مشاوره ها برعهده کاربر و سایت ارائه‌دهنده مشاوره/خدمت است.

همچنین مسئولیت محتوای ارائه شده در رپورتاژها تماما بر عهده شخص آگهی‌دهنده است.

نکته: دقت کنید که نام نویسنده رپورتاژهای آگهی «نویسنده وکیل بین» ثبت شده است و این مطالب با دسته‌بندی «رپورتاژ وکالت» از مطالب دیگر تفکیک شده‌اند