وکیل بین سامانه معرفی بهترین وکیل

Search

بهترین وکیل شیراز

بهترین وکیل شیراز

فهرست اسم بهترین وکیل شیراز

پیدا کردن یه وکیل مناسب که بعنوان بهترین وکیل شیراز نیز معرفی شده باشد بدون ابزار های تبلیغاتی و اطلاع رسانی، کار بسیار سخت و دشواری محسوب میگردد. اکثر افرادی که کلمه بهترین وکیل شیراز را جستجو میکنند فقط می خواهند این اطمینان را داشته باشند که پرونده آنها در دستان وکیل توانمندی قرار میگیرد، و یا نیاز به مشاوره حقوقی دارند که این امر هم نیاز به دانش یک متخصص در حوزه وکالت و با تجربه دارد. اما باید این نکته را هم درنظر داشته باشید که یک وکیل خوب میتواند هزینه بالایی داشته باشد. سامانه وکیل بین تلاش کرده است که کمک کند 10 وکیل برتر شیراز را به شما عزیزان معرفی نماید. برای این کار کافیست با یک جستجوی ساده در سایت حداقل 10 تا از بهترین وکیل های شیراز و یا سایر نقاط را شناسایی کنید و پرونده خود را به یکی از آنها بسپارید.

وکلا در شیراز، مانند دیگر شهرهای ایران، خدمات حقوقی گسترده‌ای ارائه می‌دهند. این خدمات شامل امور متنوعی در حوزه‌های حقوقی می‌شود که شامل امور مدنی، خانواده، کیفری، تجاری، ملکی، کاری، مالی، مالکیت فکری و غیره می‌شود. در زیر، به برخی از حوزه‌هایی که یک وکیل خوب در شیراز ممکن است خدمات ارائه دهد، اشاره می‌کنم:

 1. حوزه مدنی: اموری مانند تدوین و بررسی قراردادها، حقوق بشر، مسائل ملکی، تخلفات مالی و غیره.
 2. حوزه خانواده: اموری مانند طلاق، حضانت، مهریه، نفقه، تعیین حقوق پدری، اختلافات خانوادگی و غیره.
 3. حوزه کیفری: دفاع در دعاوی جنایی، تعیین مجازات، اعتراض به حکم دادگاه، اخذ حق‌التماس و غیره.
 4. حوزه تجاری: اموری مانند تشکیل شرکت، مسائل مربوط به تجارت الکترونیکی، حقوق معاملات تجاری و غیره.
 5. حوزه ملکی: اموری مانند خرید و فروش ملک، رهن و اجاره، مشکلات مربوط به ثبت اسناد و غیره.
 6. حوزه کاری: اموری مانند تعیین حقوق کارگران، حل اختلافات کاری، امور مربوط به قراردادهای کاری و غیره.
 7. حوزه مالی: اموری مانند مشاوره در مورد مسائل مالی، تجدید نظر در تصمیمات مالی، امور مربوط به بانکی و بیمه و غیره.
 8. حوزه مالکیت فکری: اموری مانند ثبت اختراعات، حقوق نشر و طرح‌های صنعتی، حمایت از حقوق مالکیت فکری و غیره.

این تنها چند مثال از حوزه‌هایی است که وکلا در شیراز می‌توانند خدمات ارائه دهند. با توجه به تخصص و تجربه هر وکیل، ممکن است حوزه‌های دیگری هم مورد تخصص آنها باشد.

همانگونه که در برگه سلب مسئولیت به صورت کامل توضیح داده شده است، وکیل بین از بین وکلای خوب هر شهر تعدادی از آنها را به شما عزیزان معرفی مینماید و هیچگونه مسئولیتی در قبال نحوه عملکرد وکیل محترم در پرونده را ندارد .

از اینرو در ادامه وکیل بین، 10 تا از بهترین وکیل شیراز را به شما معرفی می نماید .

معرفی 10 تا از بهترین وکیل در شیراز در سال 1403


اشرف پور عمران

خانم اشرف پورعمران وکیل پایه یک دادگستری و مشاور حقوقی قوه قضاییه، دارای کارشناسی ارشد حقوق جزا و جرم شناسی، دارای سابقه 14 سال کار وکالت در شهر شیراز و استان فارس می باشند. ایشان مدیر موسسه حقوقی عدل افروز اعتماد شیراز هستند.

برخی از تخصص خانم اشرف پورعمران وکالت در دعاوی زیر می باشد:

 • انوع پرونده های کیفری: ازجمله، قتل، آدم ربایی، زنای محصنه، سرقت، اختلاس، ارتشا، کلاهبرداری، تحصیل مال از طریق نامشروع
 • انواع دعاوی خانواده: از جمله طلاق، مطالبه مهریه، حضانت فرزند، نفقه، اجرت المثل
 • انواع دعاوی حقوقی: ازجمله، چک وسفته، پرونده های اوقافی، اختلافات ملکی، سرقفلی و حق کسب و پیشه، اعتراض به آگهی منابع ملی، اثبات مالکیت، قراردادها، امورثبتی و …
 • انواع دعاوی امور حسبی: حصر وراثت، مهر و موم ترکه متوفی، تقسیم ترکه

خصوصیات رفتاری خانم اشرف پورعمران

 • به روز بودن دانش واطلاعات بهترین وکیل.
 • داشتن صداقت و رازدار بودن
 • ارائه راه حلهای کاربردی
 • برخورداری از فن بیان وروابط عمومی قدرتمند ومحترمانه
 • مهارت در مذاکره

جهت اعطای وکالت و بهره مندی از خدمات مشاوره خانم اشرف پورعمران از طریق شماره زیر با ایشان در ارتباط باشید:

آدرس دفتر: شیراز، خیابان قصرالدشت، کوچه 24، طبقه دوم بانک پاسارگارد، واحد 5

شماره تماس: ۰۹۱۷۱۲۸۴۳۵۰


افسانه راستی

افسانه راستی

وکیل پایه یک دادگستری شیراز، با شماره پروانه ۳۴۲۶۰، عضو کانون وکلای استان فارس، با سابقه وکالت ۱۲ ساله، یکی از کارکشته ترین وکلا در زمینه طلاق توافقی می‌باشد. دعاوی امور خانواده، یکی از مهمترین امور مراجعه به محاکم قضایی است و این دعاوی بیشتر بین زوجین مطرح می شود. از جمله دعاوی خانواده می توان به انواع طلاق‌ها ( طلاق از طرف مرد، طلاق از طرف زوجه، طلاق توافقی)، مطالبه مهریه، مطالبه نفقه، اجرت المثل و … اشاره کرد.

خانم راستی با توجه به سابقه وکالتشان، همچنین موفقیت و تخصص ایشان در زمینه دعاوی خانواده به‌خصوص طلاق توافقی، یکی از بهترین وکلیل طلاق توافقی در شیراز می‌باشند. زوجینی که در صدد جدایی هستند برای جلوگیری از بروز اختلافات و مشکلات بیشتر، تسهیل در روند پرونده و رسیدن هر یک از طرفین به حق و حقوق قانونی خود، بهتر است از تجربه یک وکیل حرفه ای طلاق توافقی بهره ببرند. چه کسی بهتر از خانم وکیل افسانه راستی، که با بیش از ۱۰ سال سابقه، بدون شک یکی از بهترین وکیل های شیراز می باشد.

برای اعطای وکالت به افسانه راستی وکیل زن متبحر شیراز، می‌توانید از طریق روش‌های زیر با ایشان در ارتباط باشید:

آدرس: شیراز، چهارراه ملاصدرا، کوچه ۲۴ قصرالدشت، طبقه دوم بانک پاسارگارد، واحد ۵

ساعت کاری: روزهای زوج ساعت ۱۶ تا ۱۹:۳۰
شماره تماس: ۰۹۱۷۳۰۸۳۴۰۷


حامد اسکندری

آقای حامد اسکندری وکیل پایه یک دادگستری و مشاور حقوقی کانون وکلای فارس ، کارشناس ارشد حقوق خصوصی ، دارای بیش از 10 سال سابقه وکالت و متخصص در کلیه دعاوی حقوقی ، کیفری ، ملکی و خانواده می باشند . قبول وکالت در پرونده های مختلف توسط ایشان پذیرفته می شود.

تخصص و مهارت :

 • وکالت در انواع دعاوی کیفری ، مواد مخدر، چک ، سرقت ، تصادف ، ارث ، قتل ، تجاوز، جعل اسناد ، کودک آزاری و …
 • وکالت در انواع دعاوی ملکی، مطالبه سرقفلی ، اجرت المثل ، الزام به تنظیم سند ، تصرف عدوانی ، خلع ید و …
 • وکالت در انواع دعاوی خانواده ، مهریه ، طلاق ، انحصار وراثت و …
 • وکالت در دعاوی بانکی ، اختلاس ، چک ، سفته و …
 • وکالت در دعاوی اداره کار، شهرداری

آدرس دفتر : شیراز، فلکه گاز، 100متر به سمت اطلسی ، طبقه فوقانی بانک رفاه کارگران

جهت اعطای وکالت و بهره مندی از خدمات مشاوره و وکالتی آقای حامد اسکندری ، با شماره زیر تماس حاصل فرمایید. (حضور در دفتر از ساعت 18 الی 22)

شماره تماس :

09171114836


حوران لشکری

حوران لشکری

خانم حوران لشکری وکیل پایه یک دادگستری دارای کارشناس ارشد حقوق خصوصی یکی از بهترین وکلای حقوقی شهر شیراز خصوصا در دعاوی بانکی، اختلاس،چک، سفته و … با بیش از ۱۳ سال سابقه درخشان در وکالت می باشند.

آدرس دفتر وکالت
شیراز، گلدشت حافظ ، خیابان سپهر جنوبی، کوچه ۱۰، سمت راست، پلاک ۴
تلفن: ۰۷۱۳۶۵۰۱۲۵۹


حمید بابایی

حمید بابایی، وکیل پایه یک دادگستری اصفهان، دارای 19سال سابقه فعالیت در حوزه وکالت، عضو کانون وکلای استان اصفهان، دارای پرونده‌های موفق بسیاری در تمام دعاوی حقوقی می‌باشد. وکیل حمید بابایی به عنوان یک وکیل خبره اصفهان در زمینه وکالت، قبل از قبول یک پرونده، جلسه مشاوره‌ای با موکل تشکیل داده و اسناد و مدارک ارائه شده را به خوبی بررسی و نتایج احتمالی از نتیجه پرونده و تصمیم قاضی دادگاه را با موکل در میان می‌گذارد تا مراجعه کننده بتواند تصمیم درست راجع به طرح دعوا یا عدم طرح دعوا بگیرد.

مطلب مرتبط: 10 تا از بهترین وکیل ملکی شیراز

از سوابق درخشان بابایی می توان به وکالت قرارگاه خاتم الانبیا به مدت 2 سال، داوری اتاق بازرگانی، مشاوره حقوقی گمرک، مدیر بازرگانی شرکت اسپادانا ایرانیان و … اشاره کرد. حوزه فعالیت وکیل بابایی در دعاوی حقوقی، کیفری، ملکی و خانواده عبارتست از:

 1. پرونده‌های حقوقی من الجمله: (چک، سفته، اجرت‌المثل ایام تصرف، تخلیه و اجور معوقه، سرقفلی، الزام به تنظیم سند رسمی، ابطال و یا فسخ قراردادها و یا اسناد رسمی، دعاوی بانکی، قرارداد مشارکت در ساخت، پیش فروش آپارتمان، ابطال رای داوری و دعاوی مرتبط به ارث و …)
 2. پرونده‌های کیفری با موضوعات (کلاهبرداری، جعل و استفاده از سند مجعول، خیانت در امانت، سرقت، شرب خمر، مواد مخدر، رابطه نامشروع و زنا، فروش مال غیر و..)
 3. پرونده‌های ملکی مانند: (الزام به تنظیم سند رسمی، الزام به تحویل ملک، الزام به اخذ صورت مجلس تفکیکی، ابطال قرارداد، خلع ید، رفع تصرف عدوانی، فروش ملک مشاع، تخلیه ملک تجاری، دعوای تعدیل اجاره بها و …)
 4. پرونده‌های خانواده از جمله: (ترک انفاق، مهریه، تمکین، نفقه زوجه و فرزند، اجرت المثل ایام زوجیت، طلاق توافقی، طلاق از سوی زوج یا زوجه، استرداد جهیزیه، ملاقات فرزند، الزام به ثبت ازدواج و …)

راحله کیانی

راحله کیانی وکیل پایه یک دادگستری و متخصص در دعاوی حقوقی خانواده می باشند و پرونده های متعدد زیادی را در این زمینه به موفقیت رسانده اند و با توجه به تجربه و مهارت بالایی که در امر وکالت دارند به عنوان یکی از بهترین وکیل خانواده در شیراز شناخته می شوند. ایشان زوجین بسیاری را با مشاوره های خود به آشتی تشویق نموده اند و به همین دلیل مورد اعتماد مردم قرار دارند.

مطلب مرتبط: 10 تا از بهترین وکیل حقوقی شیراز⚖️

تخصص و مهارت:

 • 11 سال سابقه وکالت
 • مشاوره حضوری و غیر حضوری
 • نوشتن اوراق قضایی

آدرس: شیراز، چهار راه ملاصدرا، کوچه 24 قصرالدشت، طبقه دوم بانک پاسارگارد، واحد 5

مطلب مرتبط: 10 تا از بهترین وکیل مهاجرت شیراز⚖️


سپیده غلامی

سرکار خانم سپیده غلامی وکیل پایه یک دادگستری یکی از وکلای مطرح شیراز، مشاور حقوقی و کارشناس ارشد حقوق خصوصی با بیش از ۹ سال سابقه وکالت، که تخصص ایشان دعاوی امور ملکی و شهرداری میباشد و همچنین آماده برای ارائه خدمات در:

پرونده های حقوقی: از جمله اثبات مالکیت، الزام به تنظیم سند رسمی، ابطال سند رسمی ملک،ابطال سند مالکیت معارض،مشارکت در ساخت،خلع ید، مطالبه وجه، اعتراض شخص ثالث، حق کسب و پیشه و سرقفلی، الزام به انجام تعهدات قراردادی و…

دعاوی مالیاتی: مالیات بر ارث ، هیئت حل اختلاف مالیاتی،هیئت حل اختلاف مالیاتی تجدیدنظر، شورای عالی مالیاتی،هیئت۲۵۱ مکرر

امور ثبتی: افراز ،اجرای اسناد رسمی لازم الاجرا ودعاوی ملکی ثبتی

شهرداری: دعاوی مربوط به کمیسیون های شهرداری و سایر

دعاوی قابل طرح در _ دیوان عدالت اداری

خانواده: از جمله طلاق به درخواست زوجه یا زوج، مهریه، اجرت المثل، نفقه، حضانت فرزند، ملاقات فرزند و….

کیفری: از جمله کلاهبرداری، خیانت در امانت،فروش مال غیر، تخریب، سرقت،مزاحمت و تهدید و توهین، تجاوز به عنف، ضرب و جرح،مشروبات الکلی و …

دیگر خدمات وکالتی ایشان: تنظیم دادخواست، شکوائیه، لوایح، قراردادهای خصوصی، قرارداد فرانچایز،صلح نامه و سایر قراردادها می باشد‌.

سرکار خانم غلامی با مشاوره تلفنی و حضوری و  ارائه راه حل به مراجعه کنندگان که با مطالعه پرونده مراجعین و دادن مشاوره و راهکار مناسب، آنها را در مسیر پرونده همراهی می کنند.

شماره تماس : 09177012723 – 09338251367

5/5 - (1 امتیاز)

یک پاسخ

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

بهترین وکیل شیراز
دسته بندی وکلا :
مطالب حقوقی: